Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Temat: [Giulietta] Ogłoszenie z allegro

  1. #1
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Stefan116
    Dołączył
    03 2006
    Mieszka w
    Puławy - Pysznica
    Auto
    GT 1300 Junior 1974r.
    Postów
    832

    Domyślnie [Giulietta] Ogłoszenie z allegro

    Witam,
    jak w temacie czy ktos posiada jakies dokładniejsze info na temat tego auta?
    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7167705 ????
    Na foto prezentuje sie nawet nawet ( orginalne napisy ) teoretycznie mały przebieg , tylko nie ma pojecia o co chodzi z tym gazem w takim aucie przy takim przebiegu? naszczęści ten mankament można spoikojnie usunąć.

  2. #2
    ViP Romeo
    Dołączył
    06 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 75 2.0 TS 148KM, 1988r, Talbot Matra Rancho, 125p '71, 126p '85 Łada 2103
    Postów
    2,996

    Domyślnie

    jak masz 2ga bude to bierz Pytaj JackaK - oglądał to padło

  3. #3
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    04 2006
    Mieszka w
    ES
    Auto
    33 SW
    Postów
    1,390

    Domyślnie Re: [Giulietta] Ogłoszenie z allegro

    Cytat Napisał Stefan116
    Witam,
    jak w temacie czy ktos posiada jakies dokładniejsze info na temat tego auta?
    http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C7167705 ????
    Na foto prezentuje sie nawet nawet ( orginalne napisy ) teoretycznie mały przebieg , tylko nie ma pojecia o co chodzi z tym gazem w takim aucie przy takim przebiegu? naszczęści ten mankament można spoikojnie usunąć.
    W skrócie - oprócz widocznych reperaturek nadkoli robione coś z prawym tylnym słupkiem i dachem - sporo szpachli. Żadne drzwi się normalnie nie zamykają, z jednej strony szpara między drzwiami, a dachem na pół palca, z drugiej na dwa. Na łączeniach słupków z dachem spękany lakier. Właściciel nic o tym nie wie - niby że robił tylko nadkola i progi. Poza tym wnętrze chyba ok, do jazdy próbnej nie podchodziłem. Wydech nowy albo przynajmniej pomalowany. Przednia szybka do wymiany. W sprężynach zawieszenia gumy, krzywo powkładane. Ułamany kluczyk utknął w stacyjce.
    Nie tylko z tym gazem dziwna sprawa, ogłoszenie wystawia jakiś młody koleś, ponoć sąsiad - nie bardzo wiem po co z nim rozmawiałem, skoro z rozmowy wynikało, że nie ma z tym autem związku. Tak naprawdę to sprzedaje go inny człowiek i z nim trzeba umawiać się na oględziny, negocjować cenę i pisać umowę. Tamten jedynie naściemniał przez tel., a to że OC jest do marca, a tak naprawdę to nie opłacone od kilku miesięcy, a to że same opony(Dębica DD ) i gaz warte są 800zł...
    Jakbyś oglądał to zrelacjonuj co z mechaniką, bo niewykluczone, że może być względnie ok.

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Stefan116
    Dołączył
    03 2006
    Mieszka w
    Puławy - Pysznica
    Auto
    GT 1300 Junior 1974r.
    Postów
    832

    Domyślnie

    Dzięki wielkie za info,
    Jesli sie zdecyduje podjechac i oblukac to napewno zdam relacje choć musze przyznac że troszke mnie odstraszyłeś ;//

  5. #5
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    08 2006
    Mieszka w
    chełm
    Auto
    33 16V
    Postów
    578

    Domyślnie

    włąsnie dzisiaj wybierałęm się oglądać to auto :d heheh ale w połowie drogi nawrotka , bede chyba przy okazji jechał to obczaje ją na tygodniu , ale brał nie bede raczej skoro tak to wygląda :d
    2xIMOLA; 33 16V;164 3.0 12V ;155 V6 - było
    33 16V- aktualny biały obiekt do dopieszczenia
    www.LKAR.pl - Lubelski Klub Alfa Romeo

  6. #6
    Użytkownik Rowerzysta Avatar GUNIOZAUR
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    WROCŁAW
    Auto
    155 2.0 TS 16v 95, 155 2.0 8V 94
    Postów
    291

    Domyślnie

    Ma pęknięta szybę przednią i to już nie delikatnie, przynajmniej tak twierdzi osoba pod wskazanym nr tel. Gdyby silniczek był naprawdę ok to chętnie bym ją kupił. Moja rakieta potrzebuje silnika, a 2.0 brzmi całkiem przyjemnie, przynajmniej do momentu gdy znajdę części do mojego 1.8 Gdybyś tam dotarł obadaj sprawę silnika jeśli nie będzie to problem. Z góry dzięki.
    NO TO WPADŁEM...

  7. #7
    Użytkownik Znawca Avatar bimsky
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    Toyota Camry + 75 3.0M
    Postów
    1,485

    Domyślnie

    Cytat Napisał GUNIOZAUR Zobacz post
    Ma pęknięta szybę przednią i to już nie delikatnie, przynajmniej tak twierdzi osoba pod wskazanym nr tel. Gdyby silniczek był naprawdę ok to chętnie bym ją kupił. Moja rakieta potrzebuje silnika, a 2.0 brzmi całkiem przyjemnie, przynajmniej do momentu gdy znajdę części do mojego 1.8 Gdybyś tam dotarł obadaj sprawę silnika jeśli nie będzie to problem. Z góry dzięki.
    A czego Ci brak do silnika? 1.8 ALFY z mokrymi tulejami?
    http://www.facebook.com/75modificata/ <- opowieść o trudnej i burzliwej miłości ;-)

  8. #8
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Dymo
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Newport
    Auto
    AR Mito 0,9 TwinAir 105KM 2014r.
    Postów
    336

    Domyślnie

    Ostro się zastanawiam czy jej nie kupić. Byłem ogladałem i buda rzeczywiście bardzo marna, mechanicznie tez nie bardzo. Silnik raczej do remontu dwójka i piątka zgrzyta. Ogólnie nie zaciekawie ale jednak ma w sobie to cos...

  9. #9
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    08 2006
    Mieszka w
    chełm
    Auto
    33 16V
    Postów
    578

    Domyślnie

    jak bede obczaje i dam znak chyba że kupię odrazu heheh bedzie wyścig ja to auto tez tylko dla slnika i szpery bym kupił
    2xIMOLA; 33 16V;164 3.0 12V ;155 V6 - było
    33 16V- aktualny biały obiekt do dopieszczenia
    www.LKAR.pl - Lubelski Klub Alfa Romeo

  10. #10
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar mac1us
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Kraków Radziszów
    Auto
    Lancia Delta 2,0 16vt 4x4
    Postów
    219

    Domyślnie

    Jak coś to mogę dac namiar na dwie alfy giulietty jeśli dobrze pamiętam to chyba to 2 diesle nie odpalane dawno z przeznaczeniem tylko na cześci cena mniej niż 1000 zł.

Podobne wątki

  1. [Temat organizacyjny] Viva Giulietta - Ogolno Polski zlot Alfa Romeo Giulietta
    Utworzone przez Jabolek w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 29-03-2016, 12:32
  2. Regeneracja Wariatora-ogłoszenie z allegro
    Utworzone przez Winiar00 w dziale 147
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-03-2011, 16:39
  3. Ogłoszenie z Allegro - zna ktoś tę GTV?
    Utworzone przez ronin1974 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 31-01-2009, 17:51

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory