Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Temat: 156 FL Niemcy-Czestochowa

  1. #1
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    03 2011
    Auto
    lexus is250
    Postów
    1,595

    Domyślnie 156 FL Niemcy-Czestochowa

    Ocenicie takie coś? sprzedawca ma podobno dobre opinie na forach, ale czy to prawda?
    http://fanaut.otomoto.pl/alfa-romeo-...C32465783.html
    Sergio! Ragazzo! Amore mio! Dove si trova la bella Giulia?

  2. #2
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    01 2013
    Auto
    Romeo 159 2.4, 1,9
    Postów
    67

    Domyślnie

    O tym gościu już trochę było pisane. Raczej na + . Poszukaj sobie. Co do auta to kolor robi robotę . W mojej ocenie jest na obniżony zawieszeniu . Progów nie ma więc to nie sportpack czyli już jakaś późniejsza modyfikacja . Pewnie Eibach czy coś jak to z Niemiec . Na tych dodatkowych zdjęciach w zasadzie OK chyba że spreparował ponad 100 fotek

  3. #3
    Użytkownik Romeo Avatar gonzo
    Dołączył
    09 2007
    Mieszka w
    Siemianowice Śląskie
    Auto
    Fiat Tipo SW 1.4 T-jet
    Postów
    2,004

    Domyślnie

    Potwierdzam. Opinie sprzedawcy pozytywne.
    Jest Fiat Tipo SW Lounge 1.4 t-jet
    Była 166 FL 2.4 JTD R5 10v Black Metallescente
    Była 145 1.4 TS Edizione Sportiva

  4. #4
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Krosno
    Auto
    156 1.9 JTD 16V
    Postów
    158

    Domyślnie

    Widzieliście kiedykolwiek 156 FL z kierownicą bez skóry? Proponowałbym to sprawdzić. Jeśli chodzi o nieścisłości w ogłoszeniu to nie było czegoś takiego jak wersja BLACK. Chyba że uznamy iż zamawiając sobie w salonie samochód w kolorze srebrnym kupujemy SILVER edition. Brać vin i sprawdzać wyposażenie, czy ta kierownica nie była wymieniana (już pomijam fakt że dla mnie kolor poduszki na kierownicy jest ciemniejszy niż całej kierownicy). Ja w życiu nie widziałem poliftowej 156 ze zwykłą kierą. Nawet pomimo pozytywnych opinii zalecałbym ostrożność bo jeśli ktoś na wejściu wymyśla jakieś niestworzone czarne edycje to albo nie wie co sprzedaje albo kłamie z premedytacją licząc na leszcza który nabierze się na ten WYJĄTKOWY egzemplarz. Jeśli okaże się że samochód wyszedł z tą kierownicą z fabryki to niech sprzedający robi zdjęcia podłogi bo jak wiadomo 156 ma problem z korozją podłogi, jak wszystko będzie w miarę OK można jechać oglądać. W częstochowie jest QBA, myślę że przetrzepie porządnie samochód i będzie wiadomo co i jak. Trzeba jeszcze wziąć pod uwagę że jeśli faktycznie auto wyszło z fabryki z taką kierownicą to jest to raczej BIEDA edition niż ten opisany w auckji BLACK
    Ostatnio edytowane przez nobodyspecial ; 13-03-2014 o 16:14

  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    01 2013
    Auto
    Romeo 159 2.4, 1,9
    Postów
    67

    Domyślnie

    Cytat Napisał nobodyspecial Zobacz post
    Widzieliście kiedykolwiek 156 FL z kierownicą bez skóry? Proponowałbym to sprawdzić. Jeśli chodzi o nieścisłości w ogłoszeniu to nie było czegoś takiego jak wersja BLACK. Chyba że uznamy iż zamawiając sobie w salonie samochód w kolorze srebrnym kupujemy SILVER edition. Brać vin i sprawdzać wyposażenie, czy ta kierownica nie była wymieniana (już pomijam fakt że dla mnie kolor poduszki na kierownicy jest ciemniejszy niż całej kierownicy). Ja w życiu nie widziałem poliftowej 156 ze zwykłą kierą. Nawet pomimo pozytywnych opinii zalecałbym ostrożność bo jeśli ktoś na wejściu wymyśla jakieś niestworzone czarne edycje to albo nie wie co sprzedaje albo kłamie z premedytacją licząc na leszcza który nabierze się na ten WYJĄTKOWY egzemplarz.
    Było coś takiego jak BLACK EDITION, BLACK LINE zarówno w 147 jak 156. Choć prócz koloru nadwozia to te auta niczym szczególnym się nie wyróżniały Poszukaj sobie w google.
    Co do kiery zwykłej tzn nie skórzanej bez multifunkcji to występowała ona od 2002r przed jak i po lifcie w biedniejszej wersji Progression. Sam miałem takie biedne auto 1.9 8V z 2003r. właśnie w tej wersji. Co do różnic koloru poduszka - kierownica to jeśli nie ma skóry to niestety tak to widać . Poduszka jest z całkowicie innego plastiku ( twardego ) a wieniec kierownicy to taki gumo plastik poddający się przy naciśnięciu .
    Ostatnio edytowane przez Transamgta ; 13-03-2014 o 16:38

  6. #6
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Krosno
    Auto
    156 1.9 JTD 16V
    Postów
    158

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o blac edition to szukałem, nie znalazłem. Zero konkretnych informacji poza tym że ktoś czarne auto nazwał sobie BLACK edition. Gdzie tu sens? Kupując samochód w kolorze czarnym mamy black edition? Samochód który nie wyróżnia się niczym oprócz koloru czarnego? Powiedz gdzie tu sens, jak dla mnie nie ma. Co do kierownicy podejrzewam że mogły wychodzić samochody w takiej wersji ale musiała by to być wersja najbiedniejsza z najbiedniejszych. I teraz konfrontacja. Wersja Progression, najbiedniejsza z najbiedniejszych i do tego jakieś wyjatkowe black edition. No jak dla mnie jedno gryzie się z drugim. Sorry ale jestem uczulony na polskich handlarzy, wiem że większość oszukuje na każdym kroku i dlatego wszędzie szukam podstępu. Oczywiście mogę się mylić ale moja wypowiedź ma jedynie charakter informacyjny. Niech sprzedający daje numer VIN i zobaczy się czy jest to jakaś specjalna wersja czy zwykły tzw "golas" Oczywiście nic nie mam przeciwko samochodom z niskim wyposażeniem, zero problemu. Natomiast mam problem jeśli ktoś w ogłoszeniu myli się w zeznaniach.

  7. #7
    Użytkownik Znawca Avatar Zmianowy
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Audi Q3 21
    Postów
    1,693

  8. #8
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    01 2013
    Auto
    Romeo 159 2.4, 1,9
    Postów
    67

    Domyślnie

    VIN nie rozkodowuje tzw wersji specjalnych. Może tylko podać podstawową wersję czyli Progression, Distinctive. Wersja w sumie taka dziwna bo pomijając kierę to ma wszystkie szyby w prądzie . ASR, komputer, ciekawą tapicerkę łączoną Alfatex.
    Jeszcze jedna rzecz. Gałka zmiany biegów jest z tej samej wersji wyposażenia co kiera czyli bez skóry więc pewnie tak to wyszło

    Ano nie zbadane są przekonania pierwszego właściciela który konfiguruje auto w salonie

    - - - Updated - - -


    czyli już wiemy co i jak . Taki sztuczny twór aby zainkasować dodatkowe 1400 euro przy zakupie

  9. #9
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Krosno
    Auto
    156 1.9 JTD 16V
    Postów
    158

    Domyślnie

    Hahaha dobre! Szczerze to gdybym nie zobaczył tego artykułu nie uwierzyłbym. Jak można wypuścić wersję teoretycznie limitowaną która nie odróżnia się niczym od zwykłej. Jeszcze gdyby ta wersja była oferowana tylko w max wyposażeniu to można by to jakoś zrozumieć. Tu nie ma nawet napisu na tylnej klapie. Jest to wersja black która wyróżnia się tym że jest czarna. Myślałem że takie paradoksy tylko w niemieckich samochodach można spotkać a tu taki klops. Bardzo dobrze w takim razie. VIN, sprawdzenie wyposażenia, zdjęcia podłogi od spodu i jeśli wszystko się zgadza wycieczka do Częstochowy i QBY. Jeśli wszystko będzie ok to nie ma co się zastanawiać tylko brać samochód pomimo biednego wyposażenia.

    Wersji BLACK po vinei nie sprawdzisz ale myślę że kierownicę da się sprawdzić? W niemiecich samochodach na 100% jest taka możliwość, nie wiem jak w alfie.
    Ostatnio edytowane przez nobodyspecial ; 13-03-2014 o 16:58

  10. #10
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    03 2011
    Auto
    lexus is250
    Postów
    1,595

    Domyślnie

    moim zdaniem sprzedawca nazwał tak sobie auto, zeby brzmiało fajniej.
    Sergio! Ragazzo! Amore mio! Dove si trova la bella Giulia?

Podobne wątki

  1. UWAGA 147 czestochowa
    Utworzone przez szajbus0 w dziale 147
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 11-01-2012, 22:44
  2. uwaga na 147 czestochowa !!!
    Utworzone przez szajbus0 w dziale 147
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 13-12-2011, 10:02
  3. AR 159 Czestochowa Prosba o sprawdzenie
    Utworzone przez Paramieszana w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 11-10-2011, 16:26
  4. Zlot Czestochowa
    Utworzone przez Rosik w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 126
    Ostatni post / autor: 27-08-2008, 22:04

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory