Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Co sądzicie czy warto

  1. #1
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    06 2015
    Mieszka w
    Siedlce
    Auto
    ALFA ROMEO 156
    Postów
    1

    Domyślnie Co sądzicie czy warto

    Witam, jestem tu nowy. Mam taką sprawę wpadła mi w oko alfa 156 ta nowsza wersja, za chwile podam linka do niej, nie jest ona idealna stąd cena też dosyć niska. Chicialbym zakupić ów model niekoniecznie ten ale budżet raczej troche ograniczony cieżko bedzię znaleźc chyba to z nowszą budą do 7tys. Ta mi troche wygląda na podejżaną i z rozmowy z gościem też wynika, że coś była uderzona od tyłu i nieudolnie wyklepana. Ogólnie wiem że była by do malowania liczę się z tym, jestem ciekaw jak jak sprawuje się mechanicznie ale to już się poleci obejrzeć osobiście. Zwracam się do was forumowiczów z prośbą o rzucenie okiem czy warto się w nią pchać. Pozdrawiam
    http://otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-...tml#dfe27d39f0

  2. #2
    Użytkownik Fachowiec Avatar ris
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    KRK
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.0
    Postów
    2,194

    Domyślnie

    Cytat Napisał sebek93088 Zobacz post
    Witam, jestem tu nowy. Mam taką sprawę wpadła mi w oko alfa 156 ta nowsza wersja, za chwile podam linka do niej, nie jest ona idealna stąd cena też dosyć niska. Chicialbym zakupić ów model niekoniecznie ten ale budżet raczej troche ograniczony cieżko bedzię znaleźc chyba to z nowszą budą do 7tys. Ta mi troche wygląda na podejżaną i z rozmowy z gościem też wynika, że coś była uderzona od tyłu i nieudolnie wyklepana. Ogólnie wiem że była by do malowania liczę się z tym, jestem ciekaw jak jak sprawuje się mechanicznie ale to już się poleci obejrzeć osobiście. Zwracam się do was forumowiczów z prośbą o rzucenie okiem czy warto się w nią pchać. Pozdrawiam
    http://otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-...tml#dfe27d39f0

    No cóż cena jak cena trzeba będzie dołożyć kasy: klapa bagażnika do roboty, opony na końcówce żywotności. Pewnie rozrząd trzeba wymienić, olej. Demon silnikowy to nie jest 115 koni. Taki przeciętny du..po..wóz. Podobno sprowadzony po roku z Niemiec tak zrozumiałem z ogłoszenia - czyli jest możliwość , że zaliczył dzwona. Trzeba sprawdzić przód oraz dokładnie pod spodem czy wszystko jest ok no i niewiadoma w jakim stanie jest motor czy ma te deklarowane kilometry czy więcej. Kupić jest łatwo ale w razie trzego trzeba mieć zapas kasy na start. Osobiście nie wiem czy sie opłaca musisz sam podjąć decyzję czy akurat ten egzemplarz Ci się podoba.

  3. #3
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    AR 166 busso / AR 166 jtdm / AR 166 jtd / AR 156 jtdm / AR 156 jtd / AR 147 jtdm
    Postów
    1,823

    Domyślnie

    Polift za 7 tysięcy dobre dobre. Kolego jeśli masz na alfe 7 tysięcy i to wszystko to kup taką za 5 tysięcy. Rocznik 2000-2002 pojezdzij, poszukaj. Da się kupić za tyle nie zajezdzonego trupa. A za resztę kasy będziesz mógł zrobić nie zaplanowane rzeczy i będziesz się cieszył sprawnym autem a nie lepil w gównie.

  4. #4
    Użytkownik Znawca Avatar sedici
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    OPL & (ANsbach) DE
    Auto
    Bravo1,6Mj , Astra J
    Postów
    1,912

    Domyślnie

    jak ją pojedziesz oglądać , to sprawdź stan podłogi i progów czy rdza je nie wykończyła
    this is my truth tell me yours
    "Polityka została wymyślona po to, aby kłamstwo brzmiało jak prawda." G.Orwell
    http://www.youtube.com/watch?v=liSxjtd16xQ - bastard

Podobne wątki

  1. Co sądzicie??? warto czy nie ??? Alfa 159
    Utworzone przez Riva1908 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 26-12-2015, 11:21
  2. Chyba nie warto? jak sądzicie? alfa 147 Proszowice
    Utworzone przez tobiasz20 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 20-05-2013, 13:20
  3. [GTV] sądzicie ze warto?
    Utworzone przez Jaszczur w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-03-2009, 14:46

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory