Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: [166] opinie na temat ogloszenia

  1. #1
    jac_eek
    Gość

    Domyślnie [166] opinie na temat ogloszenia

    Witam szanownych uzytkownikow jedynej slusznej marki Mam pytanie dlugo juz rozgladam sie nad kupna Alfy 166 - koniecznie 3l automat. Co sadzicie o ponizszym egzeplarzu?
    Alfa Romeo 166 3.0V6 SELESPEED FULL, 1998r., 3000cm3, 228KM - otoMoto
    Z tego co zauwazylem to na zdjeciach widac "inny" odcien przodu samochodu w stosunku do drzwi - i to jest dla mnie wlasnie zastanawiajace czy nie byl bity - co o tym sadzicie? Nastepna sprawa - czy istnieje jakas zaleznosc pomiedzy spryskiwaczami reflektorow przednich a xenonami? Powyzszy model posiada spryskiwacze ale nie ma informacji na temat xenonow. Widzialem tez jakies inne ogloszenie w ktorym Alfa nie posiadala spryskiwaczy a w opisie sprzedawca twierdzil ze ma xenony - czy jest mozliwa taka kombinacja? Z gory dziekuje za wszystkie sugestie.

  2. #2
    Administrator weteran Romeo Avatar ozzy
    Dołączył
    12 2007
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia Kombi
    Postów
    915

    Domyślnie

    No to ja mam taką opinię, że cena jest dziwnie atrakcyjna jak
    na stan, w jakim to auto się, jeżeli wierzyć opisowi, znajduje.
    Mało chce facet, jeżeli auto jest rzeczywiście w takim stanie...
    Ale przebieg wydaje się być rzeczywisty. A zdjęcia są małe i nie
    zauważyłem niczego dziwnego.
    Jest: Outlander II, 2.0MIVEC, CVT, 2WD, Lift
    Były: Mitsubishi Lancer Sportback CYxA 1.8; Ford Mondeo MK3 2.0 DuraTec Ghia; Alfa Romeo 156 2.0 T.S. Selespeed; Alfa Romeo 166 3.0 V6 SporTronic; Honda Civic 1.4i EJ9; Fiat 126p 650.

  3. #3
    Użytkownik Fachowiec Avatar QBA
    Dołączył
    03 2007
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    ALFA 166 SWAP 3.0+Q2 / ALFA 166 2.4 20v FL 180 HP/Jumper 2.8 JTD /Fiat Regata/Alfa 147 JTD 8v
    Postów
    2,633

    Domyślnie

    Kolego zmartwie cie.
    Ta alfa jeszcze 3-4 tygodnie temu byla ogłaszana jako uszkodzona i chcial za nią coś około 8 tyś zł (sam myślałem nad jej kupnem), albo sprzedaje ją ten sam gość albo ktoś ją kupił na handel.
    Ogloszenia allegro ze 166 przeglądam praktycznie co drugi dzien i doskonale pamiętam to auto.
    Miała stukającą panewke (tak pisał poprzenim razem sprzedający jak wystawial ją jako uszkodzoną), a teraz widać ktoś ją wyremontował albo wrzucił inny silnik i chce sprzedać za dwa razy tyle, jeśli miała szlifowany wał to już mozna go wyrzucić w bo w tych silnikach wału sie nie szlifuje.
    Jeśli chodzi o karoserie to widze po fotkach że malowany miała prawy bok.
    Ostatnio edytowane przez QBA ; 20-04-2009 o 08:09
    http://www.flar-ital.pl/ - CZĘŚCI ZAMIENNE- SERWIS: Lancia, Fiat, Alfa Romeo
    USŁUGI AUTOLAWETĄ- POMOC DROGOWA

  4. #4
    Administrator ds. zlotu Romeo Avatar fr33
    Dołączył
    08 2006
    Mieszka w
    Czestochowa, Poland
    Auto
    164 Super TS
    Postów
    1,618

    Domyślnie

    jeśli tak jest jak pisze QBA to ktoś ją odpicował i chce sprzedać.. jest ryzyko, że silnik to padaczka .. ciężko będzie to sprawdzić ale jak masz blisko to podjedz i posłuchaj jak silnik pracuje, czy ma moc i jak będzie ciepły to zobacz jak właściciel zareaguje jak podkręcisz ją do odcięcia .. jak będzie sie stresował to znaczy, że coś tu śmierdzi

    V6 alfy kocha odcięcie
    Jurajski Klub Alfa Romeo
    www.jkar.org

    Warsztat samochodów włoskich
    www.flar-ital.pl

    Dorabianie części, elementów itp na zamówienie - kontakt PW

  5. #5
    Użytkownik Fachowiec Avatar QBA
    Dołączył
    03 2007
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    ALFA 166 SWAP 3.0+Q2 / ALFA 166 2.4 20v FL 180 HP/Jumper 2.8 JTD /Fiat Regata/Alfa 147 JTD 8v
    Postów
    2,633

    Domyślnie

    Cytat Napisał fr33 Zobacz post
    jeśli tak jest jak pisze QBA
    Napewno tak jest, bardzo dokładnie pamiętam to auto, przez kilka dni myślalem czy jej nie kupić sobie na części ale z powodu tego ze nie mam selespeed'a postanowiłem sobie odpuscić.

    jac_eek jeśli bardzo jestes zainteresowany to zapytaj gościa czy włozył inny silnik czy naprawiał ten co był.
    http://www.flar-ital.pl/ - CZĘŚCI ZAMIENNE- SERWIS: Lancia, Fiat, Alfa Romeo
    USŁUGI AUTOLAWETĄ- POMOC DROGOWA

  6. #6
    jac_eek
    Gość

    Domyślnie

    Zadzwonilem nawet - pan sprzedawca sciemniacz jakis ogolnie odpada... szkoda ... ale coz szukam dalej. A jak to jest z tymi xenonami - jest mozliwe zeby samochod mial xenony jezeli nie ma spryskiwaczy?

  7. #7
    Użytkownik Fachowiec Avatar QBA
    Dołączył
    03 2007
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    ALFA 166 SWAP 3.0+Q2 / ALFA 166 2.4 20v FL 180 HP/Jumper 2.8 JTD /Fiat Regata/Alfa 147 JTD 8v
    Postów
    2,633

    Domyślnie

    Cytat Napisał jac_eek Zobacz post
    A jak to jest z tymi xenonami - jest mozliwe zeby samochod mial xenony jezeli nie ma spryskiwaczy?
    Jeśli wyjechało z fabryki z xenonem to musiało mieć spryskiwacz.
    http://www.flar-ital.pl/ - CZĘŚCI ZAMIENNE- SERWIS: Lancia, Fiat, Alfa Romeo
    USŁUGI AUTOLAWETĄ- POMOC DROGOWA

Podobne wątki

  1. [159] Opinie na temat 3,2 JTS V6
    Utworzone przez filip21 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 56
    Ostatni post / autor: 17-02-2017, 11:57
  2. Opinie na temat poliuretanu
    Utworzone przez mitrak w dziale 156
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 15-05-2014, 08:36
  3. Opinie na temat 156 JTD
    Utworzone przez Lotek900 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 29-05-2008, 13:44

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory