Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Temat: Brera

  1. #1
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Pawel_Gtv
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Ostrołęka
    Auto
    159 SW Ti
    Postów
    89

    Domyślnie Brera

    Już sporo czasu szukam Brery. Oczywiście nie jestem desperatem i nie kupię byle czego ale zawsze jest pokusa by dać jak najmniej. Miałem już 4 alfy więc zdaję sobie sprawę ile trzeba włożyć w tanio kupiony sprzęt i ile co kosztuje ale mam nadzieję, że nie zawsze jest to regułą. Ostatnio pojawiło się ogłoszenie tego typu : http://olx.pl/oferta/alfa-romeo-brer...tml#2026ec48dd.
    Ciekawe czy z nią jest wszystko ok, a może ktoś z was jest z Kielc i mógłby podskoczyć obejrzeć? Ze zdjęć widać, że nie ma naklejek na błotnikach - może malowana? No i coś nie tak ze światłami - wydaje mi się, że prawe nie ma odbłyśników a lewe już tak (czy jak to się tam nazywa). Co o tym sądzicie? No chyba, że ktoś was chce sprzedać Brerę?

  2. #2
    Użytkownik Fachowiec Avatar szerszeń
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Astroserati | 407 coupe | Quattroporte
    Postów
    2,613

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pawel_Gtv Zobacz post
    Już sporo czasu szukam Brery. Oczywiście nie jestem desperatem i nie kupię byle czego ale zawsze jest pokusa by dać jak najmniej. Miałem już 4 alfy więc zdaję sobie sprawę ile trzeba włożyć w tanio kupiony sprzęt i ile co kosztuje ale mam nadzieję, że nie zawsze jest to regułą. Ostatnio pojawiło się ogłoszenie tego typu : http://olx.pl/oferta/alfa-romeo-brer...tml#2026ec48dd.
    Ciekawe czy z nią jest wszystko ok, a może ktoś z was jest z Kielc i mógłby podskoczyć obejrzeć? Ze zdjęć widać, że nie ma naklejek na błotnikach - może malowana? No i coś nie tak ze światłami - wydaje mi się, że prawe nie ma odbłyśników a lewe już tak (czy jak to się tam nazywa). Co o tym sądzicie? No chyba, że ktoś was chce sprzedać Brerę?
    Pytanie brzmi co z nią nie tak, a nie czy coś nie tak.
    Zmianowy chyba sprzedaję swoją Brerę, ale na taką promocję cenową chyba bym nie liczył.
    Było: 166 2.4JTD x5, 166 2.0TS x3, 166 3.0 V6 x2, 166 3.0 V6 Sportronic x2, 166 2.5 V6, 156 2.4JTD x3, 156 2.4JTD SW, 156 2.5 V6 x2, 156 1.9JTD, Kappa Coupe 2.0T

  3. #3
    Użytkownik Znawca Avatar Zmianowy
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Audi Q3 21
    Postów
    1,693

    Domyślnie

    Cytat Napisał szerszeń Zobacz post
    Zmianowy chyba sprzedaję swoją Brerę, ale na taką promocję cenową chyba bym nie liczył.
    Niestety, od czerwca Brera ma nową właścicielkę
    A ta z Kielc, była opisywana i niestety ale jest to padło na czterech kółkach....
    "A zatem posiadanie tego samochodu jest jak życie z przepiękną, lecz przy tym zdrowo kopniętą dziewczyną. Bardzo dobrze wiecie, dlaczego się zaangażowaliście. I w tym samym stopniu jesteście świadomi, że wasz związek po prostu nie ma żadnych szans."
    J.Clarkson



    Warszawscy Alfaholicy - Facebook Group
    Brera Team Poland - Facebook Group

  4. #4
    Użytkownik Świeżak Avatar AlfTo
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    TKI
    Auto
    147 1,6 105KM LPG ex, 156 SW 1,6 120KM LPG
    Postów
    95

    Domyślnie

    Nie mam miernika lakieru, ale pozostałe rzeczy w tym samochodzie mogę obejrzeć. Oczywiście jeśli nadal cię interesuje ten egzemplarz.

  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Pawel_Gtv
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Ostrołęka
    Auto
    159 SW Ti
    Postów
    89

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zmianowy Zobacz post
    Niestety, od czerwca Brera ma nową właścicielkę
    A ta z Kielc, była opisywana i niestety ale jest to padło na czterech kółkach....
    Możesz podać linka lub chociaż wskaż miejsce gdzie można tego szukać - przewalić całe forum to czasami niezły wyczyn
    AlfTo - jeśli to nie problem to będę wdzięczny jeśli na nią zerkniesz, no chyba że odnajdę temat o którym pisał Zmianowy.

  6. #6
    Użytkownik Znawca Avatar Zmianowy
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Audi Q3 21
    Postów
    1,693
    "A zatem posiadanie tego samochodu jest jak życie z przepiękną, lecz przy tym zdrowo kopniętą dziewczyną. Bardzo dobrze wiecie, dlaczego się zaangażowaliście. I w tym samym stopniu jesteście świadomi, że wasz związek po prostu nie ma żadnych szans."
    J.Clarkson



    Warszawscy Alfaholicy - Facebook Group
    Brera Team Poland - Facebook Group

  7. #7
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar NovemberYankee
    Dołączył
    06 2016
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Kia Soul 1.6
    Postów
    16

    Domyślnie

    Ale podany link opisuje auto z 2.2 JTS, a w ogłoszeniu jest 2.4 JTD - tak więc to inny egzemplarz To z ogłoszenia to tak na pierwszy rzut oka podejrzanie tanie, no i ma mocno wytartą kierownicę co mogłoby sugerować wyższy przebieg niż podany w ogłoszeniu (ale nie wiem, jak próbę czasu znosi skóra w Alfie).
    [MENTION=21374]Pawel_Gtv[/MENTION] - jakbyś wiedział o aucie coś więcej, ale jednak z jakiegoś powodu się na zakup nie zdecydował to proszę o PW, bo wówczas sam bym się chętnie wkoło niej zakręcił

  8. #8
    Użytkownik Znawca Avatar Zmianowy
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Audi Q3 21
    Postów
    1,693

    Domyślnie

    Fakt, moja pomyłka. Wydawało mi się że chodzi o 2.2 jts
    "A zatem posiadanie tego samochodu jest jak życie z przepiękną, lecz przy tym zdrowo kopniętą dziewczyną. Bardzo dobrze wiecie, dlaczego się zaangażowaliście. I w tym samym stopniu jesteście świadomi, że wasz związek po prostu nie ma żadnych szans."
    J.Clarkson



    Warszawscy Alfaholicy - Facebook Group
    Brera Team Poland - Facebook Group

  9. #9
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Pawel_Gtv
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Ostrołęka
    Auto
    159 SW Ti
    Postów
    89

    Domyślnie

    Czy ktos może cos powiedziec na temat tej sztuki? http://olx.pl/oferta/alfa-romeo-brer...tml#2026ec48dd
    Ogłoszenie juz wisi kilka miesięcy a ja niestety mam dość daleko żeby jechac na marne.

  10. #10
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Lotek900
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Płaza
    Auto
    Były: Alfa Romeo 156 1.6 T.S, Alfa Romeo 156 1.9 JTD, Alfa Romeo 166 3.0 V6, Alfa Romeo 156Ti
    Postów
    823

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pawel_Gtv Zobacz post
    Czy ktos może cos powiedziec na temat tej sztuki? http://olx.pl/oferta/alfa-romeo-brer...tml#2026ec48dd
    Ogłoszenie juz wisi kilka miesięcy a ja niestety mam dość daleko żeby jechac na marne.
    Co prawda nie oglądałem jej, ale jak w lutym szukałem Alfy dla siebie to byłem w tym komisie i ona już tam stała.

Podobne wątki

  1. [Brera]Alfa Romeo Brera 2.2JTS warto kupić?
    Utworzone przez leon w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 09-02-2014, 14:09
  2. [Brera] Alfa Brera 2.0 JTDm w Opolu
    Utworzone przez mateoski w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 24-09-2013, 16:27
  3. [Brera] Alfa Brera z ASO we Wrocławiu
    Utworzone przez orishas555 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 30-08-2013, 11:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory