Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Temat: Pomoc przy wyborze zakupu alfy romeo 166

  1. #11
    jersey
    Gość

    Domyślnie

    Koledzy mądrze piszą. Jeżeli kupujesz 166 za te pieniądze, bo więcej kasy nie masz to odpuść. Jeżeli kupujesz jak Mumins, żeby odbudować i liczysz się z tym, że będzie trzeba włożyć grubszą kasę to spoko.

    Jak nie wierzysz ile może pochłonąć utrzymanie 166 w dobrym stanie technicznym, to kliknij w link do motostat w mojej stopce i poczytaj ile włożyłem w swoją 166. Mam ją 11 miesięcy. Część z tego co robiłem to moje chciejstwo, mogłem dojechać części i dopiero naprawiać, ale wcześniej czy później musiałbym tą kasę wydać. Albo dojechać auto i pchnąć komuś takiemu jak Ty za grosze jak już dalej jeździć się nie da bez wydawania grubej kasy.

  2. #12
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD
    Postów
    7

    Domyślnie

    Rozumiem i bardzo wam dziękuje za pomoc , tak jak mówisz rozejrze się za tymi dwoma modelami aczkolwiek 166 napewno sobie kiedyś sprawie . Tak w sumie myślałem że dobry wybór to raczej nie jest na pierwsze auto ale po prostu bardzo mnie urzekła, ale macie z tym doświadczenie więc nie bede sie pchał w błoto. Dziękuje jeszcze raz wam bardzo za pomoc i porade. Pozdrawiam

  3. #13
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Logistyk166
    Dołączył
    12 2016
    Mieszka w
    Golub-Dobrzyń
    Auto
    Alfa Romeo 166 FL 2,4 JTD 175km 2004r, automat
    Postów
    75

    Domyślnie

    166 za te pieniądze? w sumie kupił bym, ale z zapasem min 4,000zł.
    Miałem kilka aut i naprawdę, nikt nie sprzedaje samochodu w którym nie ma nic do zrobienia. Chcesz fajną propozycje na pierwsze auto? Jako swój pierwszy wóz kupiłem Lagune 1 1.8 8v + LPG. Części śmiesznie tanie, samo auto jest bardzo tanie, a jak walniesz gdzieś to i szkoda nie będzie Kupisz za 2500, włożysz 500 a i jeszcze zostanie budżet na kolejne auto jak już nauczysz się "mieć" samochód

  4. #14
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD
    Postów
    7

    Domyślnie

    Dobrze to już wiem ale nie wiem czy czytałeś wszystkie odpowiedzi koledzy wyżej odwiedli mnie juz od tego pomysłu, ale za to jeden z nich polecił bardziej kupić 156 bądź 147 jeśli sie nie myle. Szukałem i tak 156 była by pewnie lepszą opcja więcj jeśli podzielasz takie zdanie to powiedz bo osobiście uparłem się tej alfy do takiego stopnia ze raczej nic mnie nie odwiedzie od kupna jakiego kolwiek modelu na moje pierwsze auto.

  5. #15
    jersey
    Gość

    Domyślnie

    Kup sobie 145 albo 146. Tanie jak barszcz w zakupie, jeszcze tańsze w utrzymaniu. A przy okazji ładne. Na pierwszy wóz, jeżeli musi być Alfa, są wg mnie najlepsze. Potem możesz przymierzyć się do 156 albo 147. A potem, jak będziesz pewien, że chcesz topić kontenery gotówki w samochodzie - 166

  6. #16
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Logistyk166
    Dołączył
    12 2016
    Mieszka w
    Golub-Dobrzyń
    Auto
    Alfa Romeo 166 FL 2,4 JTD 175km 2004r, automat
    Postów
    75

    Domyślnie

    Cytat Napisał Paweł H. Zobacz post
    Dobrze to już wiem ale nie wiem czy czytałeś wszystkie odpowiedzi koledzy wyżej odwiedli mnie juz od tego pomysłu, ale za to jeden z nich polecił bardziej kupić 156 bądź 147 jeśli sie nie myle. Szukałem i tak 156 była by pewnie lepszą opcja więcj jeśli podzielasz takie zdanie to powiedz bo osobiście uparłem się tej alfy do takiego stopnia ze raczej nic mnie nie odwiedzie od kupna jakiego kolwiek modelu na moje pierwsze auto.
    Jak się uparłeś na Alfę to czyń powinność 156 1.9 JTD 105km miałem okazje prowadzić kilka razy i było przyjemnie. Mój dobry znajomy miał ją przez 2 lata i na silnik nie narzekał, tylko na zawieszenie. No i rdza + podłoga odłażąca od reszty karoserii Sprzedał w tamtym miesiącu za 3900chyba. Miło wspomina.
    Rozważ propozycję użytkownika jersey, bardzo dobrze Ci radzi

  7. #17
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD
    Postów
    7

    Domyślnie

    Ucznię bo może nie to że sie uparłem moża powiedzieć że się zakochałem .Tak czy siak narazie na głowe wskoczyło mi coś innego więc z jej kupnem musze zaczekać aczkolwiek dziekuje za wszystkieg odpowiedzi i porady gdy już ją zdobęde nie zapomne sie pochwalić .

  8. #18
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Byłą 156 TS, GT 1.9 z wiruskiem :),jest 166 3.0 FL
    Postów
    806

    Domyślnie

    Cytat Napisał Paweł H. Zobacz post
    Ucznię bo może nie to że sie uparłem moża powiedzieć że się zakochałem .Tak czy siak narazie na głowe wskoczyło mi coś innego więc z jej kupnem musze zaczekać aczkolwiek dziekuje za wszystkieg odpowiedzi i porady gdy już ją zdobęde nie zapomne sie pochwalić .
    No od tego są Alfy,żeby się zakochać
    Włąśnie kupuję następną Alfą-właśnie 166 jak początkowo chciałeś i szukałem innych marek,żeby sobie zrobić odmianę po kilkunastu latach, ale nie dało rady

  9. #19
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Grudziadz
    Auto
    166 2005r 2,4jtd
    Postów
    61

    Domyślnie

    Zobacz na allegro 166ke z Grudziądza

  10. #20
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Łukasz 166
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    Peugeot 406 Coupe 3.0 Była Alfa Romeo 166 2.4
    Postów
    750

    Domyślnie

    Cytat Napisał maniekgrudziadz Zobacz post
    Zobacz na allegro 166ke z Grudziądza
    Kolega szukał do 6 koła a ty mu proponujesz swoja za prawie dwa razy tyle
    Jest Peugeot 406 Coupe 2002r 3.0 V6
    Była Alfa Romeo 166 2002r. 2.4 JTD
    Była Vectra B 2000r 2.0 DTI
    Była Vectra A 1993r 1.8 B+G

Podobne wątki

  1. Potrzebuję pomocy w wyborze zakupu pierwszej Alfy ! ! !
    Utworzone przez BlackThundeRrr w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 27-09-2016, 09:05
  2. [145] Pomoc w wyborze alfy
    Utworzone przez dumel w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 10-08-2015, 09:17
  3. Pomoc przy wyborze AF
    Utworzone przez Zipencjusz w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 18-12-2014, 10:47
  4. Porada przy wyborze Alfy Romeo 156
    Utworzone przez el Dario w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 05-10-2014, 20:02

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory