Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Alfa 159 Czarna 1,9 JTDm Skoczków (woj. śląskie)

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2017
    Mieszka w
    Mielec
    Auto
    Szukam AR 159 sedan
    Postów
    7

    Domyślnie Alfa 159 Czarna 1,9 JTDm Skoczków (woj. śląskie)

    Witam

    co sądzicie o tej Alfie
    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-159-ID6yPjZz.html

    Mam dość daleko a może już ktoś był i oglądał
    i czy jest warta tych 20 tyś?

  2. #2
    Użytkownik Świeżak Avatar Bartek Pyk
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Kielce
    Auto
    159 07' 1.9 16v 150KM
    Postów
    54

    Domyślnie

    Witam,
    Byłem obejrzeć ten egzemplarz chociaż miałem 250km w jedną stronę i cóż...
    Jest bita od pasażera przód/tył. Lampa z tyłu na bagażniku jedna ok druga krzywa, drzwi pasażer prawy/tył niespasowane, próg który miał być wymieniony jest pomalowany jak pędzlem. Sprzęgło OK mógł faktycznie wymienić. Na zimny silniku go rwie trochę nie równo pracuje, po dogrzaniu OK. Nieliczne ale jednak wycieki z silnika. Uszkodzone składanie lusterek. Skrzynia w niedalekiej przyszłości do roboty (drżenie drążka zmiany biegów na 3), klocki do wymiany już. Ogólnie sporo rdzy jak na full ocynk, nawet przy podszybiu. Kilka średnio spasowanych uszczelek. Szczeliny nie wszędzie się zgadzają. Szpachla na masce, błotnik kierowca wymieniany, drzwi prawe albo tył same albo przód i tył. Silnik oprócz tego ładnie chodzi. Turbina OK. ESP, ABS OK. Dodatkowy komplet kół z 5 tydzień 2011 podobno po jednym sezonie tylko, ale jednak już parcieją...
    Sprzedawca ogólnie nie kłamie w ogłoszeniu ale sporo zataja. Ogólnie bardzo miły gościu i kulturalny. Jednak co do stanu samochodu ...
    Opuścić nie chciał nic (tylko te 500zł). W środku porwany alfatex na siedzeniu kierowcy, mało zadbany, wytarte strasznie podłokietniki, połamane maskownice od głośników, woda pod tapicerką na miejscu pasażera (akurat jak przyjechaliśmy było dopiero co po ostrym długim deszczu, więc samochód musi przeciekać...). Ogólnie wnętrze oceniam w skali 1-5 na 3+, a zewnątrz 3, silnik i reszta 4- (minus za skrzynię do roboty i wycieki), przebieg według VIN OK.
    Cena nieadekwatna do stanu faktycznego. Bez kół powiedział 19000zł. Moim zdaniem wart góra 16000-17000 ale myślę, że i tak za dużo.
    Pozdrawiam serdecznie.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory