http://allegro.pl/alfa-romeo-164-i6779538701.html
Kilka dni temu forumowicz poprosił mnie żebym obejrzał auto.
Czas na krótki opis.

Wady:
- pęknięta przednia szyba,
- dziurka od kamienia na lewej przedniej lampie,
- do spawania obydwa tylne nadkola,
- prawdopodobnie do spawania łączenia progów z tylnymi błotnikami bo widać, że ruda wychodzi spod nakładek na progi,
- stan silnika V6: Czasami odpala czasami nie im cieplejszy tym gorzej, pasek rozrządu ma ok 10 lat, płynu chłodniczego właściciel nigdy nie wymieniał a ma auto 10 lat!!!, instalacja LPG najzwyklejsza i rzuca trochę silnikiem na wolnych obrotach na LPG, ogólnie silnik bardzo słabo przyspiesza zarówno na benzynie jak i LPG, moja 164 V6 w automacie lepiej przyspiesza, a przecież jeśli te same silniki to automat powinien gorzej jechać, niepokojące jest to że nawet przy przekręceniu kluczyka nie zapala się czerwona lampka od ciśnienia oleju która po odpalaniu powinna gasnąć, oczywiście wskaźnik ciśnienia doładowania leży, może padł tylko czujnik i przepaliła się żarówka w zegarach ale jakoś mam obawy co do ciśnienia oleju.
- fotele skórzane do malowania/odnowienia choć wyglądają całkiem nieźle, a i nie działa podnoszenie siedziska w obydwu przednich fotelach,
- podsufitka przykręcona listwą podłogową do sufitu,
- szyberdach nie działa,
- ręczny nie działa,
- lewy przedni błotnik do wymiany lub szpachla i malowanie,
- wyje/rzęzi/huczy rolka lub pompa wody - odgłos dobiega z okolic rozrządu,
- klimatyzacja nie działa od ok 10 lat,
- brak wewnętrznej klamki drzwi kierowcy.

Plusy:
- ogólnie auto nie ma braków jest kompletne i nie zauważyłem żeby brakowało jakiś detali, no jedynie nie ma oryginalnych zaślepek halogenów,
- lusterka i szyby el. działają - ogólnie elektrycznie większość rzeczy działa,
- w środku auta w miarę czysto i raczej nie jeździła nim ekipa budowlana hehe

Podsumowując auto do uratowania, ale przed kupnem trzeba sprawdzić ciśnienie sprężania i ciśnienie oleju.