Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 11 z 11

Temat: [langtitle=nt]Alfa[/langtitle] Romeo 147 Ti 1.9 JTDm Wałbrzych

  1. #11
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    brak
    Postów
    5

    Domyślnie

    Szanowni Państwo, w temacie tej dyskusji chciałbym się wypowiedzieć tyko i wyłącznie raz, mam nadzieję że się uda.

    Wszystkie podane przeze mnie podpunkty są praktycznie dosłownie przepisane z raportu który otrzymałem z ASO, a także przekazałem mailowo właścicielowi samochodu. Tak jak wspominałem wcześniej nie znam się na samochodach, a moim głównym środkiem transportu od wielu lat jest rower, przez co mam świadomość iż nie ważne jak długo bym oglądał samochód czy jeździł nim - jakakolwiek własna opinia na jego temat nie będzie miarodajna ze stanem faktycznym - dlatego też zaufałem ASO we Wrocławiu, które dokonało diagnostyki samochodu, a po otrzymaniu od nich raportu zrezygnowałem z zakupu wyżej wymienianego samochodu.

    Starałem się tutaj przekazać jedynie obiektywne informacje bez jakichkolwiek uszczypliwości w stronę właściciela, po spędzeniu z nim 2 godzin w oczekiwaniu na samochód uważam że to bardzo miła sympatyczna osoba.

    Uściślając jedynie sformułowania:
    1. "wizyta w ASO kosztowała mnie 2h i 275 zl," dokładnie tyle mnie kosztowała i nie uważam tego za stracone pieniądze, a za inwestycje w poszukiwaniu dobrego samochodu - ja dojeżdżając z Poznania również poświęciłem swój czas i wolną sobotę w porównywalnym stopniu, jednocześnie o czym właściciel zapomniał wspomnieć - w trakcie telefonicznych ustaleń zaproponowałem zwrot kosztów podróży do ASO we Wrocławiu (w końcu to moja fanaberia) za co przelałem właścicielowi zaproponowaną przez niego kwotę 150 zł, co powinno z dość dużą nawiązką pokryć koszty paliwa.

    2. Używając sformułowania "historia wypadkowa" odnosiłem się tylko i wyłącznie do raportu serwisu autobaza.pl nie konkretnie do Pana samochodu, w wiadomości dotyczącej Pana samochodu znajduje się tylko i wyłącznie słowo szkoda.

    3. Kwota 4000 zł którą podałem została mi przekazana tylko i wyłącznie ustnie przez któregoś z pracowników ASO - jako orientacyjny koszt napraw samochodu w ASO. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego iż wartość ewentualnych napraw poza ASO była by o wiele wiele niższa.

    Reasumując pisząc powyższe posty przekazałem tylko i wyłącznie informacje otrzymane w ASO we Wrocławiu, i w serwisie autobaza.pl. Nie jestem osobą która zna się na samochodach, czego sam mam pełną świadomość, lecz nie chciałbym być brany za taką osobę przez innych przy okazji dyskusji w sprawie w/w samochodu.
    Pozdrawiam serdecznie wszystkich poszukujących wymarzonego samochodu
    Ostatnio edytowane przez Delirium ; 28-06-2017 o 19:23

Podobne wątki

  1. [159] Poważny dylemat - robić, czy sprzedać [langtitle=nt]Alfa[/langtitle] 159 2.4 jtdm
    Utworzone przez flix w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 14-06-2017, 13:09
  2. [langtitle=nt]Alfa[/langtitle] 159 1.9 JTDm Augustów
    Utworzone przez Hank Moody w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 06-06-2017, 06:34

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory