Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Temat: 156 Crosswagon

  1. #11
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Łukasz 166
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    Peugeot 406 Coupe 3.0 Była Alfa Romeo 166 2.4
    Postów
    750

    Domyślnie

    Cytat Napisał krzysioPL Zobacz post
    Te furki nie sa warte aby płacić firmie aby je obejrzała. Taka prawda.

    Wysłane z mojego GT-I9500 przy użyciu Tapatalka
    Może dla ciebie nie są. Ja przez długi czas szukałem sobie Peugeota 406 Coupe z V6 to też jest stare auto i nie dość że jest ich bardzo mało to wszystko mega daleko. Jak coś się trafiało blisko to jeździłem sam ale zawsze ich stan był mega słaby. I dzięki takiemu raportowi wczoraj właśnie kupiłem takiego jakiego szukałem a zrobiłem po niego 500 km w jedną stronę. Więc ja myślę że czasami warto chociaż by dlatego żeby nie tracić czasu na mega długie wycieczki.
    Jest Peugeot 406 Coupe 2002r 3.0 V6
    Była Alfa Romeo 166 2002r. 2.4 JTD
    Była Vectra B 2000r 2.0 DTI
    Była Vectra A 1993r 1.8 B+G

  2. #12
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar krzysioPL
    Dołączył
    09 2014
    Mieszka w
    Siedlce/Wawa
    Auto
    AR 146
    Postów
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał Łukasz 166 Zobacz post
    Może dla ciebie nie są. Ja przez długi czas szukałem sobie Peugeota 406 Coupe z V6 to też jest stare auto i nie dość że jest ich bardzo mało to wszystko mega daleko. Jak coś się trafiało blisko to jeździłem sam ale zawsze ich stan był mega słaby. I dzięki takiemu raportowi wczoraj właśnie kupiłem takiego jakiego szukałem a zrobiłem po niego 500 km w jedną stronę. Więc ja myślę że czasami warto chociaż by dlatego żeby nie tracić czasu na mega długie wycieczki.
    Wiadomo, że piszę z własnej perspektywy.
    Dla mnie wydać 500zl czyli 5% wartosci auta to tak srednio sie usmiecha.
    W najblizsza sobote z moja połówką umówiliśmy się że pojedziemy obejrzeć obydwie furki.( o ile beda jeszcze). Czyli jedziemy przez Kielce do Dąbrowy Gorn. A pozniej przy okazji w góry jeszcze na chwilę. Połączymy przyjemne z pożytecznym. I te 500zł wykorzystam lepiej, wg. mnie oczywiście. Bo na pewno tak dokladnie nie obejrze auta jak specjalista. Każdy jest inny ma inne spojrzenie na te same rzeczy. Tak już jest i może to dobrze bo nudno by było jakby każdy tak samo myślał

    Wysłane z mojego GT-I9500 przy użyciu Tapatalka

  3. #13
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2016
    Auto
    AR 156 II Crosswagon Q4 1.9 JTD 16v 150 KM
    Postów
    32

    Domyślnie

    Ja bym się na Twoim miejscu bardziej skoncentrował na tym autku z komisu przy salonie. Jeśli auto jest oddane w rozliczeniu to zapewne gruntownie sprawdzone przez mechaników w serwisie bo salon byle gówna nie weźmie (no chyba że to jakiś cwaniaczek i pseudobiznesman co go prowadzi). Tak więc jest mniejsze prawdopodobieństwo że trafisz na "tykającą bombę" mechaniczną - pozostanie Ci sprawdzenie blach a właściwie podwozia. Kolejna sprawa to silnik. Jeśli dobrze spojrzałem na datę produkcji to 2005 rok - jeśli to jest pojazd z początku roku to jest to silnik bez klap wirowych i innego dziadostwa co montują w dieslach. Bodajże w Crosswagonach produkowanych od listopada 2004 do maja 2005 nie ma praktycznie nic w silniku co lubi się rozsypywać i bywa kłopotliwe.

    Co do tego autka z Kielc. Nie wierze w ten przebieg - musiał być mocno cofany. Druga sprawa to dziwne ze ktoś w Niemczech pozbywał się zaledwie 5 - letniego Crossa już w 2009 r. Musiał być mocny dzwon albo poważna usterka którą nie opłacało się naprawiać. Może to też wynikać z mojego uprzedzenia co do aut ściąganych z Niemiec i wiedzy na temat tego kto tam w większości zajmuje się handlem samochodami i ich naprawą

  4. #14
    Użytkownik Alfista
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gorzyczki okolice Wodzisławia Śląskiego
    Auto
    Same ALFICE
    Postów
    4,445

    Domyślnie

    Jak nie są warte ze 500 stów za ogledziny przez firmę, to tankuj fure i rura...
    co za filozofia.

  5. #15
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar krzysioPL
    Dołączył
    09 2014
    Mieszka w
    Siedlce/Wawa
    Auto
    AR 146
    Postów
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał majster Zobacz post
    Jak nie są warte ze 500 stów za ogledziny przez firmę, to tankuj fure i rura...
    co za filozofia.
    Czytaj całość. Napisałem że jak będą dostępne to w sobotę się wybiorę.

    Też się nad tym z Dąbrowy zastanawiam. No muszė poczekać do soboty i zobaczymy

    Wysłane z mojego GT-I9500 przy użyciu Tapatalka

  6. #16
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar krzysioPL
    Dołączył
    09 2014
    Mieszka w
    Siedlce/Wawa
    Auto
    AR 146
    Postów
    23

    Domyślnie

    No i już jutro sobota. Z samego rana wsiadamy w autko i jedziemy.
    Jako, żeby nie jechać obejrzeć tylko 2 aut, przeglądałem sobie ogłoszenia, natrafiłem na fajne fiaty croma.
    Co sądzicie o tych autach, one też w silnikach diesla 1.9. Ceny co prawda trochę wyższe(zależy od rocznika).
    Będą wygodniejsze niż AR. tylko nie mają 4x4... ale jak patrzę na zdjęcia raczej będą w lepszym stanie. Croma to nie samochód do szaleństw i to plus używek.
    Co byście wybrali??

  7. #17
    Użytkownik Alfista Avatar zieloo007
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Racibórz
    Auto
    Była 156 1.9 jtd, jest Toyota Avensis t27 '18
    Postów
    4,144

    Domyślnie

    Jedna ważna sprawa, żebyś wziął pod uwagę to, że pojazdów tych jest jak na lekarstwo i cięzko będzie znaleźć w db stanie

  8. #18
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar krzysioPL
    Dołączył
    09 2014
    Mieszka w
    Siedlce/Wawa
    Auto
    AR 146
    Postów
    23

    Domyślnie

    Wiem, że tych autek jest jak na lekarstwo, w idealnym stanie nie szukałem, ale z odpowiednim wyposażeniem już szukałem... i niestety nie znalazłem
    Jednak w domu jest już drugie autko - dzisiaj zakupiona została Mazda 6 - I gen. (2006 r.)
    Zdj. Madzi wrzuciłem do mojego tematu o mojej Czerwonej Strzale 146

Podobne wątki

  1. Crosswagon lsd tył.
    Utworzone przez heliogabal w dziale 156
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 08-08-2015, 23:54
  2. Crosswagon a Q4
    Utworzone przez premek w dziale 156
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 23-12-2012, 14:35

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory