Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Temat: 156 Crosswagon

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar krzysioPL
    Dołączył
    09 2014
    Mieszka w
    Siedlce/Wawa
    Auto
    AR 146
    Postów
    23

    Domyślnie 156 Crosswagon

    Kochani,
    Obecnie podróżuję, AR 146, potrzebuję jednak czegoś większego do przemieszczania się.
    Zdecydowałem się na 156 ale tylko w wersji Crosswagon i żadnej innej

    Przejrzawszy cały internet wiem, że to nie będzie łatwe. Na moto.allegro znalazłem całe 6 sztuk i tylko 2 w skórach... wiem przy używanym aucie to powinno mieć małe znaczenie, ale...

    Ceny crosswagonów wahają się pomiędzy 9-14 tys (przynajmniej tych z ogłoszeń) nie jest to jakaś duża suma, i jechać na drugi koniec Polski aby obejrzeć i wrócić z niczym to dla mnie wycieczka na cały dzień, a że człowiek ma tylko wolne weekendy to chciałby je przeznaczyć na coś innego.
    Wszystki q4 są daleko od Warszawy, nie ważne na które ogłoszenie spojrzę.

    Dlatego proszę o pomoc, w szczególności forumowiczów ze Śląska i z Kielc.
    Może ktoś z Was przejeżdżając do pracy mija owe egzemplarze, bądź ma tam niedaleko i może zobaczyć co to za cudaki.

    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...-ID6yZR3L.html - Dąbrowa Górnicza

    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...-ID6z1LH5.html - Kielce.

    Będę wdzięczny za okazałą pomoc

  2. #2
    Użytkownik Świeżak Avatar Lk_
    Dołączył
    06 2017
    Auto
    Alfa Romeo Crosswagon
    Postów
    103

    Domyślnie

    Z Warszawy do Kielc masz 2,5h. Wsiadaj i jedź bo zaraz nie będzie

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar krzysioPL
    Dołączył
    09 2014
    Mieszka w
    Siedlce/Wawa
    Auto
    AR 146
    Postów
    23

    Domyślnie

    Niby tylko 2,5h, ale to cały dzień rozwalony, jak się okaże ok i się kupi, to nie ma problemu, a najgorzej jak na miejscu się okaże, że nie było po co jechać.
    Tego się boję. Soboty to moje jedyne wolne dni kiedy mogę pojechać i będę szczery szkoda mi trochę ich aby tylko pojechać i obejrzeć. Wiadomo, że jak cały tydzień się pracuje zawodowo, to w wolny dzień w końcu chciałoby się coś zrobić dla siebie prywatnie. Żeby ktoś nie pomyślał, że to z lenistwa, bo nie ma to nic wspólnego z tym że mi się tam nie chce jechać czy coś.
    Chciałbym mieć gdzieś w głowie, że warto jest jechać, i stan się zgadza z opisem i zdjęciami. Chociaż tyle
    Urlop mam w połowie września i zostanie mi wtedy pojechać i obejrzeć najwyżej.

  4. #4
    Użytkownik Świeżak Avatar Kevio
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Skoda Fabia II
    Postów
    184

    Domyślnie

    Jeśli myślisz, że ktoś za Ciebie odwali robotę i jeszcze podpisze się pod ewentualną rekomendacją to życzę powodzenia.
    Chcesz takie auto to musisz się pogodzić, że trzeba dupę ruszyć i wywalić kasę na wachę, inaczej się nie da.

  5. #5
    Użytkownik Świeżak Avatar Lk_
    Dołączył
    06 2017
    Auto
    Alfa Romeo Crosswagon
    Postów
    103

    Domyślnie

    E tam, cały dzień. Jedziesz rano i na obiad jesteś z powrotem. W końcu samochód też kupujesz dla siebie prywatnie
    Jak sam wiesz, Crossów jest mało i nie za bardzo jest w czym wybierać. Ponadto, wszystkie mają po 12-13 lat i nie ma bata: zawsze trzeba będzie coś doinwestować. Ja po swojego jechałem 400 km i też nie miałem pewności, na co trafię. Na miejscu okazało się m.in, że w aucie jest niesprawna turbina. Mimo to kupiłem bo po pierwsze napaliłem się na Crossa, a po drugie przez ponad rok "kupowałem" auto na zasadzie "nie mam czasu", "za daleko", "boję się" itd. aż w końcu powiedziałem sobie, że jak nie teraz, to kiedy?
    No i mam Crossa, dokładam i jeżdżę

  6. #6
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar krzysioPL
    Dołączył
    09 2014
    Mieszka w
    Siedlce/Wawa
    Auto
    AR 146
    Postów
    23

    Domyślnie

    Wiem, że jest ich mało. jest ich strasznie mało.
    Tak jak mówię, znalazłem 6 sztuk w całej Polsce. Z czego tylko 2 sztuki mają skórki.
    I jako, że samochody mają już po naście lat, to boję się, że na zdj wyglądają jako tako, a blacharka gnije. Wyznaję zasadę, że blacha musi być zdrowa bo resztę można zrobić większym bądź mniejszym kosztem, a jak podłogi pognite czy coś to czasami nie ma tam już co robić
    Tak jak mówię, w połowie września mam urlop, więc wtedy się wybiorę na przejażdżkę najwyżej.

  7. #7
    Użytkownik Świeżak Avatar Lk_
    Dołączył
    06 2017
    Auto
    Alfa Romeo Crosswagon
    Postów
    103

    Domyślnie

    Jak uważasz. Gdyby nie to, że mam już swoją potworę, to pewnie bym już był w Kielcach, albo nawet wracał tym samochodem.
    Chociaż nie, auto stoi od tygodnia, więc pewnie byłoby już moje

  8. #8
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar krzysioPL
    Dołączył
    09 2014
    Mieszka w
    Siedlce/Wawa
    Auto
    AR 146
    Postów
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kevio Zobacz post
    Jeśli myślisz, że ktoś za Ciebie odwali robotę i jeszcze podpisze się pod ewentualną rekomendacją to życzę powodzenia.
    Chcesz takie auto to musisz się pogodzić, że trzeba dupę ruszyć i wywalić kasę na wachę, inaczej się nie da.
    Gdyby to tylko o kasę na paliwo chodziło
    Nie chcę aby ktoś za mnie odwalał robotę. Tak jak napisałem, może ktoś przejeżdża obok i zechciałby zajść i spojrzeć. Nie oczekuję też aby ktoś się podbijał pod rekomendacją jakąkolwiek. Decyzje podejmuję samodzielnie, dorosły człowiek ze mnie w końcu

    Czasem na pierwszy rzut oka widać, że auto różni się od opisu i zdjęć tylko tyle i aż tyle.

    zresztą jeśli tematy takie wywołują tyle negatywnych emocji, to po co taki dział powstał?

  9. #9
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Łukasz 166
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    Peugeot 406 Coupe 3.0 Była Alfa Romeo 166 2.4
    Postów
    750

    Domyślnie

    Zawsze możesz skorzystać z firmy która ci sprawdzi auto i przynajmniej będziesz wiedział czy jest jakikolwiek sens jechać i tracić czas.
    Jest Peugeot 406 Coupe 2002r 3.0 V6
    Była Alfa Romeo 166 2002r. 2.4 JTD
    Była Vectra B 2000r 2.0 DTI
    Była Vectra A 1993r 1.8 B+G

  10. #10
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar krzysioPL
    Dołączył
    09 2014
    Mieszka w
    Siedlce/Wawa
    Auto
    AR 146
    Postów
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał Łukasz 166 Zobacz post
    Zawsze możesz skorzystać z firmy która ci sprawdzi auto i przynajmniej będziesz wiedział czy jest jakikolwiek sens jechać i tracić czas.
    Te furki nie sa warte aby płacić firmie aby je obejrzała. Taka prawda.
    Dla mnie ważne żeby blacha była zdrowa bo resztę można zrobić a z blacharą tak łatwo nie jest o ile da rade w ogóle.

    Jeśli ktoś zrozumiał mój post jako prośbę o wykonanie roboty za mnie to sorry... myślałem że może ktoś zna te auta albo koło nich przejeżdża w szczególności jeśli autko stoi w komisie przy salonie. Tylko tyle.
    Jako że nie chciałbym być traktowany jako leń to prosiłbym o zamknięcie tematu. Nieaktualne.


    Wysłane z mojego GT-I9500 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez krzysioPL ; 18-08-2017 o 14:52

Podobne wątki

  1. Crosswagon lsd tył.
    Utworzone przez heliogabal w dziale 156
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 08-08-2015, 23:54
  2. Crosswagon a Q4
    Utworzone przez premek w dziale 156
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 23-12-2012, 14:35

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory