Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: 159 2.4mJTD Q4 TI SW

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar mlody0610
    Dołączył
    09 2017
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    AR 159 SW TI 2.4JTDm Q4
    Postów
    24

    Domyślnie 159 2.4mJTD Q4 TI SW

    W końcu znalazłem Alfę która ma wszystko co bym chciał.
    Nie mogę wkleić linka, bo jest "za świeży na forum". Chodzi mi o 159 wystawioną na Otomoto przez AUTO KOMIS Radom ul. Warszawska 137. Cena 39 900zł. Czarna SW 2.4 JTD, 2010r. Q4 w pakiecie TI

    Stoi w komisie w Radomiu, więc przez telefon niewiele się dowiedziałem, poza tym jaki to wspaniały egzemplarz. W raporcie też za wiele nie ma na temat historii. Jedynie zdjęcia z sierpnia tego roku jeszcze zza granicy. Widać, że w Polsce był przepolerowany i wyprany, ale ogólnie wcześniej też nie było źle.
    Podejrzenie wzbudza tylna klapa. Szczerze mówiąc to nie wiem czy jest ona metalowa czy może plastikowa jak w wielu nowszych autach. W każdym bądź razie nie za bardzo mi się podoba struktura lakieru (delikatna morka na dole). Dodatkowo na zdjęciu ze Szwajcarii na zderzaku był emblemat 159 a tu już nie ma.
    Fotel kierowcy wydaje mi się trochę wysiedziany jak na ten przebieg, ale może jeździł ktoś "większy" :]
    I to w sumie tyle co zauważyłem na chwilę obecną.

    Auto sprowadzone ze Szwajcarii, więc nie ma możliwości powrotu na kołach (przynajmcohę niej tak się dowiedziałem). Czyli tylko laweta wchodzi w grę:/
    Jestem z Gdańska, także mam kawałek, do tego cena jest spora i nie chciałbym na darmo jechać.
    Jutro raczej się nie wyrobię, a w niedzielę pewnie będzie ciężko znaleźć jakąś otwartą stację SKP, a już na pewno nie ASO. Stąd moje pytanie. Czy jest tu ktoś z Radomia kto zna się na tych samochodach / ma kanał czy podnośnik żeby zerknąć pod auto?
    A może ktoś zna ten komis? Trochę się naczytałem na temat Radomskich komisów i jestem delikatnie mówiąc zniesmaczony...

    Pomoże ktoś? Oczywiście nie za darmo

  2. #2
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    Klapa jest metalowa.
    Ze zdjęć niewiele widać, na pewno są podrasowane. Natomiast zastanawiają mnie klucze. Są w katastrofalnym stanie i to oba (zazwyczaj używa się jednego, a drugi jest zapasowy). Co do fotela, to powinien wyglądać lepiej, ale nie ma reguły, może faktycznie ktoś cięższy jeździł, a te fotele są dosyć ciasne, ze względu na trzymanie boczne.
    Pozdrawiam.
    - Rafał

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory