Cześć, jestem tu nowy jako użytkownik, ale forum czytam od dłuższego czasu. Na początku rozważałęm zakup MiTo ale postanowiłęm poszukać Alfy GT.
Zastanawiam się nad następującym samochodem:

otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-gt-alfe-romeo-gt-1-9jtd-16v-ID6zdYPv.html?utm_source=refferals&utm_medium=traf fic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8 (nie mogę dodawać linków puki co)

Podobno, kupiony przez obecnego właściciela od kogoś z forum - czy poprzedni właściciel mógłby coś o tym samochodzi powiedzieć?

Cena z tych wyższych, auto wygląda na zadbane i osoba w trakcie rozmowy wydawał się sensowna (chcę pojechać obejżeć auto w przyszłym tygodniu). Moja obawa jest taka: przebieg przynajmniej na papierze zbliża się do 200 k (nie przeszkadza mi to) a wiem że nic z z takich elementów jak wtryski, turbo, EGR, Dwumasa nie było w ostatnich latach wymieniane / regenerowane. Chciałbym wiedzieć, czy kupując takie auto muszę się liczyć z tym że wszystkie ww. serwisy spadną na mnie w najbliższym czasie (bo to wychodzi lekką ręką ponad 5 tys. zł dodatkowo), czy trudno to określić.

Czy ta cena jest rozsądna? Mój budżet to ok 20 tys. (także jakieś 1-2 tys. by mi zostało na pakiet startowy po negocjacji) Czy lepiej poszukać auta np. za 13-14 tys i mieć te 5 lekką ręką na ewentualne wymiany. Bo generalnie większośc aut z ogłoszeń ma przynajmniej oficjalnie przebieg w okolicach tych 200 k.

Pozdrawiam,
Piotr