Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Alfa 159 2.4 JTD - planowany zakup

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2014
    Auto
    Alfa
    Postów
    1

    Domyślnie Alfa 159 2.4 JTD - planowany zakup

    Cześć,
    Na forum pojawiłem się kilka dobrych lat temu, kiedy kupiłem 156 2.4JTD (bez progów i podłogi ) od czasu sprzedaży tego auta nie zaglądałem tutaj, aż do teraz.
    Planuję powrócić do tej marki już nieco ostrożniej i bardziej roztropnie kupić nowy, używany samochód.

    Planuję zakup 159 w kombiku, też najlepiej 2.4JTD (bo nie widzę sensu innego) przeglądając oferty wokół Kielc, gdzie mieszkam natknąłem się na taką z Buska (Busko Zdrój) 2008 rok, 170tyś, 210km, napęd 4x4, oferta od Macieja na otomoto. nie mogę dodawać linków dlatego opisałem

    Czy ktoś może zna? Wygląda na egzemplarz godny sprawdzenia. Trochę niepokojące 20tyś km we Włoszech w dwa lata...
    Wszelkie sugestie i pomoc bardzo mile widziana.

  2. #2
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    [MENTION=18522]criss[/MENTION] - znasz autko ?








  3. #3
    criss
    Gość

    Domyślnie

    Nie jest mi znany ten samochód a tym bardziej jego właściciel

    Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka

  4. #4
    Użytkownik Rowerzysta Avatar bartekpartek
    Dołączył
    11 2014
    Auto
    z miłą chęcią kupię zadbaną Alfę 147 ( diesel)
    Postów
    57

    Domyślnie

    Hej, być może zainteresuje Cię moja Alfina 159- bardzo doinwestowana 2.4 Q4.

    W razie "w" napisz mi wiadomość.

  5. #5
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 Q4
    Postów
    2

    Domyślnie

    Cytat Napisał bar87 Zobacz post
    Cześć,
    Na forum pojawiłem się kilka dobrych lat temu, kiedy kupiłem 156 2.4JTD (bez progów i podłogi ) od czasu sprzedaży tego auta nie zaglądałem tutaj, aż do teraz.
    Planuję powrócić do tej marki już nieco ostrożniej i bardziej roztropnie kupić nowy, używany samochód.

    Planuję zakup 159 w kombiku, też najlepiej 2.4JTD (bo nie widzę sensu innego) przeglądając oferty wokół Kielc, gdzie mieszkam natknąłem się na taką z Buska (Busko Zdrój) 2008 rok, 170tyś, 210km, napęd 4x4, oferta od Macieja na otomoto. nie mogę dodawać linków dlatego opisałem

    Czy ktoś może zna? Wygląda na egzemplarz godny sprawdzenia. Trochę niepokojące 20tyś km we Włoszech w dwa lata...
    Wszelkie sugestie i pomoc bardzo mile widziana.
    Ja mogę coś na jej temat powiedzieć bo sam ją kupiłem kilka dni temu. Zjeździłem za Alfą cały Radom i okolice, Kielce, kilka lokalizacji na Śląsku i ta z Buska była zdecydowanie najlepsza. Przebieg jak najbardziej rzeczywisty. Auto jest z końca 2008, a na początku 2010, czyli po nieco ponad roku kupione przez poprzedniego właściciela z przebiegiem około 20tys. Kupił wtedy 2 takie Alfy. Druga była TI którą sam użytkował, a Q4 jeździła żona do pracy do Stopnicy, czyli na naprawdę dobrej jakości trasie. Byłem autem na stacji diagnostycznej i w serwisie.. jedyna rzecz która będzie do zrobienia to lekki wyciek z okolicy turbiny, nic strasznego.. poza tym wszystko super.. zawieszenie bez najmniejszych luzów, auto jeździ żwawo, bez żadnych niepokojących odgłosów. Z wyposażenia wszystko działa jak trzeba, a wnętrze i skóry są w idealnym stanie.. w porównaniu do innych które oglądałem, tutaj są jak nowe. Póki co jestem mega zadowolony z wyboru. Gdybyś szukał jeszcze Alfy wartej uwagi to w Pionkach jest wystawiona za 25900, z czerwonymi skórami.(dogadany byłem już na 24500) ..chociaż mogła już pójść. Nie byłem z nią na diagnostyce ale z oględzin i przejażdżki naprawdę super i warta uwagi. Do końca między tymi dwoma się zastanawiałem jednak w moim przypadku kilka rzeczy przeważyło na korzyść srebrnej z Buska.

    Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. Planowany zakup używanej Giulietty
    Utworzone przez mercurial2000 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 5007
    Ostatni post / autor: 18-04-2024, 09:50
  2. Planowany zakup Alfy 159 Kombi
    Utworzone przez gordoon w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 09-01-2018, 15:06
  3. [159] planowany zakup 159 1.9 120ps/150ps, prosze o rade
    Utworzone przez elmazurro w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 14-11-2016, 13:54
  4. [GTV] Planowany zakup GTV 3.0
    Utworzone przez Loki95 w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 31-08-2016, 14:18
  5. [MiTo] Planowany zakup używanej Mito
    Utworzone przez odrobina156 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 69
    Ostatni post / autor: 14-07-2014, 14:11

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory