Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: AR 159 SW 1.9 JTDm Śląskie

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Opel Meriva
    Postów
    3

    Domyślnie AR 159 SW 1.9 JTDm Śląskie

    Cześć, szukam AR 159SW 1.9 150 km w okolicach Śląska do 20 tys zł.

    Czy ktoś może oglądał te sztuki? albo może coś powiedzieć więcej oglądając zdjęcia z ogłoszenia? (bez 3xW bo nie mam napisanych 10 postów )

    1) otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-159-xenon-navi-serwis-150km-pdc-ID6yRSuZ.html
    dość drogo ale może warto dla wyposażenia? W tylnym zderzaku brak zaślepki czy zderzak z innego modelu?

    2) otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-159-bezwypadkowy-xenon-1-9-150km-ladnie-utrzymany-bogata-wersja-ID6z2BcD.html#41f8fe5ca3

    3) otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-159-skota-alum-17-cali-polecam-ID6zjcjf.html#20bfc2d621

    Który najlepiej rokuje? Wiadomo nie chce wpakować się na minę a nie mam tez dużo czasu żeby jeździć i oglądać wszystkie sztuki.
    Chyba, że wiecie o jakieś sprawdzonej sztuce i możecie z czystym sumieniem polecić.

    Dzięki.

  2. #2
    Użytkownik Rowerzysta Avatar sulek
    Dołączył
    05 2013
    Auto
    Mito
    Postów
    68

    Domyślnie

    1), 2), 3) handlarz. Nawet nie wchodząc w ogłoszenia można stwierdzić, że strucle.

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Opel Meriva
    Postów
    3

    Domyślnie

    Jestem świadomy, że to od handlarzy ale chyba nie można od razu generalizować ze handlarz=złom. Nawet chyba im sie czasem udaje przyciągnąć cos dobrego z zagranicy.
    Na pewno jeśli już pojadę na oględziny to będę chciał odwiedzić ASO albo warsztat który zna się na Włoskich autach.

  4. #4
    Użytkownik Rowerzysta Avatar sulek
    Dołączył
    05 2013
    Auto
    Mito
    Postów
    68

    Domyślnie

    Zobacz ile te auta kosztują za granicą. Dolicz opłaty, cła, koszt sprowadzenia, doprowadzenia do stanu używalności.

    Zobacz cenę u handlarza.

    Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

  5. #5
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    04 2014
    Mieszka w
    Pabianice
    Auto
    156 2.5 berlina manual/ 156 2.5 Q-system berlina/ 166 3.0 automat/ 156 JTD SW
    Postów
    100

    Domyślnie

    Złom to złom i nie ważne czy od handlarza czy od osoby prywatnej.
    Bardzo jestem ciekaw ilu ludzi którzy tak narzekaja na handlarzy jezdza samochodami z polskich salonow.

    Co do tych 3 sztuk to chyba tylko ktos kto ogladal jest cos w stanie powiedziec bo na zdjeciach wygladaja jak wiekszosc

  6. #6
    Użytkownik Świeżak Avatar Kevio
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Skoda Fabia II
    Postów
    185

    Domyślnie

    Paaanie za 20k to pan lepiej kup poliftową 156 i zrób lalkę a nie za 159 się brać... ludzie to są stare auta, ile to ma kosztować?
    Jestem pod wrażeniem umiejętności Suleka weryfikacji stanu auta przez miniaturkę zdjęcia.

    Przybyl, ile masz kilometrów do tych aut? Myślałeś o zabraniu kogoś z forum na oględziny? 2 ofertę był sobie darował. Mokry lakier i ostre zdjęcia tylko tego co chciał aby dobrze pokazać.

  7. #7
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Opel Meriva
    Postów
    3

    Domyślnie

    Mam koło 100km do każdego. Niestety jeszcze nie udało mi sie podjechać i zobaczyć żadnej na żywo. Spróbuje najpierw zobaczyć jeszcze jedną koło domu, jak nie to będę szukać dalej. Jak coś to dam znać

  8. #8
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2018
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    Renault Clio
    Postów
    15

    Domyślnie

    Jeżeli chodzi o pozycję nr 1 to byłem oglądać bo sam rozglądam się za 159 SW. Zadzwoniłem się umówić i po przyjeździe handlarz mówi, że pracownik musiał pojechać "pokasować błędy" bo auto trochę stało i akumulator padł. i Druga sprawa auto miało problem z odpaleniem bo jak twierdził jest mało paliwa. O nic więcej nie pytałem, po prostu wyszedłem.

Podobne wątki

  1. Regeneracja turbosprężarek Śląskie
    Utworzone przez grzesiekMS w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-11-2016, 14:53
  2. Alfa Romeo 147 do 14 tyś zł (Śląskie)
    Utworzone przez terrytonio w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-01-2012, 23:05
  3. Elektryk/ Elektronik śląskie
    Utworzone przez kobe83 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 28-02-2011, 21:38
  4. Kopiec - Piekary Śląskie
    Utworzone przez penny21 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 78
    Ostatni post / autor: 17-06-2009, 09:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory