https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...olx#xtor=SEC-8

bylem oglądać wg pana wszystko ok tylko poduszka silnika i lakier bdb, zero luzów w zawieszeniu bo syn jeździ po części bo maja warsztat samochodowy wiec wszysto sprawne

bylem zobaczyć bo z płocka super droga do tego względna cena itd

na miejscu co się okazało, podsufitka szyberdachu wisi jak firanka, z blach coz...maska czarna i spasowana na żyletkę od strony kierowcy a z 2 strony wiadomo co sie dzieje :d reszta kolor czekolada wiec względnie ok parę innych pierdół gdyby nie ta maska :d nie działa wycieraczka tylnej szyby, nie działa szybka od kierowcy bo przełącznik jest urwany,
silnik mocy brak, dymi na niebiesko, odpala ok, ale trzęsie buda niemiłosiernie bo podobno poduszka a wg mnie miała dzwona z przodu, silnik zarzygany, po bardzo krótkiej przejażdżce wahacz górny lewy, brak siłowników maski przedniej, ruda na tylnej klapie,
wnętrze przód i tył nawet ok, bagażnik żyje własnym życiem, a i chyba nie pisalem plecionka urwana i wydech przez to pracuje masakrycznie, swiatła niby jak ori xenon ale swieca normalnie, albo były tak wypalone bo w srodku przez szybke wypalenie wydzialem wnetrza wiec....

wiec szkoda jazdy albo cena z 1500 zł za to, ja nawet nie targowalem poprostu odjechalem i w dupie mialem kolesia, kupilem w mega stanie inna droższa i tylko straciłem na paliwo ale ze blisko to nie płacze, ale innych chce ostrzec, bo mi wydawała sie fajna baza na dzialanie ale nie ta cena ...moze za 1500 ...moze