Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Temat: Alfa Romeo GT 3.2 - Skawina

  1. #1
    Użytkownik Świeżak Avatar Courius
    Dołączył
    04 2018
    Mieszka w
    Nakło Śląskie
    Auto
    '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Postów
    55

    Domyślnie Alfa Romeo GT 3.2 - Skawina

    Witam,
    ostatnio na alledrogo pojawiły się dwie oferty sprzedaży Alfy Romeo GT z silnikiem V6. Jedną z nich mam stosunkowo blisko - druga stoi pod Radomiem :x - i zastanawiam się nad wybraniem na oględziny.
    Link do ogłoszenia - allegro.pl/alfa-romeo-gt-3-2-busso-xenon-navi-felgi-18-i7329488942.html

    Pytanie do Was. Czy ktoś kojarzy ten samochód? Czy na zdjęciach rzuciło się coś nietypowego Wam w oczy?

    Pozdrawiam
    Cour

  2. #2
    Użytkownik Świeżak Avatar Kevio
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Skoda Fabia II
    Postów
    184

    Domyślnie

    Ta ze Skawiny ma ewidentnie przekręcony licznik. Skóra na kierownicy jest zmieniona, gałka dźwigni zmiany biegów też. W dodatku przyciski na kierownicy masakrycznie wytarte, podobnie fotel kierowcy, skóra spękana i wytarta, nawet odpowiedni kąt przy robieniu zdjęcia tego nie daje rady ukryć. Sterowanie szybą u pasażera dziwnie odstaje. Spasowanie lamp przednich (chyba zamienniki) jest tragiczne, aż mnie dziwi, że je pokazuje z bliska. Mam wrażenie, że auto było malowane i coś przy nim było grubszego robione - np. drzwi pasażera i ich spasowanie daje do myślenia.
    Ogólnie patrząc na cenę i zdjęcia to nawet by mi się nie chciało dzwonić. Podziwiam, że się tym zainteresowałeś.
    Tej drugiej nowości nie chce mi się szukać, wstaw z łaski twojej link.

  3. #3
    Użytkownik Świeżak Avatar Courius
    Dołączył
    04 2018
    Mieszka w
    Nakło Śląskie
    Auto
    '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Postów
    55

    Domyślnie

    Trafiła się dosyć blisko mnie i dlatego chciałem ją obejrzeć z ciekawości. Jak się trafiają inne GT, to gdzieś na drugim końcu kraju. Dzięki za rzut okiem na tamtą sztukę.

    Link do drugiej GT V6 otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-gt-3-2-v6-busso-ID6A3zgV.html

  4. #4
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    KWA
    Auto
    2 x Giulietta 1.4tb i 1.75qv, GT 3.2v6
    Postów
    373

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kevio Zobacz post
    Ta ze Skawiny ma ewidentnie przekręcony licznik. Skóra na kierownicy jest zmieniona, gałka dźwigni zmiany biegów też. W dodatku przyciski na kierownicy masakrycznie wytarte, podobnie fotel kierowcy, skóra spękana i wytarta, nawet odpowiedni kąt przy robieniu zdjęcia tego nie daje rady ukryć. Sterowanie szybą u pasażera dziwnie odstaje. Spasowanie lamp przednich (chyba zamienniki) jest tragiczne, aż mnie dziwi, że je pokazuje z bliska. Mam wrażenie, że auto było malowane i coś przy nim było grubszego robione - np. drzwi pasażera i ich spasowanie daje do myślenia.
    Ogólnie patrząc na cenę i zdjęcia to nawet by mi się nie chciało dzwonić. Podziwiam, że się tym zainteresowałeś.
    Tej drugiej nowości nie chce mi się szukać, wstaw z łaski twojej link.
    Byłeś ogladac to auto? Dotykałes? Jechałeś? Jesteś w stanie coś powiedzieć o tym samochodzie? To moje auto i nie życzę sobie abyś pisał coś takiego nie widząc samochodu.
    Ostatnio edytowane przez Piotriix ; 11-05-2018 o 21:08 Powód: Mniej negatywnej emocji :)

  5. #5
    Użytkownik Świeżak Avatar Kevio
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Skoda Fabia II
    Postów
    184

    Domyślnie

    Napisałem jakie są moje odczucia widząc to auto na zdjęciach. A to nie ma startych przycisków na kierownicy jak wozy z 300kkm+? Nie ma ponownie obitej skóry na kierze i nowej gały? Po co to się zmienia? Nie ma przetarć i spękań skóry na fotelu kierowcy? Nie ma nierównych szczelin i drzwi pasażera w innym odcieniu?
    Ale w jednym masz rację. Nie stać mnie aby za tak prezentujące się GT V6 tyle płacić. Wolałbym już co innego kupić np. W208 55AMG/W209 500, ewentualnie poliftowe E46 300Ci czy od biedy jakiegoś IS'a lub Imprezkę.
    Ostatnio edytowane przez Piotriix ; 11-05-2018 o 21:08

  6. #6
    Użytkownik Rowerzysta Avatar ANN
    Dołączył
    03 2007
    Mieszka w
    świętokrzyskie
    Auto
    GT 3.2 V6 Q2
    Postów
    362

    Domyślnie

    Sebo zluzuj troche majty, przecież można na odpowiednim poziomie komuś uświadomić, że się myli. Po co od razu takie wulgaryzmy? Gdyby to było moje Busso i byłabym go pewna to zaprosiłaby na oględziny.

    pozdrawiam

    http://ann156.fotosik.pl/

    GT 3.2 V6 Q2 '05 (09.2014)
    MiTo 1.4 T-Jet 155 KM '09 (10.2016)
    Spider 2.0 TS '99 (10.2022)
    ______________________________
    156 2.5 V6 '00 (03.2010-10.2014)
    156 1.9 JTD '98 (06.2006-03.2010)

  7. #7
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    KWA
    Auto
    2 x Giulietta 1.4tb i 1.75qv, GT 3.2v6
    Postów
    373

    Domyślnie

    Gdyby to było twoje gt to też byś podobnie zareagował. Przecież nie był nie widział nie jechal. Specjalista

  8. #8
    Użytkownik Świeżak Avatar Kevio
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Skoda Fabia II
    Postów
    184

    Domyślnie

    Zamiast mnie zgasić typu: przebieg? Mam pełną dokumentację serwisową potwierdzająco go. Skóra na fotelu? regeneracja boczku to groszowa sprawa. Skóra na kierze? Kaprys, zdjęcia starej mam do wglądu. Spasowanie i lakier? Jest fabryka, zapraszam z miernikiem. Napisać coś zachęcającego czy pokazać atuty itd. to wolisz pisać:
    Cytat Napisał sebo18188 Zobacz post
    To czy kierownica jest obszyta czy nie to jest moja sprawa itd ...... To moje auto i mogę w nim zmieniać wszystko a ty się tym nie interesuj.
    W sumie bardziej sobie zaszkodziłeś poziomem swoich wypowiedzi niż ja moimi spostrzeżeniami.
    btw. w W208 nie było żadnego silnika 8v gwoli ścisłości.
    Ostatnio edytowane przez Piotriix ; 11-05-2018 o 21:05

  9. #9
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar tomi
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    159 1.9 Ti , 147 Racer, Spider 916 TS
    Postów
    505

    Domyślnie

    popieram właściciela Gtka. Autor wątku zniechęcony opinią wyssaną ze zdjęć i przypuszczeń nie zainteresuje się samochodem, który potencjalnie może być dobrym egzemplarzem, także trzeba jechać, obejrzeć i ocenić samemu, chyba że jest ktoś, kto oglądał, to powinien się wypowiedzieć.
    Apropo obszywania, ja w swojej gtv 3.2 obszywałem przy 100% oryginalnym przebiegu 150tys km, bo gałka i kiera były wyślizgane, więc nie widzę w tym nic dziwnego.

  10. #10
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    KWA
    Auto
    2 x Giulietta 1.4tb i 1.75qv, GT 3.2v6
    Postów
    373

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomi Zobacz post
    popieram właściciela Gtka. Autor wątku zniechęcony opinią wyssaną ze zdjęć i przypuszczeń nie zainteresuje się samochodem, który potencjalnie może być dobrym egzemplarzem, także trzeba jechać, obejrzeć i ocenić samemu, chyba że jest ktoś, kto oglądał, to powinien się wypowiedzieć.
    Apropo obszywania, ja w swojej gtv 3.2 obszywałem przy 100% oryginalnym przebiegu 150tys km, bo gałka i kiera były wyślizgane, więc nie widzę w tym nic dziwnego.
    Wkoncu ktoś mnie rozumie

Podobne wątki

  1. [Zapowiedź] 30-lecie Alfa Romeo 164 w Museo Storico Alfa Romeo w Arese, 24.06.2017
    Utworzone przez AlfaWhiz w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-06-2017, 14:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory