Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Dwie 159

  1. #1
    Użytkownik Świeżak Avatar kikoks
    Dołączył
    12 2016
    Mieszka w
    Świecie
    Auto
    AR 156 SW / SV650s
    Postów
    112

    Domyślnie Dwie 159

    Szukam jakiejś 159, za małe pieniądze, do zrobienia. Znalazłem takie oto dwie sztuki nie aż tak daleko mnie, co sądzicie? Jestem gotów włożyć w te auta po max jakieś 5tys. Mam auto do jeżdżenia, więc mógłbym sobie pozwolić na to, żeby 159 stała i się robiła.

    Nie ukrywam, że szukam auta w fajnym kolorze, stąd wybrałem tylko te dwie


    Kod:
    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-159-alfa-159-okazja-ID6zHW4O.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

    Kod:
    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-159-1-9-150km-ID6A74ri.html?utm_source=refferals&utm_medium=traffic_exchange&utm_campaign=olx#xtor=SEC-8

  2. #2
    WinnieThePooh
    Gość

    Domyślnie

    Jak są niedaleko, i masz czym podjechać, to obejrzyj każdą dokładnie. moim zdaniem ta niebieska wygląda lepiej, miała jakąś przygodę z tyłu, i cena pewnie wynika bardziej z tego że to 1,9 benzyna, niż ze stanu technicznego. ta czerwona - 1,9 150KM - to na pewno zaleta, ale już na zdjęciach widać rudą na progach. ciekawe jak to auto wygląda w rzeczywistości. no i kierownica - wygląda jakby ktoś napchał gazet w miejsce po poduszce.

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta Avatar radexon
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Grudziądz
    Auto
    Alfa 156 GTA SW
    Postów
    290

    Domyślnie

    Ta czerwona z Grudziądza już ponad rok się sprzedaje. Widuje ją często i jeździ z bliska nie widziałem takze cięzko mi ocenić.

    Co do tej 1 mam wrażenie żę kiedyś w Kwidzynie stała w komisie

Podobne wątki

  1. Dwie zagadki
    Utworzone przez mmaciej_h w dziale 147
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 08-05-2015, 20:11

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory