Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Alfa 159 2.4 210km Pajęczno ze Szwajcarii

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Alfa Romeo 156
    Postów
    2

    Domyślnie Alfa 159 2.4 210km Pajęczno ze Szwajcarii

    Witam,

    Czy ktoś może oglądał Alfę z poniższego linka? Szukam w pojazdu w tym silniku. Jak dla mnie nierealny jest przebieg rzędu 100tys jak na 9 letni samochód
    olx.pl/oferta/alfa-romeo-159-2-4-ti-jtdm-210km-104tys-raty-skora-xenon-CID5-IDuLY1T.html

  2. #2
    WinnieThePooh
    Gość

    Domyślnie

    po pierwsze to nie jest TI, tylko zwykła 159. po drugie - przebieg zweryfikuje stan wnętrza - powinno być idealne i książka serwisowa do zweryfikowania. auto jest ze szwajcarii więc pewnei full opcja z wyposażeniem. sprawdź tylko jak jest z papierami - Szwajcaria jest poza unią. sprawdź, czy komis zapłacił wszystkie podatki, żebyś się nie zdziwił, jak ci przyjdzie później coś dopłacić. (oprócz akcyzy jest jeszcze chyba VAT do zapłacenia)

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Alfa Romeo 156
    Postów
    2

    Domyślnie

    według opisu z ogłoszenia przebieg będzie wpisany na dokumentach jako potwierdzenie oryginalności

  4. #4
    WinnieThePooh
    Gość

    Domyślnie

    polski komis, jak będzie miał klienta na auto, to w dokumentach wszystko napisze . weź VIN i będziesz wiedział (na zdjęciach książki serwisowej jest telefon do warsztatu w Naters - będziesz wszystko wiedział). na otomoto masz więcej zdjęć tego auta. generalnie nie ma za bardzo się do czego przyczepić, poza tym, że to zwykła 159, a kierownicę, ręczny i gałkę od biegów ma od TI. kierownica mocno zużyta (moja przy 170kkm wygląda dużo lepiej), więc wątpię, żeby szwajcar wymieniał sam - bo jak już to by wymieniła na nowiutką. ja bym to auto prześwietlił pod kątem bezwypadkowości i sprawdził w jakim stanie jest DPF (częstotliwość wypalania i stan zapchania), bo jak auto robiło krótkie trasy, to tu może być główny koszt. jak będziesz dzwonił zapytaj o koła zimowe, bo na pewno były w komplecie. nie wiem jak daleko masz do pajęczna, ale na zdjęciach auto wygląda atrakcyjnie. na zachodzie zdarzają się auta z tak symbolicznym przebiegiem, ale nie kosztują wtedy 4000-5000euro (pewnie tyle to auto kosztowało w szwajcarii), a ok. 7000euro. ciekawe, czy jak zaczniesz rozmawiać o kupnie, czy faktura będzie na pełną kwotę.

  5. #5
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    Wyszków, Mazowieckie
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.4 JTD 210KM
    Postów
    23

    Domyślnie

    Mam 159 2.4 JTD z 2008r jeśli aktualne.

Podobne wątki

  1. Alfa ze Szwajcarii
    Utworzone przez Krystek w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 11-12-2013, 12:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory