Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 2009 - Lubliniec

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2017
    Auto
    159
    Postów
    16

    Domyślnie Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 2009 - Lubliniec

    Witajcie, nadal szukam 9tki co nie jest łatwe jak wszystko hen daleko w Polsce
    Czy ktoś z was może kojarzy ten egzemplarz?
    Jutro będę dzwonił aby dowiedzieć się o szczegóły także podzielę się z wami, pozdrawiam

    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-159-1-9-multijet-150km-salon-pl-i-wlasciciel-fv-vat-23-gwarancja-ID6ArcTT.html#7351accc6f

  2. #2
    Użytkownik Świeżak Avatar Grisza1976
    Dołączył
    01 2018
    Mieszka w
    Knurów Śląskie
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDM 16V
    Postów
    141

    Domyślnie

    Widzę że ma tablice rejestracyjne STA (Tarnowsjie Góry) Identyczna się bardzo długo sprzedawała w Tworogu. Też krajowa 2008/2009, pierwszy właściciel. W październiku 2017 i lutym br. właściciel chciał za nią 25 tyś. zł. Jak ją oglądałem był skłony sprzedać za 22 tyś. Trzy miesiące temu była wystawiona za około 23 tyś zł. Tamta była cała malowana (tylko dach był w oryginale) po otwarciu drzwi słupki i progi też były malowane z powodu uszkodzeń z prawej i lewej strony. Dodatkowo mocno pordzewiały był górny pas po otwarciu maski. Wyglądało to tak jakby ją ktoś do rowu zepchnął. Gość oczywiście twierdził że dostał oponą która spadła z tira z powodu wystrzału. W aucie była wymieniana turbina (starą gość dorzucał gratis). Zarejestrowana była na firmę. W komplecie były jeszcze felgi 17" z oponami. Przemierz ją miernikiem i daj znać bo jestem ciekaw czy to ta sama, którą oglądałem.

    - - - Updated - - -

    To na milion procent ta Alfa. Znalazłem ją w archiwum otomoto. Tu masz link https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...-ID6zhMOk.html
    Ostatnio edytowane przez Grisza1976 ; 18-06-2018 o 12:54

  3. #3
    WinnieThePooh
    Gość

    Domyślnie

    chcesz powiedzieć, że nawet kupując używane auto w ASO można się naciąć na "bezwypadkowe"? aż mam ochotę tam pojechać, obejrzeć auto z kamerą, wrzucić na Youtube i do centrali fiata z prośbą o komentarz.

    --edit--
    .urwa nie mogę.... zadzwoniłem tam, pan mi mówi, auto oczywiście bezwypadkowe, dopiero jak go zapytałem, czy mogę przyjechać z miernikiem to się przyznał, że miało tylko "kolizję z sarenką" - nadkole + zderzak i dodatkowo "parę" elementów lakierowanych "na gwarancji"... ręce opadają.
    Ostatnio edytowane przez WinnieThePooh ; 18-06-2018 o 13:29

  4. #4
    Użytkownik Świeżak Avatar Grisza1976
    Dołączył
    01 2018
    Mieszka w
    Knurów Śląskie
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDM 16V
    Postów
    141

    Domyślnie

    Parę elementów Widzę że jest nowa wersja już nie opona z tira tylko sarenka. Przypomniało mi się że jak nią robiłem jazdę próbną to ściągało w prawo przy hamowaniu i było słychać stukający wahacz z prawej strony. Ciekawe czy go wymienili. A o wymienianym turbo i regeneracji wtrysków coś ci wspominali? Jak by nie było to atut.

    - - - Updated - - -

    A i na już były do wymiany linki ręcznego.

  5. #5
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2017
    Auto
    159
    Postów
    16

    Domyślnie

    Panowie WIELKIE piwo dla Was!
    To jest ta sama sztuka, numer rejestracyjny się zgadza.
    Dzwoniłem, sprzedawca dość konkretnie odpowiadał na pytania. Zaczynając do tego, że auto zarejestrowane na firme, I właściciel, użytkowała żona. Ogłoszenie grzecznościowe. Widać nie mógł sprzedać prywatnie to oddał do ASO. Zawieszenie i hamulce są "titop", auto doinwestowane i zadbane, malowane miało tylko drzwi pasażera i maske (druga warstwa lakieru ok 250-300 mikronów). Co do zespołu napędowego to miało regenerowane wtryski o turbo nic nie wspomniano. Zacząłem temat M32 to wyszło, że auto na gwarancji (ok 50 tys przebiegu) miało wymienianą skrzynię biegów. Samochód stoi na 16' zimówkach, letnich opon brak.
    Oszczędziłem sobie 500 km drogi w jedną stronę. Mogę na was liczyć to jest pewne. Natomiast serwis Fiata? Dla mnie to temat na "Turbo kamere". Widać brand znanej marki nic nie zmienia. Dla mnie zwykli handlarze. Serwis Fiata, komis z Płocka czy prywatny sprzedawca czujnym trzeba być tak samo.
    Dzięki za pomoc jeszcze raz, piona

  6. #6
    Użytkownik Świeżak Avatar Grisza1976
    Dołączył
    01 2018
    Mieszka w
    Knurów Śląskie
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDM 16V
    Postów
    141

    Domyślnie

    Cytat Napisał kuba080 Zobacz post
    Panowie WIELKIE piwo dla Was!
    To jest ta sama sztuka, numer rejestracyjny się zgadza.
    Dzwoniłem, sprzedawca dość konkretnie odpowiadał na pytania. Zaczynając do tego, że auto zarejestrowane na firme, I właściciel, użytkowała żona. Ogłoszenie grzecznościowe. Widać nie mógł sprzedać prywatnie to oddał do ASO. Zawieszenie i hamulce są "titop", auto doinwestowane i zadbane, malowane miało tylko drzwi pasażera i maske (druga warstwa lakieru ok 250-300 mikronów). Co do zespołu napędowego to miało regenerowane wtryski o turbo nic nie wspomniano. Zacząłem temat M32 to wyszło, że auto na gwarancji (ok 50 tys przebiegu) miało wymienianą skrzynię biegów. Samochód stoi na 16' zimówkach, letnich opon brak.
    Oszczędziłem sobie 500 km drogi w jedną stronę. Mogę na was liczyć to jest pewne. Natomiast serwis Fiata? Dla mnie to temat na "Turbo kamere". Widać brand znanej marki nic nie zmienia. Dla mnie zwykli handlarze. Serwis Fiata, komis z Płocka czy prywatny sprzedawca czujnym trzeba być tak samo.
    Dzięki za pomoc jeszcze raz, piona
    Gwarantuję ci że teks o malowanej tylko masce i drzwiach to jedna wielka ściema.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Adam_P Zobacz post
    chcesz powiedzieć, że nawet kupując używane auto w ASO można się naciąć na "bezwypadkowe"? aż mam ochotę tam pojechać, obejrzeć auto z kamerą, wrzucić na Youtube i do centrali fiata z prośbą o komentarz.

    --edit--
    .urwa nie mogę.... zadzwoniłem tam, pan mi mówi, auto oczywiście bezwypadkowe, dopiero jak go zapytałem, czy mogę przyjechać z miernikiem to się przyznał, że miało tylko "kolizję z sarenką" - nadkole + zderzak i dodatkowo "parę" elementów lakierowanych "na gwarancji"... ręce opadają.
    Jeżeli malowane na gwarancji to powinna być jakaś historia z ASO w tej sprawie. Jestem ciekaw co by wyszło jakby sprawdzić to w ASO? Mi właściciel takiej informacji nie przekazał bo bym to sprawdził.

    Jak przeglądam teraz portale z ogłoszeniami 159 na śląsku to widzę że kilka sztuk, które były wystawione w grudniu 2017 i styczniu 2018 kiedy szukałem Alfy dla siebie nadal są wystawione na sprzedaż.
    Ostatnio edytowane przez Grisza1976 ; 18-06-2018 o 19:51

Podobne wątki

  1. [159] Alfa 159 1.9 JTDm 120KM 8V 2009
    Utworzone przez Rozen w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 24-02-2018, 16:55

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory