Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: GT 3.2 z ogłoszenia - zna ktoś to auto?

  1. #1
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    04 2006
    Mieszka w
    ES
    Auto
    33 SW
    Postów
    1,390

    Domyślnie GT 3.2 z ogłoszenia - zna ktoś to auto?

    Jako, że nie widzę takiego wątku w przypiętych to pozwoliłem sobie założyć nowy. Czy ktoś z tutaj obecnych zna to auto i może coś o nim więcej powiedzieć?
    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...olx#xtor=SEC-8
    Za wszelkie informację dotyczące tegoż egzemplarza będę bardzo wdzięczny, szczególnie jeśli miałyby mi oszczędzić czas spędzony na pokonaniu kilkuset km celem oględzin.

  2. #2
    Użytkownik Świeżak Avatar Courius
    Dołączył
    04 2018
    Mieszka w
    Nakło Śląskie
    Auto
    '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Postów
    55

    Domyślnie

    Cześć. Wysłałem Tobie PW.

    pzdr

  3. #3
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    3.2 w GT za 16900 to chyba będzie dobry stan ( no ale osobiście nie znam autka jednak kwoty powyżej 30kzł nie biorą się z d.. y za ten model z tym silnikiem :-)

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Courius Zobacz post
    Cześć. Wysłałem Tobie PW.

    pzdr
    w sensie wiesz coś więcej o tej GT ? możesz opisać na forum a nie tylko na pw ?








  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar alfist
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Giulia Q , GT3.2 Q2
    Postów
    960

    Domyślnie

    To dopiero zagadka, - dlaczego całkiem dobrze wyglądający na zdjęciach egzemplarz oferowany jest za ok. połowę ceny, sprzedający pisze że to jego oczko w głowie, że dbał o niego jak należy, że jest w dobrym stanie, więc raczej wie co sprzedaje.

  5. #5
    Użytkownik Świeżak Avatar Courius
    Dołączył
    04 2018
    Mieszka w
    Nakło Śląskie
    Auto
    '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Postów
    55

    Domyślnie

    Cytat Napisał bocian Zobacz post
    w sensie wiesz coś więcej o tej GT ? możesz opisać na forum a nie tylko na pw ?
    Jeżeli już się zapytałeś, to tak... coś tam wiem o tym egzemplarzu. Za Alfą Romeo GT z V6 pod maską (tak sobie ubzdurałem, że koniecznie musi być V6 ) rozglądam się od paru miesięcy i ten konkretny egzemplarz jest jednym z paru, które już odrzuciłem z uwagi na poważne - moim zdaniem - zaniedbania serwisowe od strony podwozia.

    Osobiście tej GT nie oglądałem, bo do Gdyni mam 600km w jedną stronę, a po rozmowie telefonicznej stwierdziłem, że nie będę tracić czasu na krętaczy i wymyślaczy. Pan sprzedający podczas rozmowy telefonicznej, po wcześniejszym poinformowaniu go o dystansie jaki mnie dzieli do niego, odmówił mi zrobienia zdjęć spodu samochodu, gdy po prostu o to poprosiłem. Ciężko jest wjechać jedną stroną samochodu na krawężnik i cyknąć parę fotek z telefonu, oj ciężko. W zamian za to wolał sprzedać mi tani kit, że samochód wystawił na sprzedaż, żeby sprawdzić zainteresowanie w sieci i ewentualnie sprzedać go komuś obcemu - bo tak jest wygodniej, a jak to się nie uda, to za parę dni i tak kupi od niego jego przyjaciel po mniejszej cenie, bo podobno tak się napalił. Gdy przez telefon powiedziałem facetowi, że po zdjęciach widzę zniszczone progi, ale jestem w stanie jeszcze ten fakt zaakceptować, to ale zmasakrowanego podwozia już nie, na co on odparł, że uwaga składa mi słowną deklarację tego, że podwozie jest utrzymane w świetnej kondycji. No cóż...auto wisi już chyba trzeci tydzień i jeszcze nikomu nie sprzedał tej GT. Bywa.

    Krótko po tej rozmowie telefonicznej stwierdziłem, że może jednak dam jej szansę i wyślę kogoś zaufanego, kto obejrzy ten samochód dla mnie. Też tak zrobiłem. Ów osoba podobnie jak ja - skontaktowała się telefonicznie z Panem sprzedającym i podobnie jak ja, miała z nim małe problemy. Dwa razy umawiała się na spotkanie i dwa razy spotkanie było przekładane przez Pana sprzedającego z powodu jego nieobecności. Za trzecim razem doszło do oględzin. Samochód z pewnością nie jest składakiem, wszystko jest proste i spawy oryginalne. Wnętrze samochodu jest bardzo sympatycznie utrzymane, a komora silnikowa nie nosi żadnych oznak "picowania" pod sprzedaż. Wycieków z silnika brak, a sama jego praca bez zastrzeżeń. Niestety z samochodu sypie się już ruda. Progi są zmasakrowane i wymagają ingerencji blacharsko-lakierniczej, co w sumie mnie nie dziwi. Gorzej z samym stanem całej podłogi i przednich sanek. Tam moim zdaniem nie ma już czego ratować. Do jazdy testowej nie doszło, bo osoba, która oglądała ten samochód dla mnie odmówiła jazdy, w obawie przed zakończeniem jej w stylu Freda Flistona - z nogami szurającymi po asfalcie.

    Ja sobie odpuściłem, ale życzę powodzenia innym.
    pzdr
    Ostatnio edytowane przez Courius ; 18-07-2018 o 18:02

  6. #6
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    04 2006
    Mieszka w
    ES
    Auto
    33 SW
    Postów
    1,390

    Domyślnie

    Jednak forum ma niezły zasięg - kilka tygodni posuchy, a dzisiaj nagle kilka telefonów od kupujących i nowy właściciel już się znalazł.

  7. #7
    Użytkownik Świeżak Avatar Courius
    Dołączył
    04 2018
    Mieszka w
    Nakło Śląskie
    Auto
    '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Postów
    55

    Domyślnie

    Dziwne, że ogłoszenie jeszcze wisi na otomoto.

  8. #8
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    04 2006
    Mieszka w
    ES
    Auto
    33 SW
    Postów
    1,390

    Domyślnie

    Może automat odświeżył... albo kupujący zrobił aferę i oddał.

  9. #9
    Użytkownik Świeżak Avatar Courius
    Dołączył
    04 2018
    Mieszka w
    Nakło Śląskie
    Auto
    '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Postów
    55

    Domyślnie

    Tak ja mówiłem. Sprzedawca to zwykły krętacz, który w dodatku sprzedaje zgnity złom. Nowe ogłoszenie dodał 20 lipca, a niby dwa dni wcześniej już sprzedał tą Alfę.

  10. #10
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    04 2006
    Mieszka w
    ES
    Auto
    33 SW
    Postów
    1,390

    Domyślnie

    Tylko jaki byłby sens wystawiania ogłoszenia i mówieniu potencjalnemu kupującemu, że już nieaktualne?

Podobne wątki

  1. Zna ktoś moze to auto
    Utworzone przez alfometal w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-08-2016, 07:22
  2. Auto z ogłoszenia, zna ktoś? (Wrocław)
    Utworzone przez sn00p w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 14-01-2016, 14:55
  3. Zna ktoś to auto?
    Utworzone przez sn00p w dziale Lubelskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-01-2016, 09:00

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory