Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 66

Temat: Alfa Romeo GT 1.9 JTD z Całej Polski

  1. #51
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    My ocenilismy po zdjęciu jakie sam zamieściłeś - więc nie dziw się Nam :-)








  2. #52
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2016
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    156 2.4 150km
    Postów
    442

    Domyślnie

    co do fotela polecam gliptone gt12 doczysci bardzo duzo a nie jakies chemie marketowe, pare dni temu mialem samochod u mechanika, mowie dobra czyscilem ostatnio to po mechaniku swieze slady pusci jakims sprayem z auchan g...prawda z wierzchu ok ale pory strasznie brudne tak jak podlokietnik trzeba gt 12 i bedzie lala, a mimo ze mechanik miał szmate na ktorej siedział to i tak dotknoł tam gdzie nie było przykryte i d...
    Alfa 156 2.4 10v Stage 2 -> 208,7 km i 416,4 Nm Stage 3 -> ?? ??
    moja alfa -->> http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...stinctive.html
    Powered by Dieselsoft Płock, Distinctive, Novitec, Fmic, Recaro, GTA, Bose, 18 Toora, nitro n2o
    FB https://www.facebook.com/Alfa-Romeo-...dmin_todo_tour

  3. #53
    Użytkownik Świeżak Avatar Bąku
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    SZA
    Auto
    GT 1,9 JTD - była, 159 SW ti 2,4 jest
    Postów
    176

    Domyślnie

    Oki, spróbuję. Dzięki za info.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał bocian Zobacz post
    My ocenilismy po zdjęciu jakie sam zamieściłeś - więc nie dziw się Nam :-)
    Akurat Wam się nie dziwię

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał bocian Zobacz post
    My ocenilismy po zdjęciu jakie sam zamieściłeś - więc nie dziw się Nam :-)
    Ale muszę się wytłumaczyć.
    Ostatnio edytowane przez Bąku ; 17-08-2018 o 14:33 Powód: Nie wszystko się zapisało

  4. #54
    Użytkownik Świeżak Avatar mbos
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Oświęcim
    Auto
    Porsche 911 3.4l, Obecna: AR 159 1.9 8V JTDm, Renault Clio Extreme
    Postów
    114

    Domyślnie

    Panowie co powiecie o tych dwoch:

    https://allegro.pl/ogloszenie/alfa-romeo-gt-7490611681 - komis nie wie nic o historii serwisowej tego auta. Ale stosunkowo mlode auto.
    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...tml#d33104606d - gotowe do rejestracji, ponoc serwisowane do konca, ale papierow nie widzialem.

  5. #55
    Użytkownik Świeżak Avatar Courius
    Dołączył
    04 2018
    Mieszka w
    Nakło Śląskie
    Auto
    '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Postów
    55

    Domyślnie

    Sześć stron spamu linkami do ogłoszeń i hejtu na Alfę użytkownika Bąku i dalej zero konkretów?
    Cytat Napisał mbos Zobacz post
    Panowie co powiecie o tych dwoch:
    komis nie wie nic o historii serwisowej tego auta. Ale stosunkowo mlode auto.
    gotowe do rejestracji, ponoc serwisowane do konca, ale papierow nie widzialem.
    Po co się tak skupiasz na tej historii serwisowej? Auta na oczy nie widziałeś, a przy oględzinach może się okazać, że samochód nie ma już podłogi. Oglądałem jakiś czas temu krajowe GT Busso w górnym pułapie cenowym, od alfaholika z pełną historią serwisową i co? Samochód nie miał już podłogi, ani przednich sanek. Masakra...

    Ale wracając do pytania.
    To ta pierwsza imo ma krzywy pyszczek na zdjęciach. Druga fajniejsza.

    PS.
    Imo ta czarna od użytkownika Bąku lepiej wygląda. Tyle orki po jego samochodzie od forumowych estetów, a mimo wszystko wygląda tysiąc razy lepiej od tych okazji od handlarzy. :clap:

    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...tml#47eb453c3f <- pod tym linkiem wystawiona jest GT z mojej wiochy. Codziennie mijam ten samochód, gdy rano wracam do domu. Na żywo fajnie wygląda.
    Ostatnio edytowane przez Courius ; 18-08-2018 o 16:36

  6. #56
    Użytkownik Świeżak Avatar mbos
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Oświęcim
    Auto
    Porsche 911 3.4l, Obecna: AR 159 1.9 8V JTDm, Renault Clio Extreme
    Postów
    114

    Domyślnie

    Cytat Napisał Courius Zobacz post
    Sześć stron spamu linkami do ogłoszeń i hejtu na Alfę użytkownika Bąku i dalej zero konkretów?

    Po co się tak skupiasz na tej historii serwisowej? Auta na oczy nie widziałeś, a przy oględzinach może się okazać, że samochód nie ma już podłogi. Oglądałem jakiś czas temu krajowe GT Busso w górnym pułapie cenowym, od alfaholika z pełną historią serwisową i co? Samochód nie miał już podłogi, ani przednich sanek. Masakra...

    Ale wracając do pytania.
    To ta pierwsza imo ma krzywy pyszczek na zdjęciach. Druga fajniejsza.

    PS.
    Imo ta czarna od użytkownika Bąku lepiej wygląda. Tyle orki po samochodzie, a wygląda tysiąc razy lepiej od tych okazji od handlarzy. :clap:

    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...tml#47eb453c3f <- pod tym linkiem wystawiona jest GT z mojej wiochy. Codziennie mijam ten samochód, gdy rano wracam do domu. Na żywo fajnie wygląda.
    Auta nieserwisowane - lecz tylko jeżdżone chodzą po 8K na OLX. Jeżeli przeznaczam większą kwotę to chciałbym aby chociażby podstawowe kwestie były robione na bieżąco (mówiąc historia serwisowa, mam na myśli też faktury za naprawy - wymiany, konserwacje etc). Masz racje wszystko się okaże podczas oględzin, może tak być że te perełki po 18K nie mają podłużnic. Powiem Ci szczerze że tą srebrną STA też biorę pod uwagę. Chce ustawić w miarę możliwości kilka samochodów i obejrzeć je wszystkie.

  7. #57
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar MateuszXXX
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Dzierżoniów DDZ
    Auto
    2x 156 1.9 JTD, 166 2.4 JTD, GT Blackline JTDM, 159 1.9 JTDM, będzie?
    Postów
    84

    Domyślnie

    Kurde powiem Ci szczerze że ja kupując auto patrze na parę egzemplarzy które mi się podobają gadam z człowiekiem jeśli mówi sensownie to wsiadam i jade, tutaj nikt nic Ci nie powie, chyba że fajna czy coś, to jest wróżenie z fusów, ja napalając się na jakieś auto i tak wracam tym które brałem mniej pod uwagę.. Jeśli się znasz na samochodach to po prostu jedź i patrz tutaj nie ma wielkiej filozofii, ja kupiłem 3 oglądaną GT, dzisiaj już minęło 2 tyś km.. a auto dopiero kupiłem, przez neta nic nikt Ci nie powie, handlarz kupując auto musi na nim zarobić albo było uszkodzone mechanicznie albo blacharsko albo ma kopniętą szafę jak każda którą pokazałeś od handlarza, widziałeś u mnie jest przebieg 240tyś a w środku jest jak nowa, ile będzie miała ta co ma wyczochraną kiere przyciski pedały i fotele jak tamte? nie patrz na ten głupi przebieg tylko jak to się trzyma kupy bo lepiej kupić co ma 300tyś i jest realny auto chodzi jak brzytwa niż ulep co ma 180..
    P.S jedź, jedź nie siedź przed kompem auta nie kupisz

  8. #58
    Użytkownik Świeżak Avatar mbos
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Oświęcim
    Auto
    Porsche 911 3.4l, Obecna: AR 159 1.9 8V JTDm, Renault Clio Extreme
    Postów
    114

    Domyślnie

    Cytat Napisał MateuszXXX Zobacz post
    Kurde powiem Ci szczerze że ja kupując auto patrze na parę egzemplarzy które mi się podobają gadam z człowiekiem jeśli mówi sensownie to wsiadam i jade, tutaj nikt nic Ci nie powie, chyba że fajna czy coś, to jest wróżenie z fusów, ja napalając się na jakieś auto i tak wracam tym które brałem mniej pod uwagę.. Jeśli się znasz na samochodach to po prostu jedź i patrz tutaj nie ma wielkiej filozofii, ja kupiłem 3 oglądaną GT, dzisiaj już minęło 2 tyś km.. a auto dopiero kupiłem, przez neta nic nikt Ci nie powie, handlarz kupując auto musi na nim zarobić albo było uszkodzone mechanicznie albo blacharsko albo ma kopniętą szafę jak każda którą pokazałeś od handlarza, widziałeś u mnie jest przebieg 240tyś a w środku jest jak nowa, ile będzie miała ta co ma wyczochraną kiere przyciski pedały i fotele jak tamte? nie patrz na ten głupi przebieg tylko jak to się trzyma kupy bo lepiej kupić co ma 300tyś i jest realny auto chodzi jak brzytwa niż ulep co ma 180..
    P.S jedź, jedź nie siedź przed kompem auta nie kupisz
    Bardzo dobrze podsumowane Matusz. Na przyszły tydzien wsiądę i zacznę oglądać.

  9. #59
    Użytkownik Świeżak Avatar mbos
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Oświęcim
    Auto
    Porsche 911 3.4l, Obecna: AR 159 1.9 8V JTDm, Renault Clio Extreme
    Postów
    114

    Domyślnie

    Cześć Wam,

    Temat do zamknięcia - kupiłem 159.

  10. #60
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Lotek900
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Płaza
    Auto
    Były: Alfa Romeo 156 1.6 T.S, Alfa Romeo 156 1.9 JTD, Alfa Romeo 166 3.0 V6, Alfa Romeo 156Ti
    Postów
    823

    Domyślnie

    No to ładna zmiana. Pochwal się coś więcej. Jaki motor.? Jakieś zdjęcia?

Podobne wątki

  1. Polski servis informatyczny Alfa Romeo
    Utworzone przez ArturR_1975 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post / autor: 25-07-2012, 09:58

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory