Strona 1 z 7 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 66

Temat: Alfa Romeo GT 1.9 JTD z Całej Polski

  1. #1
    Użytkownik Świeżak Avatar mbos
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Oświęcim
    Auto
    Porsche 911 3.4l, Obecna: AR 159 1.9 8V JTDm, Renault Clio Extreme
    Postów
    114

    Domyślnie Alfa Romeo GT 1.9 JTD z Całej Polski

    Witam Panów, szukam AR GT 1.9

    Czy znacie może strony z konfiguratorami tego modelu ?
    Chciałbym nauczyć się rozróżniania poszczególnych wersji wyposażeń (wiadomo jakaś część samochodów na portalach aukcyjnych to ulepki i zdarzają się niekompletne, poskładane z innych roczników itd). Chciałbym mieć pewność że gdy kupię alfę to nie będzie tylko o.k ale będzie również oryginalna - tak jak należy.

    Ponadto niektórzy ogłaszają 1.9 JTD z mocą 180KM, faktycznie było tam tylko 140 jak się nie mylę ?

    Na początek mam takie ogłoszenia: https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...tml#6587c37590

    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...tml#6587c37590

    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...tml#6587c37590 - ta jest od pawel car, czytałem że ma gruzy a nie auta.

    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...tml#6587c37590

    Pozdrawiam

  2. #2
    Użytkownik Świeżak Avatar Courius
    Dołączył
    04 2018
    Mieszka w
    Nakło Śląskie
    Auto
    '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Postów
    55

    Domyślnie

    Cytat Napisał mbos Zobacz post
    Ponadto niektórzy ogłaszają 1.9 JTD z mocą 180KM, faktycznie było tam tylko 140 jak się nie mylę ?
    Alfa Romeo GT z silnikiem 1.9 JTD miała fabrycznie 150KM lub 170KM.

    Co do aut, to najlepiej wygląda ta druga sztuka od prywatnego sprzedawcy i właśnie tą pojechałbym zobaczyć.

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar improwizowawszy
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    GT 1,9 JTD Distinctive 2007
    Postów
    7

    Domyślnie

    Przechodziłem przez ostatnie kilka miesięcy przez to samo, długo szukałem GTka dla siebie, więc wiem jak smakuje życie
    Może nie znalazłem idealnego egzemplarza, ale takie zwyczajnie nie istnieją. Niemniej trafiłem chyba nieźle, a aktualnie dopieszczam swoją zdobycz. Jestem zadowolony. Ze swojej strony tylko ci podpowiem, żebyś unikał ogłoszeń komisów. W 99% to szroty polepione z czego popadnie. Skoncentruj się na osobach prywatnych. Podpowiem ci jeszcze jeden egzemplarz, który widzę, ze nadal wisi. Byłem bliski jego kupna, ale w końcu znalazłem u siebie w Warszawie lepszą opcję.

    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-gt-w-swietnym-stanie-180-km-370-nm-ID6zPNSx.html#62ec2ef5dd

    Ma tylko lekko pękniety przedni zderzak, po zderzeniu z psem, chyba, że go juz naprawił. Poza tym wydaje się dopieszczony.

    Powodzenia.

  4. #4
    Użytkownik Świeżak Avatar mbos
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Oświęcim
    Auto
    Porsche 911 3.4l, Obecna: AR 159 1.9 8V JTDm, Renault Clio Extreme
    Postów
    114

    Domyślnie

    Cytat Napisał improwizowawszy Zobacz post
    Przechodziłem przez ostatnie kilka miesięcy przez to samo, długo szukałem GTka dla siebie, więc wiem jak smakuje życie
    Może nie znalazłem idealnego egzemplarza, ale takie zwyczajnie nie istnieją. Niemniej trafiłem chyba nieźle, a aktualnie dopieszczam swoją zdobycz. Jestem zadowolony. Ze swojej strony tylko ci podpowiem, żebyś unikał ogłoszeń komisów. W 99% to szroty polepione z czego popadnie. Skoncentruj się na osobach prywatnych. Podpowiem ci jeszcze jeden egzemplarz, który widzę, ze nadal wisi. Byłem bliski jego kupna, ale w końcu znalazłem u siebie w Warszawie lepszą opcję.

    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-gt-w-swietnym-stanie-180-km-370-nm-ID6zPNSx.html#62ec2ef5dd

    Ma tylko lekko pękniety przedni zderzak, po zderzeniu z psem, chyba, że go juz naprawił. Poza tym wydaje się dopieszczony.

    Powodzenia.
    Dziękuję Ci kolego, jak Ci poszło z Twoją GT ? masz może jakieś zdjęcia ?

    No powiem Ci szczerze że z takim problemem jak kupić dobrą GT to się nie spotkałem jeszcze. Mniej zagraciałych 156 spotkałem w moim życiu niż tych z GT na klapie. Może ze względu na to że 156 jest relatywnie tania i nie opłaca się tego modyfikować pod sprzedaż.

    ta z linku który podałeś wygląda bardzo dobrze, ale co to ? nie ma sterowania w kierownicy ?

    ponawiam tutaj pytanie tak do ogółu użytkowników: w jaki sposób można rozpoznać wersje GT ? w przypadku 156 mieliśmy różne wersje które definiowały dany model (np distinctive) czy w przypadku GT są też wersje wyposażenia ?

  5. #5
    kazikx
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał mbos Zobacz post
    Ponadto niektórzy ogłaszają 1.9 JTD z mocą 180KM, faktycznie było tam tylko 140 jak się nie mylę ?
    Courius ma rację. 150 KM lub 170 KM.

    180 KM ze względu na chip tuning (łatwy i bezpieczny dla tej mocy, bez dalszej ingerencji mechanicznej), ewentualnie przez pomyłkę.

  6. #6
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Czechowice
    Auto
    Giulietta Veloce 200/420 by Cinsoft
    Postów
    711

    Domyślnie

    do pawe...car sie bez miernika nie wybieraj, kumpel tam kiedys znalazl GT, zadzwonilem mialo byc wszystko cacy, mowie, ze w Alfach cos tam siedze, ze wpadne z laptopem i miernikiem czy nie bedzie problemu, po 10 min oddzwonili, zeby nie przyjezdzac bo cala malowana, gdzies tam szpachla itp. choc ta po stanie wnetrza poza kierownica, co tez nie jest wyznacznikiem wyglada calkiem fajnie, aleee... pisze ze rocznik 2006 a zderzak ma kratki poliftowe i zegary wewnatrz rowniez, takie cos bylo mozliwe dopiero pod koniec produkcji modelowej 2007roku... tak jak kolega wyzej, ta czarna wyglada najciekawiej, pozdro
    wyznanie/religia: Alfa Romeo
    obecnie Giulietta Veloce 206/445 by Cinsoft

    moje CV
    GT Q2 210/410 by Cinsoft <3
    Grande 1,9 130KM
    Grande 1,3 90KM
    GT JTD 150KM
    GT JTD 150KM
    159 1,9 120KM
    156 1,9 150KM
    156 1,9 140KM
    Punto II 1,9JTD

  7. #7
    Użytkownik Znawca Avatar opozycjonista
    Dołączył
    12 2015
    Auto
    Kotek XE
    Postów
    1,169

    Domyślnie

    Cytat Napisał kinol156 Zobacz post
    pisze ze rocznik 2006 a zderzak ma kratki poliftowe i zegary wewnatrz rownież, takie coś było mozliwe dopiero pod koniec produkcji modelowej 2007roku... tak jak kolega wyzej, ta czarna wyglada najciekawiej, pozdro
    coś tam siedzisz ale za mało jest napisane 2006 i właśnie pod koniec 2006 mogłeś kupić dwie edycje specjalne - Eleganza i Sportiva - jak najbardziej z zegarami pozmianowymi
    to jest Eleganza akurat o czym ani sprzedający ani cytowany przeze mnie nie mają zielonego pojęcia
    nieładnie oczerniać sprzedającego przez własne braki wiedzy...

    http://www.autoblog.it/post/2060/alf...va-ed-eleganza
    http://www.italiaspeed.com/2005/cars...ions/2211.html
    https://vehicules-occasion.kicherche...morbihan-56000
    ...

  8. #8
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Czechowice
    Auto
    Giulietta Veloce 200/420 by Cinsoft
    Postów
    711

    Domyślnie

    nikogo nie oczerniam, przytaczam fakty, z resztą o tej firmie jest osobny watek na forum i opinie i doświadczenia jednoznaczne. Skoro auto z pawe.. jest połowę tańsze niż w ogłoszeniu które zamieściłeś śmiem podejrzewac, ze bedzie z nim cos nie tak. Dlatego napisałem, że coś tam siedzę i cieszę się, że uzupełniłes moje braki wiedzy, pzdr
    wyznanie/religia: Alfa Romeo
    obecnie Giulietta Veloce 206/445 by Cinsoft

    moje CV
    GT Q2 210/410 by Cinsoft <3
    Grande 1,9 130KM
    Grande 1,3 90KM
    GT JTD 150KM
    GT JTD 150KM
    159 1,9 120KM
    156 1,9 150KM
    156 1,9 140KM
    Punto II 1,9JTD

  9. #9
    Użytkownik Znawca Avatar opozycjonista
    Dołączył
    12 2015
    Auto
    Kotek XE
    Postów
    1,169

    Domyślnie

    Cytat Napisał kinol156 Zobacz post
    pisze ze rocznik 2006 a zderzak ma kratki poliftowe i zegary wewnatrz rowniez, takie cos bylo mozliwe dopiero pod koniec produkcji modelowej 2007roku...
    w tym fragmencie zarzucasz komuś że coś jest nie tak - a nie jest to prawda więc go oczerniasz
    ...

  10. #10
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Czechowice
    Auto
    Giulietta Veloce 200/420 by Cinsoft
    Postów
    711

    Domyślnie

    gdzie ja komuś coś zarzucam? zwracam na to uwagę, nigdzie nie używam sformułowań, które przytaczasz, może błąd w ogłoszeniu, może ktoś sobie wymienił, w tym konkretnym przypadku popełniłem błąd wynikający z mojej niewiedzy jak już to wyjaśniłeś, a skoro jesteś taki skrupulatny to radzę zapoznać się ze znaczeniem pojęcia: oczernianie jak zwykle bicie piany nic nie wnoszące do wątku.
    wyznanie/religia: Alfa Romeo
    obecnie Giulietta Veloce 206/445 by Cinsoft

    moje CV
    GT Q2 210/410 by Cinsoft <3
    Grande 1,9 130KM
    Grande 1,3 90KM
    GT JTD 150KM
    GT JTD 150KM
    159 1,9 120KM
    156 1,9 150KM
    156 1,9 140KM
    Punto II 1,9JTD

Podobne wątki

  1. Polski servis informatyczny Alfa Romeo
    Utworzone przez ArturR_1975 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post / autor: 25-07-2012, 09:58

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory