Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Alfa Romeo 159 2.4 Radom

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2016
    Mieszka w
    Prudnik
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 16v 140 KM
    Postów
    8

    Domyślnie Alfa Romeo 159 2.4 Radom

    Cześć Panowie.
    Chodzi za mną zmiana auta i przeglądając czeluścia otomoto wynalazłem taką alfę ze Szwajcarii. Niestety jestem z daleka i nie dysponuje również nadmiarem wolnego czasu więc może ktoś z forumowiczów widział ową bellę? Lub jest z Radomia i nie stanowiłoby dla niego problemu podjechać i ją obejżeć. Czy wgl warto tarabanić się tyle kilometrów czy szkoda pieniędzy.
    Serdecznie pozdrawiam.

    Link do ogłoszenia:

    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-159-2-4jtdm-200km-skora-xenon-parktronic-grzane-fotele-bt-aux-serwis-ID6Brxk9.html#025409e590

    (dopiszcie proszę z przedu www ponieważ nie mogę wstawiać linków)

  2. #2
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    Gdybyś szukal nadal to niebawem będę miał 159 2.4 SW TI z 2007r w bdb stanie z ksenonami itp. Czarny lakier.
    Cena bedzie przystępna.
    Pozdrawiam.
    Rafał

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  3. #3
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Ostrożnie z takimi odpicowanymi perełkami z Radomia. Na żywo czasem można nie poznać auta.
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  4. #4
    WinnieThePooh
    Gość

    Domyślnie

    policz sobie kolego, 18900zł minus 18% akcyzy, 23% VAT, koszty ściągnięcia (min. 1000zł), drobne koszty odszykowania auta, marża komisu - min. 1000zł, zobacz ile to jest w przeliczeniu na euro, wejdź na jakąkolwiek szwajcarską stronę z autami i zobacz co można tam kupić za to co ci wyszło na kalkulatorze. przy okazji - bardzo ciekawa książka serwisowa. każda pieczątka z innego serwisu.
    Ostatnio edytowane przez WinnieThePooh ; 12-10-2018 o 20:46

  5. #5
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2016
    Mieszka w
    Prudnik
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 16v 140 KM
    Postów
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał alces1 Zobacz post
    Gdybyś szukal nadal to niebawem będę miał 159 2.4 SW TI z 2007r w bdb stanie z ksenonami itp. Czarny lakier.
    Cena bedzie przystępna.
    Pozdrawiam.
    Rafał
    Myślę, że wstępnie na pewno będę zainteresowany jeżeli cena będzie przystępna (cokolwiek to znaczy ) ponieważ nie mam jakiegoś wielkiego ciśnienia i na nic się nie napalam. Moja 147 nadal jeździ ale jest już zmęczona. Kupiłem ją już w złym stanie blacharskim bo miała służyć na dojazdy do pracy i zależało mi na zdrowym serduszku. Przejeździłem nią 2,5 roku i praktycznie zero awarii noo ale blacha już swoje przeżyła.

    W 159 zależało by mi właśnie na ksenonie, skórze, czarnym kolorze oraz silniku który będzie sobie radził z masą auta (przeważnie się spieszę i nie chcę się bać wyprzedzać).

    Pozdrawiam.

    - - - Updated - - -

    Mówisz, że prócz chytrej baby są tam chytrzy handlarze
    Pozdrawiam.

    - - - Updated - - -

    Jasne od razu o tym pomyślałem bo sam kiedyś miałem dostęp do samochodów ze Szwajcarii i wiem, że większość pochodzi z aukcji ubezpieczycieli. Nie mniej jednak bardzo często są to auta po delikatnych szkodach, których szwajcarzy już nie chcą bo wolą wziąć odszkodowanie, dołożyć i kupić nowe. Więc jeżeli auto było by w stanie ogólnym dobrym, nie miało mega dzwona, a naprawa zrobiona jak należy to nie miałbym z tym większego problemu. Kupując 11 letnie auto też nie spodziewam się, że będzie to nowy wóz. Stąd też moje pytanie tutaj ponieważ nie wiem ile powinno kosztować takie auto w zadowalającym stanie. Przeglądając oferty to te 20tys wydaje się być mniej więcej w połowie stawki tego co życzą sobie sprzedający.
    Pozdrawiam serdecznie.

    PS. Co do książki to faktycznie ktoś był nie "zdecydowany"

  6. #6
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2018
    Mieszka w
    Błażowa/Rzeszów
    Auto
    159 SW 1,9 JTDm 16v
    Postów
    34

    Domyślnie

    Górna część scudetto od Brery?
    Ogólnie to środek jak na 230 tysi trochę uciorany, ja mam prawie 200 i wygląda o niebo lepiej.

  7. #7
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    Cytat Napisał aLan0305 Zobacz post
    Myślę, że wstępnie na pewno będę zainteresowany jeżeli cena będzie przystępna (cokolwiek to znaczy ) ponieważ nie mam jakiegoś wielkiego ciśnienia i na nic się nie napalam. Moja 147 nadal jeździ ale jest już zmęczona. Kupiłem ją już w złym stanie blacharskim bo miała służyć na dojazdy do pracy i zależało mi na zdrowym serduszku. Przejeździłem nią 2,5 roku i praktycznie zero awarii noo ale blacha już swoje przeżyła.

    W 159 zależało by mi właśnie na ksenonie, skórze, czarnym kolorze oraz silniku który będzie sobie radził z masą auta
    Wyślę Ci jutro wiadomość na prv bo wiem już o tym samochodzie sporo.
    Pozdrawiam.
    Rafał

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  8. #8
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    Wyszków, Mazowieckie
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.4 JTD 210KM
    Postów
    23

    Domyślnie

    Mam 159 2.4 JTD z 2008r. na sprzedaż

Podobne wątki

  1. Alfa Romeo 159 2.0JTD 170KM, Radom
    Utworzone przez DamianNNN w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-07-2018, 18:02
  2. ALFA ROMEO SPIDER 2,4 JTD Radom
    Utworzone przez SzymonP. w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-05-2018, 14:40
  3. Alfa Romeo 156 2.5 V6 / Radom / 12900zł
    Utworzone przez kosa kosecki w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-10-2012, 10:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory