Cześć,
To mój pierwszy post na tym forum więc mogę się Wami przywitać i złożyć życzenia Szczęśliwego Nowego Roku .

Postanowiłem kupić w tym roku nowe auto, cel padł na Alfa Romeo Giulietta z silnikiem 1.4 TB.
Chciałem wkleić link do ogłoszenia, jednak mam za mało postów.

Czy Alfa z 2013 roku w kolorze białym z silnikiem 1.4 TB 120 KM z opisem powiedzmy parafrazując:
"auto kupione w Polskim salonie w Warszawie , Jedna właścicielka od nowości auta , auto serwisowane regularnie w ASO , pełna dokumentacja przebiegu oraz historia pojazdu , 100 % oryginalny przebieg 74000 km , autko kupione i zarejestrowane w lutym 2014 roku z rocznikiem 2013 , super atrakcyjny wygląd (dodam że zdjęcia tego nie uwidaczniają ponieważ na zywo jeszcze atrakcyjniej wygląda w tym śnieżnobiałym kolorze z dodatkami wersji VELOCE : tj. miedzy innymi czarny dach oraz matowe szare lusterka zewn.) , wnętrze pojazdu w kolorze czerwono czarnym - czarne skórzane elementy z czerwonym obszyciem , czarna podsufitka , aluminiowe dodatki wykończenia itd.
z wyposażenia autka to m.in.: klimatronik dwustrefowy , 3 tryby jazdy pojazdu , 6 biegowa skrzynia , 4 el.szyby , regulowana kierownica wielofunkcyjna , podłokietniki przód i tył, EKO-DRIVING , komputer pokładowy w jezyku Polskim oraz inne dodatki...
Autko posiada komplet kluczy oraz pełną możliwa dokumentację ,."

Czy według Was brzmi to w porządku? ID ogłoszenia ID6BvIHZ na otomoto
Czy możecie w tym dziale podesłać mi ewentualnie swoje propozycje? (jestem nowy i nie mam możliwości zakładania tematów w dziale "Kupię auto" ani możliwości wklejania linków ogłoszeń, możecie do mnie napisać na PW)

Pozdrawiam