Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: 156 Crosswagon

  1. #1
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2017
    Auto
    Alfa Romeo 156 fl 2.4jtd
    Postów
    159

    Domyślnie 156 Crosswagon

    Witam, niedaleko mnie pojawiła się uszkodzona 156 crosswagon, stwierdziłem że podjadę oglądane może będzie jakaś sensowna, samochód uszkodzony jak na zdjęciach z rzeczy mechanicznych stuka podpora wału a czytałem że wal jest nie rozlaczany ale znalazłem na internecie patent z klejem do szyb podobno działa? Druga sprawa to dość mocno zaolejone elementy wokoło przewodu od intercoolera, na zdjęciach widać ze akumulator też jest zafajdany, do tego skrzynia również cała mokra gość twierdzi ze to od tego no bo odma wpieta jest w dolot itp itd, całej prawdy pewnie dowiedzielibysny sie po umyciu tych elementów, ale jest możliwe ze jeżeli gościu długo jeździł z dziurawym wężem to tak wszystkie ofajdalo? Podobno stała miesiąc po odpaleniu no zwykły taki bąk jak to z diesla, ale po dodaniu gazu szary dym leciał, i po kilku przegazowaniach coraz mniej,możliwe że po prostu wypalala ten olej z dolotu, intercoolera po tak długiej przerwie? Silnik na wolnych obrotach chodzi ok, jak sie doda gazu wydaje mi sie ze trochę słychać zawory, ale to też może ze względu na to ze długo stała? I ostatnia chyba sprawa, błąd vdc, i świeca sie kontrolki esp i asr, po wpieciu kompa błędy, clutch signal i rpm signal, jeśli chodzi o błąd asr i esp to gościu twierdzi ze mechanik powiedział ze wina czujnika ABS z tyłu, to chyba na tyle jakieś rady? za 3900 mógłbym ją zabrać ale czy warto? Najtańsza na. Olx 8900, najdroższa 12000 warta zachodu czy odpuścić sobie,? Proszę o porady wklejam link : https://m.olx.pl/oferta/alfa-156-cro...ition=3&page=1

  2. #2
    Użytkownik Świeżak Avatar kar78
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Wlkp
    Auto
    Alfa Spider 3.0 V6 Lusso,
    Postów
    151

    Domyślnie

    Moim skromnym zdaniem nie warto, w autko potrzeba sporo wkładu i niewiadomo czy jeszcze nie wyskocza jakies rzeczy. Autko 3900 i w cenie zderzak i maska warte w uzywce ok 1500zł, czyli Alfa jest wartosci 2400 , to chyba cena mówi wszystko, ale jeśli masz czas, ochote, środki to wybór należy do Ciebie
    Ostatnio edytowane przez kar78 ; 02-01-2019 o 20:30

  3. #3
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2017
    Auto
    Alfa Romeo 156 fl 2.4jtd
    Postów
    159

    Domyślnie

    Zderzak który gość dokłada jest od 159, i twierdzi ze taki był więc możliwe ze kiedyś była stuknieta, no chyba jednak odpuszczę, fajne auto ale, jednak to dymienie, i zaolejenie, wiadomo z odmy coś tam wyrzuci ale aż tak? :/

  4. #4
    Użytkownik Świeżak Avatar kar78
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Wlkp
    Auto
    Alfa Spider 3.0 V6 Lusso,
    Postów
    151

    Domyślnie

    Zderzak od 159 zamontowany w Crosswagonie? Ciekawy patent

  5. #5
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2017
    Auto
    Alfa Romeo 156 fl 2.4jtd
    Postów
    159

    Domyślnie

    Też byłem zdziwiony, sprzedający nie widział w tym nic dziwnego jescze gdyby ktoś chciał sie wybrać oglądać, to wyświetlacz ( zasięg, spalanie, temperatura na zewnątrz) włączył sie po około 6,7 minutach, i jest dziurawy przewód od wspomagania także po odpaleniu wycieka do zera,

Podobne wątki

  1. Q4 Crosswagon
    Utworzone przez Teddy84 w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 09-02-2016, 12:08
  2. crosswagon
    Utworzone przez zawigrze w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-03-2011, 09:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory