Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Komis zduńska wola

  1. #1
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    Sosnowiec
    Auto
    159
    Postów
    2,078

    Domyślnie Komis zduńska wola

    Co powiecie o komisie:

    http://prestigecars.otomoto.pl/index.php?sect=offer

    czy ktoś zWas miał z nim styczność lub z Alfami przez ten komis oferowanymi ?

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar 145Q
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Piotrków Trybunalski/Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD M-Jet 2004
    Postów
    735

    Domyślnie

    Był o nich temat poszukaj....

    W skrócie ten koleś sprzedawca to jakiś buc i cwaniak. Tak wynikało z tego tematu. Zresztą jak patrzę na GOLFA IV TDI 2003 rocznik i przebieg 160tyś to mi się śmiać chce...

    Przejrzyj ofertę alfateam.pl albo napisz/zadzwoń. Pewnie wyjdziesz na tym lepiej.

    Pozdrawiam

  3. #3
    Użytkownik Pasjonat Avatar jahu
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia Veloce Q4, GT 1300 Junior (1.75)
    Postów
    3,427

    Domyślnie

    Cytat Napisał 145Q Zobacz post
    W skrócie ten koleś sprzedawca to jakiś buc i cwaniak. Tak wynikało z tego tematu.
    Z tego co pamiętam jedna osoba zadowolona z zakupu i jedna zdegustowana samą rozmową przez telefon. Handlarz jak handlarz, bajeruje, opowiada bajki. Ja jakoś już się przyzwyczaiłem do tego, że auta sprzedają różni ludzie.

    Zresztą jak patrzę na GOLFA IV TDI 2003 rocznik i przebieg 160tyś to mi się śmiać chce...
    Uwielbiam jak ktoś ocenia przebieg auta nawet nie widząc auta w rzeczywistości. Brawo!!!!

    Jeśli ktoś chce to tutaj jest wątek:
    Alfa 159 okolice Łodzi Prosba o Pomoc - PrestigeCars

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar 145Q
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Piotrków Trybunalski/Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD M-Jet 2004
    Postów
    735

    Domyślnie



    Roczny przebieg aut z Niemiec to więcej niż 30tyś km. Dla diesla więcej. Bo diesel drogi w zakupie.

    Więc chyba tylko ktoś bardzo naiwny wierzy, że 8letni golf z Niemiec ma 160tyś przebiegu. Zresztą wszystkie auta mają tam jakieś dziwnie niskie przebiegi.

    Nie mówię nie. Ale auto bym sprawdził bardzo bardzo dokładnie.

  5. #5
    Użytkownik Romeo Avatar dadasiek
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Gliwice
    Auto
    :-)
    Postów
    737

    Domyślnie

    Cytat Napisał 145Q Zobacz post

    Zresztą wszystkie auta mają tam jakieś dziwnie niskie przebiegi.
    Najciekawsze jest to, że obojętnie czy auto ma 2 lata czy + 5 i nawet + 9 lat, deklarowany przebieg w granicach 160 -180 kkm

    nie mniej, komis to komis. jednemu trafi się rodzynek w b. dobrym stanie a drugiemu kupa złomu.

    Dla pewności, tak jak zawsze, sprawdzić samemu jak najwięcej potem na kompa i serwis.

  6. #6
    Użytkownik Pasjonat Avatar jahu
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia Veloce Q4, GT 1300 Junior (1.75)
    Postów
    3,427

    Domyślnie

    Cytat Napisał 145Q Zobacz post


    Roczny przebieg aut z Niemiec to więcej niż 30tyś km. Dla diesla więcej. Bo diesel drogi w zakupie.

    Więc chyba tylko ktoś bardzo naiwny wierzy, że 8letni golf z Niemiec ma 160tyś przebiegu. Zresztą wszystkie auta mają tam jakieś dziwnie niskie przebiegi.

    Nie mówię nie. Ale auto bym sprawdził bardzo bardzo dokładnie.
    I o tym właśnie piszę. Nie widziałeś tego auta. To auto wygląda na mało zmęczone. Ale dalej opowiadasz swoje mądrości. Jeśli jeździłeś kiedyś Golfem IV to znajdziesz tam kilka elementów świadczących o tym, że przebieg wygląda na prawdziwy. Nie chcę bronić tego konkretnego sprzedawcy, nie zamierzam ręczyć za te przebiegi, które są tam wypisane. Ale nie godzę się na takie pisanie dla pisania BEZ ŻADNYCH KONKRETNYCH ARGUMENTÓW. Nie masz absolutnie żadnej przesłanki, żeby nie wierzyć w ten przebieg. Co najwyżej przypuszczenia. Ale przypuszczenia dotyczące kręconego przebiegu należy mieć przy KAŻDYM ogłoszeniu. Bez wyjątków, czy to forumowicz, czy Alfateam, czy Super Alfa czy komis Zduńska Wola.

  7. #7
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar 145Q
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Piotrków Trybunalski/Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD M-Jet 2004
    Postów
    735

    Domyślnie

    Cytat Napisał jahu Zobacz post
    I o tym właśnie piszę. Nie widziałeś tego auta. To auto wygląda na mało zmęczone. Ale dalej opowiadasz swoje mądrości. Jeśli jeździłeś kiedyś Golfem IV to znajdziesz tam kilka elementów świadczących o tym, że przebieg wygląda na prawdziwy. Nie chcę bronić tego konkretnego sprzedawcy, nie zamierzam ręczyć za te przebiegi, które są tam wypisane. Ale nie godzę się na takie pisanie dla pisania BEZ ŻADNYCH KONKRETNYCH ARGUMENTÓW. Nie masz absolutnie żadnej przesłanki, żeby nie wierzyć w ten przebieg. Co najwyżej przypuszczenia. Ale przypuszczenia dotyczące kręconego przebiegu należy mieć przy KAŻDYM ogłoszeniu. Bez wyjątków, czy to forumowicz, czy Alfateam, czy Super Alfa czy komis Zduńska Wola.
    Konkretnym argumentem jest to, że Diesle w Niemczech są obłożone specjalnym podatkiem. Co oznacza, że Niemiec nie kupuje diesla po ty by się przewieźć do kościoła.

    http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/se...EXPORT&lang=de

    Tu masz filtr na mobile.de Zastanów się czemu Golfy IV z najmniejszymi przebiegami pochodzą z Polski ? I mają przebiegi 120-180tyś km. Teraz przejdź 5 stron dalej... i powiedz mi dlaczego Golfy z Niemiec mają przebiegi 300tyś i więcej.

    Nikogo tu nie oskarżam o jeżdżenie 100tyś km na wstecznym...

    Nie mam przesłanek żeby pisać o ww. procederze. Ale nie mam też wiary dla uczciwości polskich handlarzy. I chyba nie tylko ja.

    Jak będę w okolicy to chętnie tam podjadę i zobaczę kto tam pracuje i co sprzedaje.

    Kończę OFF TOP.

  8. #8
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar daro1906
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Zielona Góra
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM 16 V Distinctive
    Postów
    650

    Domyślnie

    Zgadzam się z Tobą 145Q. Kupno autka od handlarza to wielka loteria. Ja osobiście używanego autka od handlarza nie kupiłbym.

  9. #9
    Użytkownik Pasjonat Avatar jahu
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia Veloce Q4, GT 1300 Junior (1.75)
    Postów
    3,427

    Domyślnie

    Cytat Napisał daro1906 Zobacz post
    Zgadzam się z Tobą 145Q. Kupno autka od handlarza to wielka loteria. Ja osobiście używanego autka od handlarza nie kupiłbym.
    A co za różnica czy oszuka mnie handlarz czy osoba podająca się za osobę prywatną i chodząca w krawacie? Dla mnie nie ma różnicy i do każdego sprzedawcy, do każdej oferty podchodzę na chłodno, bez emocji. W naszym kraju każdy może skorygować licznik, każdy może podrobić książkę serwisową. Kolejna sprawa - ja kupuję auto, nie sprzedającego. Więc generalnie jest on dla mnie drugoplanową postacią.

    Cytat Napisał 145Q Zobacz post
    Tu masz filtr na mobile.de Zastanów się czemu Golfy IV z najmniejszymi przebiegami pochodzą z Polski ? I mają przebiegi 120-180tyś km. Teraz przejdź 5 stron dalej... i powiedz mi dlaczego Golfy z Niemiec mają przebiegi 300tyś i więcej.
    To nie chodzi o moje zastanawianie się. Kręcenie liczników jest faktem i dobrze o tym wiem. Ale nie zamierzam KAŻDEGO 8 letniego diesla z przebiegiem 160 kkm traktować jako oszustwo i szrot. Wiem, że zdarzają się różne auta. Wiem też, że dobry handlarz ma dobre kontakty i dobre egzemplarze kupuje zanim pojawią się na mobile.de (po prostu znam takiego gościa). Inna sprawa, że widzę na tej liście kilka golfów IV z niewielkim przebiegiem za 5000 E, czyli w tej samej cenie co ten w komisie, czyli da się takie auto znaleźć, przywieźć za 1000 zł i zarobić 1000 zł.

    Nie mam przesłanek żeby pisać o ww. procederze. Ale nie mam też wiary dla uczciwości polskich handlarzy. I chyba nie tylko ja.
    A ja mogę napisać, że "nie dam wiary w bezawaryjność Alfy Romeo". I taką samą merytoryczną wartość ma to zdanie. Po prostu żadną. Nie lubię generalizowania, nie lubię jak ktoś wszystkich wrzuca do jednego worka. Wątek jest o jednym konkretnym komisie, a Ty wypisujesz: "nie mam też wiary dla uczciwości polskich handlarzy". Więc pozwól mi mieć opinię na temat Twojej wypowiedzi jako nierzetelna, dla mnie bez wartości.

    Cytat Napisał 145Q Zobacz post
    Konkretnym argumentem jest to, że Diesle w Niemczech są obłożone specjalnym podatkiem. Co oznacza, że Niemiec nie kupuje diesla po ty by się przewieźć do kościoła.
    Jaki to konkretny argument.... Rozmowa była o tym konkretnym komisie, o konkretnym aucie. To, że większość diesli ma duże przebiegi to oczywiste. Pozostaje jeszcze mniejszość tych, które nie mają dużych przebiegów.

    ---------- Post added at 20:11 ---------- Previous post was at 19:49 ----------

    Cytat Napisał 145Q Zobacz post
    Jak będę w okolicy to chętnie tam podjadę i zobaczę kto tam pracuje i co sprzedaje.
    Proponuję wrócić do tematu forum, czyli do Alfy Romeo.
    Jeśli będziesz na miejscu to rzuć proszę okiem na tą ofertę:
    http://allegro.pl/alfa-romeo-1-9-jtd...547519421.html
    Tu ta sama oferta rzeczonego komisu:
    http://otomoto.pl/alfa-romeo-159-1-9...C18237042.html

    Jestem zainteresowany głównie jakością książki serwisowej.
    Ostatnio edytowane przez jahu ; 06-04-2011 o 21:00

  10. #10
    Pawel_1979
    Gość

    Domyślnie

    absolutnie popieram Twoje słowa jahu dzieki za chłodne, merytoryczne podejscie do tematu nie ma nic gorszego niż generalizowanie-jeden czy drugi jest be to napewno wszyscy są be zastanowcie sie czasem zanim cos "mądrego" napiszecie pozdrawiam.

Podobne wątki

  1. Prestige Cars - Zduńska WOla
    Utworzone przez parkermarcin w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 08-07-2015, 16:33
  2. komis KOMIS AGA "AUTA Z GWARANCJĄ" TORUŃSKA 129B, 87-800 Włocławek
    Utworzone przez niki78 w dziale Kujawsko-pomorskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 19-03-2014, 17:55
  3. Alfa Romeo 159 Zduńska Wola
    Utworzone przez tureq w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 18-04-2013, 10:21
  4. 159 1.9JTD - prestige cars - Zduńska Wola
    Utworzone przez dex w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 02-08-2012, 11:23
  5. Zduńska Wola AR159 (1,9JTDM) coś wiecie nt. tego autka?
    Utworzone przez blacklady w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-03-2012, 14:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory