Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Temat: [159]ktory wybrac? aso w radomiu?!

  1. #1
    teologik
    Gość

    Domyślnie [159]ktory wybrac? aso w radomiu?!

    czesc, jestem zainteresowany zakupem alfy 159. to moje 4 wybory:
    1. http://otomoto.pl/alfa-romeo-159-nav...C19746131.html
    2. http://otomoto.pl/alfa-romeo-159-comfort-C19127991.html
    3. http://otomoto.pl/alfa-romeo-159-f-r...C18817180.html
    4. http://otomoto.pl/alfa-romeo-159-jtd...C16572146.html
    ktory wybrac?!
    wiecie gdzie mozna sprawdzic samochod w radomiu bo nie moge namierzyc aso?

    dzieki za pomoc!

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Peugeot 407SW, EW10A
    Postów
    657

    Domyślnie

    Ja sie podepne pod temat bo moze ktos odpowie... Jak to jest z probnymi rejestracjami? bo pierwsze auto ma probne chyba? Kiedy sie je dostaje? Bo przeciez sprowadzajac auto od razu przy rejestracji dostajemy zwykle blachy. Co do samochodow: 1 i 4 zbyt tanie zostaje 2 i 3 z czego dwojka miala hak czyli robila za pociag. Moje prywatne zadanie nigdy nie kupowac auta ktore robilo za pociag. Zostaje trojka. Kolo schowka odstaja jakies kable wiec cos bylo kombinowane zapewne no ale to do sprawdzenia. Jesli chodzi o aso to jedz do fiata. Na pewno masz fiata w Radomiu.

  3. #3
    ViP Rowerzysta Avatar tom993
    Dołączył
    03 2008
    Auto
    155 V6
    Postów
    276

    Domyślnie

    Pierwsza Alfa z oferty ma cennę NETTO więc nie wiem czy tak tanio. Raczej przeciętnie jeśli dobry stan i pytanie jaki przebieg
    AR 156 1.8 TS LPG -> AR 159 Sportwagon 1.9 JTDm Ti -> BMW 520xD

  4. #4
    teologik
    Gość

    Domyślnie

    a ktora jest ok ?

  5. #5
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Peugeot 407SW, EW10A
    Postów
    657

    Domyślnie

    Ze zdjec zawsze ciezko powiedziec. Faktycznie pierwsza ma cene netto wiec cena normalna czytaj nie trzeba jej skreslac. Mnie ciekawi fakt rejestracji czerwonych... moze ktos sie wypowie o co chodzi w tym temacie. Przzeciez dzis rejestrujac auto nie dostaje sie czerwonych blach. Inna sprawa, ciekawe czemu nie podal przebiegu... W niedopatrzenie nie wierze bo to komis wiec nie pierwszy raz wystawial auto na otomoto. Nie zebym mial jakis interes w tym ale Ja gdybym kupowal dzis alfe 159 to skontaktowalbym sie z gosciem z forum o nicku "Tomek_KRK". Raz ze sadzac po tym co pisze na forum mysle ze zna sie kontkretnie na temacie alf 159 dwa ze trafilem na opinie o nim ze samochody od niego nie sa kombinowane. Natomiast mowiac o radomiu wiadomo ze nie ma co uogolniac ale mam tam kolege i tam trzeba uwazac na samochody. Nawet pare lat temu ogladal dla mnie auto bo sie lekko napalilem a okazalo sie po ogledzinach ze tragedia. Reasumujac jak masz do wydania 40 tys zl to nie ograniczaj sie tylko w obrebie radomia... szukaj dobrego auta a nie auta po ktore nie trzeba daleko jechac. Gdybys sie dalej upieral konkretnie na radomiu to 1 i 3 warto obejrzec lecz najpierw trzeba sie dowiedziec o co chodzi z probnymi blachami bo to jest taka zadkosc ze bardzo dziwne mi sie to wydaje. Dwojka robila za pociag wiec w moim mniemaniu odpada a czworka zbyt tanio. Nie istnieja okazje.

    p.s. dziwne troche bo otworzylem ponownie wszystkie ogloszenia i w 4 cena podskoczyla o 10 tys Chyba ze to Ty kolego podmieniles ogloszenia bo juz dokladnie nie pamietam jak wygladala tamta za 32...

  6. #6
    Użytkownik Romeo Avatar ernest159
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Biała Podlaska
    Auto
    były 156 FL 1.9 JTD, 159 1.9 JTDm ,159 2.4 JTDm,159 2.4 210 Ti
    Postów
    504

    Domyślnie

    Ta ostatnia jest w ogłoszeniu dobre pół roku............. może jest coś nie tak ?

  7. #7
    kwiatino
    Gość

    Domyślnie

    http://otomoto.pl/alfa-romeo-159-f-r...C18817180.html
    Tą (numer 3) z Radomia oglądałem. Skóry robią pozytywne wrażenie, auto całkiem ładnie utrzymane, lakier OK po za kilkoma delikatnymi rysami do zdjęcia za pomocą polerki.
    Nie mierzyłem grubości powłoki bo nie miałem zbyt dużo czasu. Jeżeli auto było malowane to zostało to zrobione dobrze.
    Niestety auto ma kilka mankamentów:
    - pęknięta szyba przednia (bezwarunkowo do wymiany)
    - opony typowo " na sztukę" - na dojazd do domu nie dalej niż 200 km wyją strasznie, co uniemozliwia dobre "osłuchanie" auta w czasie jazdy,
    - zamulony silnik, 116 konny diesel którym podjechałem na oględziny zbiera się duzo lepiej, na bank coś do naprawy/wymiany
    - kontrolka świec żarowych sygnalizuje usterkę,
    - przy zmianie biegów odczuwalne są szarpnięcia, więc w pozytywnym scenariuszu jakaś poduszka, w najczarniejszym początek końca sprzęgła/dwumasu,
    - nie udało mi się uzyskać konkretnej odpowiedzi na tema pochodzenia auta - sprowadzone z Niemiec, a raczej przez Niemcy.

    Ogólnie auto ciekawe, ale trochę trzeba włożyć w nie na start. Bardzo pobieżnie licząc szyba (600zł), alusy+ opony (2000), silnik odmulenie (powiedzmy 500) daje lekko 3000zł. A za 40-42 tyś można już znaleźć coś z ładną felgą i całą szybą.

    A tak na marginesie nr 2 i 4 to te same auta, a auto numer 1 wg adresu powinno stać w komisie gdzie dziś byłem
    W komisach w Radomiu auta często zmieniają lokalizacje i cene.

    ---------- Post added at 21:50 ---------- Previous post was at 21:34 ----------

    Cytat Napisał abezus Zobacz post
    Gdybys sie dalej upieral konkretnie na radomiu to 1 i 3 warto obejrzec lecz najpierw trzeba sie dowiedziec o co chodzi z probnymi blachami bo to jest taka zadkosc ze bardzo dziwne mi sie to wydaje.
    Z tymi blachami chodzi o to, ze wiele aut ma z nimi zdjecie po za tym służą do zakładania na auto, kiedy klient che sie przejechać.
    Ostatnio edytowane przez kwiatino ; 27-07-2011 o 20:44

  8. #8
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Klejek
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Białobrzegi/Mińsk Mazowiecki
    Auto
    alfa romeo 159 1,9 JTDM 16V
    Postów
    245

    Domyślnie

    masz tu adres forum z radomia może bedzie ktoś życzliwy i Ci podjedzie i zobaczy te alfy...ja nie moge bo jutr jade na wakacje na 2 tygodnie
    http://www.alfa-radom.neostrada.pl/

  9. #9
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Peugeot 407SW, EW10A
    Postów
    657

    Domyślnie


    Z tymi blachami chodzi o to, ze wiele aut ma z nimi zdjecie po za tym służą do zakładania na auto, kiedy klient che sie przejechać.
    Nie dokonca... Widze na miescie czasami auta z takimi rejestracjami... Na przyklad jezdzi audi tt ktore juz drugi miesiac ma czerwone blachy. Cos w tym musi byc tylko ciekawe co...

  10. #10
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Łukasz.L.
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    mazowieckie
    Auto
    159 JTDm 1.9 16V
    Postów
    269

    Domyślnie

    Teologik, nr.1 też możesz odpuścić i wogóle ten komis. Byłem, widziałem nie polecam.
    Pozdrawiam serdecznie

Podobne wątki

  1. Ktory to przegub ??
    Utworzone przez damian2709 w dziale 156
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 20-12-2012, 10:48
  2. Alfa 159 - ktory rocznik wybrac ?
    Utworzone przez Sill w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 44
    Ostatni post / autor: 09-04-2012, 13:00
  3. [159] ktory wybrac? aso w radomiu?!
    Utworzone przez teologik w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 26-07-2011, 21:43
  4. P4 w Radomiu?
    Utworzone przez Szułff w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 11-02-2011, 22:13
  5. warsztat w Radomiu
    Utworzone przez gonzek w dziale Mazowieckie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 21-02-2009, 13:40

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory