Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Temat: AR 156 2,5V6 2002r.

  1. #11
    Użytkownik Znawca Avatar Zmianowy
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Audi Q3 21
    Postów
    1,693

    Domyślnie

    Pamiętam, że ta Alfa była tu na forum w dziale ogłoszenia
    http://www.forum.alfaholicy.org/sprz..._v6_sedan.html
    Ostatnio edytowane przez Zmianowy ; 04-01-2013 o 11:02

  2. #12
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    kraków
    Auto
    145 1,6TS
    Postów
    68

    Domyślnie

    3 posty wcześniej to dodałem

  3. #13
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    03 2012
    Auto
    Lancia Kappa 2.4 JTD, ex 156 2.5 V6
    Postów
    35

    Domyślnie

    Czy ktoś to auto w ogóle oglądał, że wydaje takie opinie? Trafiłem tutaj bo kolega Em_zet postanowił dowiedzieć się nieco więcej o historii auta ode mnie. Jeśli chodzi o właściciela to w książce wbita jest Anna Pavoni - żona Pavoniego i nie jest to żadna bujda na resorach. Zalecam dokładne sprawdzenie auta zanim wydacie miażdżące osądy - tak bardzo krzywdzące dla tego świetnego auta. Aktualnym właścicielem samochodu jest mechanik u którego serwisuje samochody. Zostało doprowadzone do stanu perfekcyjnego. Widziałem je przedwczoraj. Wszelkie ryski pozaprawkowane oryginalnym lakierem, instalacja założona bajkowo - chodzi równo i do cholery w ogóle nie widać, że jest zamontowana ! Nie chcecie kupować, to nie kupujcie ale nie wydawajcie tak krzywdzących osądów o tym samochodzie, bo na to nie zasługuje.

  4. #14
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Auto
    156 V6 2,5
    Postów
    28

    Domyślnie

    Witaj Bear.pawV6.
    Rozumiem Twoje wzburzenie jako byłego właściciela, ale wiesz jak to jest - oprócz Ciebie nikt tutaj nie miał z autem do czynienia, a na podstawie doświadczeń własnych i cudzych z kupowaniem aut w naszym kraju każdy robi się podejrzliwy i łatwo wydać niechcący krzywdzącą opinię. Niestety handlarzyny nauczyły nas, że okazje się prawie nie zdarzają, chociaż na portalach aukcyjnych rzekomo roi się wręcz od nich i potem te prawdziwe giną w tłumie.
    Wygląda na to, że nienajlepsza atmosfera tutaj nie przeszkodziła autku zmienić właściciela, bo z rozczarowaniem zauważyłem, że znikło z portalu więc chyba ktoś mi je sprzątnął sprzed nosa. Tak to jest jak się za długo zwleka z decyzją. Szkoda. Moje poszukiwania trwają nadal.

    P.S. A jednak nie Nadal jest. No to mnie zmylił wystawiający zmieniając zdjęcia. W takim razie przystąpmy do kolejnego etapu...
    Ostatnio edytowane przez Em_Zet ; 14-01-2013 o 22:49

  5. #15
    Użytkownik Świeżak Avatar julowalker
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Strzelce Opolskie
    Auto
    Alfa 159 SW Ti , Stelvio 2.0 Q4, Giulia Ti Q4
    Postów
    220

    Domyślnie

    Jak widzę opisy tego typu nie widząc samochodu to mnie normalnie czyści... Kur... niech ktoś w końcu pojedzie zobaczy, a potem opowiada , a nie głupie domysły czemu stało tyle czasu, a może za tanio, albo za drogo. Nie raz jechałem pół Polski i samochód zachwalany okazywał się złomem. Ale cóż nie ma ryzyka nie ma zabawy. Z resztą facet pisze kto był właścicielem i zaraz, że to zwykły chwyt. Dajcie sobie spokój co niektórzy... Wiadomo najlepiej jakby tak każdy trafił swoją wymarzoną igiełkę dwie ulice dalej od sąsiadki , która tylko do kościoła jeździła i do tego tylko w słoneczne dni i za pół ceny oddała. Czasami jak czytam to forum to tracę wiarę w sens takiego czegoś. Ja sam nie raz doświadczyłem podobnych sytuacji , a potem pierwszy zainteresowany przyjechał i kupił samochód z przysłowiowym pocałowaniem w rękę.
    Właścicielu tej pięknej belli życzę Ci "normalnego" klienta i szybkiej sprzedaży

  6. #16
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar szykaz
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    KSU
    Auto
    159
    Postów
    292

    Domyślnie

    Jeśli wierzyc temu co napisano w aukcji to samochód wydaje sie być ciekawą propozycją.
    Jak dla mnie tym bardziej, że ma założoną inst. gazową dokładnie taką jaką bym chciał widzieć w V6
    Ostatnio edytowane przez szykaz ; 18-01-2013 o 23:14

  7. #17
    Albert
    Gość

    Domyślnie AR 156 2.5V6 Pavoniego

    Już sprzedana,o aucie wypowie się nowy klubowicz.
    Kij Wam w ..... za wspaniałe wypowiedzi.
    Pozdrawiam

  8. #18
    Użytkownik Ogier Avatar artur76
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Białystok
    Auto
    166 V6
    Postów
    187

    Domyślnie

    Cytat Napisał Albert Zobacz post
    Kij Wam w .....
    Odpowiedź godna kowala-filantropa, reanimującego "forumowe igiełki"...

  9. #19
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    03 2012
    Auto
    Lancia Kappa 2.4 JTD, ex 156 2.5 V6
    Postów
    35

    Domyślnie

    Absolutnie nie dziwi mnie ta wypowiedz po kilogramach szlamu wylanych przez innych wszechwiedzacych forumowiczow na to auto arturze525996998484.

  10. #20
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Auto
    156 V6 2,5
    Postów
    28

    Domyślnie

    Witam wszystkich. Pora na moje zdanie w tym temacie.
    Przykro mi, że wątek założony przeze mnie w dobrej wierze trochę "popłynął" w nieprzyjemne rejony, ale chciałbym tym wpisem zakończyć całą sprawę.

    A teraz podsumowanie:

    Zdecydowałem się skonfrontować obiecujący opis samochodu z rzeczywistością i jestem chyba jedyną osobą z forum, która widziała auto na żywo.
    Pojechałem, obejrzałem, zapoznałem się z bogatą dokumentacją prowadzoną przez kolejnych właścicieli od początku do chwili obecnej, a następnie prześwietliłem je w serwisie.
    Co można powiedzieć? Wszystko się potwierdziło. Tylko tyle i aż tyle. To auto jest dokładnie takie jak opisał je Sprzedawca. Byłem mile zaskoczony. Jak na ten wiek auto ma rzadko spotykany przebieg i stan. Nie jest prosto z salonu bo w końcu leci mu 13 rok, więc do ideału mu nieco brakuje, ale życzyłbym każdemu takiego stanu auta w tym wieku. Bez względu na markę.

    Biorąc pod uwagę, że na poważnie szukałem takiego auta to nie było odwrotu i stałem się jego właścicielem
    Pozostaje mi utrzymać auto w tym dobrym stanie i cieszyć się z jego eksploatacji. Mam nadzieję, że tak będzie, a czas i moje kolejne wpisy na forum skonfrontują to z rzeczywistością. Pierwsze kilkaset km za mną.

    Dziękuję Panie Albercie za cierpliwość (serwisy najwyraźniej mają dużo czasu i tego samego wymagają od klientów..).

    Ze swojej strony polecam innym tego Sprzedawcę. Warto zwrócić uwagę jeśli będzie coś oferował w przyszłości. Nie jest to handlarz więc pewnie nie zdarzy się to szybko.

    Uważam temat za wyczerpany. Kilka słów zostało powiedzianych trochę pochopnie (chyba większość z nas jest mocno podejrzliwa jeśli chodzi o zakup auta, więc to tłumaczy sprawę), ktoś się wkurzył (w sumie nic dziwnego jak się dostaje bezinteresowną antyreklamę), ale zostawmy już to w spokoju.
    Z mojej strony wątek do zamknięcia, chyba, że ktoś ma jeszcze coś do powiedzenia, np. Albertowi.

    Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. 156 2002r
    Utworzone przez PawelLU w dziale Lubelskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-03-2015, 13:53

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory