Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: W poszukiwaniu 159 SW

  1. #1

  2. #2
    Użytkownik Fachowiec Avatar Tomek_KRK
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159
    Postów
    2,706

    Domyślnie

    JA wiem, że:
    - niektóre fajnie obrobione graficznie
    - niektóre zdecydowanie za tanie jak na opcję wyposażeniową/przebieg/rocznik
    - biksenony bez spryskiwaczy nie występowały
    - od oglądania aut z Płocka mnie osobiście bolą oczy (zdjęcia mega podrasowane, kontrast na jakimś absurdalnym poziomie)
    WWW.AUTKA.PL - kompleksowa obsługa samochodów

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta Avatar jose156
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    była AR 156 1.9 16v JTD M-jet 2003, obecnie 307SW 2008
    Postów
    68

    Domyślnie

    Płock możesz na wstępie odpuścić (jak chcesz wiedzieć dla czego to zapraszam na bezwypadkowe.net)
    Musisz wiedzieć, że za 25000 ciężko będzie Ci znaleźć dobrą 159 z tym silnikiem i bez "przygód"

    jeśli chodzi o tę pierwszą to mogli chociaż emblematy równo poprzyklejać, nie mówiąc już o braku sprysków z przodu
    Ostatnio edytowane przez jose156 ; 21-01-2013 o 23:07 Powód: parę słów uzupełnienia

  4. #4
    uhr
    Gość

    Domyślnie

    Z jednej strony to rozumiem, z drugiej wlasnie sprzedawalem swoje auto, ktore bylo rzeczywiscie bezwypadkowe - z pelna historia. Na poczatku wystawilem je za odpowiednik ceny niemieckiej - brak zainteresowania, a szroty po min. cenach schodzily. Potem obnizylem cene i ludzie dzwonili z pytaniami "czy gradobicie/anglik/polepiony z trzech". W koncu dalem wyzsza cene ale bez szalu i dla mnie stratna po x ogladajacych, ktos sie znalazl. Kupujacy w PL sa naprawde dziwni.. jezeli 10 letnie auto ma na budziku powyzej 200k to dla nich jest to tragedia i auto od razu do odrzutu. Jak lakier jest oryginalny to pytaja czemu czesci sa wymienione itp. itd.

    Wiem, ze nie jest to kwota optymalna dla tego auta ale biorac pod uwage dodatkowe oplaty / rozrzad i wymiany wszystkiego na dzien dobry to z 25k robi sie ponad 30k.

    Wole kupic cos nieulepionego z trzech i dolozyc - widzac co naprawiam, niz sluchac jakichs bajek, a pozniej znajdywac jakies magiczne sztuczki. Zreszta uciekam od koncernu VAG, bo wydaje mi sie, ze malo ktorej marki auta wymagaja tak wielkich doplat do swoich samochodow...


    Płock odpuszczam, a ta z Wałbrzycha?

  5. #5
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar mar0s
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159 SW 2.0 JTDm
    Postów
    366

    Domyślnie

    Odpuść sobie Płock, Gniezno, Piłę, generalnie okolicę Wielkopolski.

    Gniezno to legendarne miasto, zwróćcie uwagę, że praktycznie zawsze najlepsze, najładniejsze, najmniejsze przebiegi i najniższa cena to ... auto z Gniezna

    Co do tych ogłoszeń co pokazałeś:

    http://moto.allegro.pl/alfa-romeo-15...944899558.html

    Fajne książki serwisowe... Szkoda tylko, że pieczątki są ewidentnie drukowane... Wszystkie takie ładne, czarniutkie, wszystkie równiutko wbijane (jak od linijki)... No, ale autko od pierwszego właściciela, pewnie ksiądz, albo lekarz ;] Dużo szczęścia miał ten właściciel, bo przez cały okres użytkowania, trafiał na tego samego mechanika, z tym samym długopisem



    Wejdź sobie na stronę tego serwisu: http://home.mobile.de/AUTO-MOSER-WALDKIRCHEN#ses i popatrz na ich oferty komisowe ! Np. Alfa 147 2007 rocznik, kosztuje u nich 7.800 e (!!). Rozumiem, że Alfę 159 z 2006 roku, musieliby sprzedać za 3.000 e, aby ktoś w Polsce mógł ją z zyskiem sprzedać za 25 900 .... Proszę Cię...

    http://moto.allegro.pl/alfa-romeo-15...961768203.html

    Tutaj gość jest chyba na etapie "pierwszy tydzień z Photoshopem", szkoda, że jeszcze nie podkręcił tego koloru


    Generalnie kolego: życzę dużo cierpliwości i radzę - zanim zaczniesz wrzucać tu najtańsze Alfy z mega wypasami w środku, to poszukaj sprawdzonych sprzedawców Alf, zobacz jakie mają ceny i za co, a potem wyciągnij odpowiednie wnioski. Sam chciałbym kupić Bellę za 25 k z nawi, skórą i zestawem DVD + nagłośnienie Harman / Kardonn, którą jeździł ksiądz tylko do ostatniego namaszczenia... Niestety kupiłem samochód sporo drożej, ale teraz śpię spokojnie.


    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez mar0s ; 22-01-2013 o 09:30
    202 KM / 410 Nm powered by CINSOFT

  6. #6
    Użytkownik Fachowiec Avatar Tomek_KRK
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159
    Postów
    2,706

    Domyślnie

    Cytat Napisał uhr Zobacz post
    Z jednej strony to rozumiem, z drugiej wlasnie sprzedawalem swoje auto, ktore bylo rzeczywiscie bezwypadkowe - z pelna historia. Na poczatku wystawilem je za odpowiednik ceny niemieckiej - brak zainteresowania, a szroty po min. cenach schodzily. Potem obnizylem cene i ludzie dzwonili z pytaniami "czy gradobicie/anglik/polepiony z trzech". W koncu dalem wyzsza cene ale bez szalu i dla mnie stratna po x ogladajacych, ktos sie znalazl. Kupujacy w PL sa naprawde dziwni.. jezeli 10 letnie auto ma na budziku powyzej 200k to dla nich jest to tragedia i auto od razu do odrzutu. Jak lakier jest oryginalny to pytaja czemu czesci sa wymienione itp. itd.

    Wiem, ze nie jest to kwota optymalna dla tego auta ale biorac pod uwage dodatkowe oplaty / rozrzad i wymiany wszystkiego na dzien dobry to z 25k robi sie ponad 30k.
    Przyjedź do mnie, za 30 jestem Ci w stanie ogarnąć 159-kę z wszystkim co napisałeś powyżej (rozrząd, wymiany, opłaty, itp). Nie będzie w skórze (aczkolwiek kto to wie ), nie będzie miała ksenonów, ale będzie bezwypadkowa i fajna.
    WWW.AUTKA.PL - kompleksowa obsługa samochodów

  7. #7
    uhr
    Gość

    Domyślnie

    Kupujący nie dostał kredytu, wiec musze sie jeszcze bujac ze sprzedaza swojego. Jak tylko mi sie uda, to wpadne omowic co i jak.

  8. #8
    Użytkownik Romeo Avatar Greciu
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Jarocin
    Auto
    Maserati Quattroporte
    Postów
    659

    Domyślnie

    mar0s z tą wielkopolską to przesadziłeś, nie oceniaj wszystkich ze względu na kilka komisów w okolicy
    Jest:
    Maserati Quattroporte V

    Były:
    AR Spider 916 / Maserati Quattroporte V / Maserati 3200 GTA / AR 159 SW JTDm / AR 156 GTA / AR 159 SW 1,9 JTDm / AR GTV 3,0 V6 24V / AR 147 1,6 TS / AR 166 2,4 JTD / AR 156 SW 1,9 JTD / Lancia Lybra SW 1,9 JTD

Podobne wątki

  1. Pomoc w poszukiwaniu dobrej V6 GTV lub GT
    Utworzone przez Porferalfa w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26-02-2015, 13:36
  2. w poszukiwaniu 147 jtd
    Utworzone przez szojtki w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 11-04-2012, 10:05

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory