Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: AR 156JTD z Barcina

  1. #1
    Użytkownik Ogier Avatar K.O.
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Nareszcie 147 140CV :)
    Postów
    195

    Domyślnie AR 156JTD z Barcina

    Drogie koleżanki, drodzy koledzy,

    Pomału nadchodzi czas na zakup auta moich marzeń (oczywiście nie licząc GTA czy chociaż V6. Przy przeszukiwaniu znanego serwisu aukcyjnego zauważyłem auto, które jest w interesującym mnie zestawie wyposażeniowo - kolorystycznym. Rozchodzi się o tę ślicznotkę: http://otomoto.pl/alfa-romeo-156-1-9...C27641675.html

    Czy ktoś ją już oglądał? Lub ewentualnie mieszka blisko i mógłby ją w wolnym czasie obejrzeć? Chłopak wydaje się w miarę uczciwy (choć może zauroczenie przesłania mi prawdę. Orientujecie się może jakie byłyby koszty naprawy każdego z elementów wymienionych przez sprzedawcę?

    Pozdrawiam!

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar Damian156JTD
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9JTDm 16V
    Postów
    1,633

    Domyślnie

    jeśli był by to brak kompresji to bym sobie odpuścił , ogólnie odpuścił bym sobie 156 z wadą silnika to może się źle skończyć , jtd ma całkiem drogie podzespoły , szukaj z sprawnym silnikiem najlepiej , i jest to również podejrzane że auto ma 150tys km i juz takie rzeczy z silnikiem , niektórzy tu na forum mają grubo ponad 300tys km i silniki w bdb stanie , więc odpuść sobie tą sztukę , chyba że sam chcesz naprawiać to odejdą Ci koszty robocizny .Co do sprawnej alfy mam nadzieje że nie liczysz na polift wnętrza i jtd za 8 tys

  3. #3
    Użytkownik Ogier Avatar K.O.
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Nareszcie 147 140CV :)
    Postów
    195

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedź.

    Przeglądając ogłoszenia na przebieg akurat nie zwracam dużej uwagi. Cofnięcie nie jest jakimkolwiek problemem dla handlarzyn (nie mylić z handlarzami), a duża część Alf wychodzi niestety z ich śmierdzących łapsk.

    Jesteś kolego w stanie określić jaka suma wchodziłaby w grę przy naprawie takich usterek? Niestety moje umiejętności oraz warsztat zmuszą mnie do oddania do specjalisty
    Oczywiście nie liczę, że za 8000 znajdzie się w 100% sprawna 156 z liftem wnętrza, ale przy tej sumie (lub urywając jeszcze kilka stówek) miałbym jakiś zapas pozwalający na jej ogarnięcie.

Podobne wątki

  1. 156jtd 2004r - jak się Wam widzi to ogłoszenie?
    Utworzone przez defx w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26-07-2012, 21:06
  2. Nie można odpalić 156jtd
    Utworzone przez many w dziale 156
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 10-10-2010, 20:53
  3. kopci na biało 156JTD 16v m...
    Utworzone przez pol.5 w dziale 156
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 23-06-2009, 22:25
  4. [156jtd 2004]filtr pyłkowy
    Utworzone przez pol.5 w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-01-2009, 22:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory