Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Temat: Alfa 166 z Radomia

  1. #1
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Sochaczew
    Auto
    Ford Focus 1999
    Postów
    6

    Wink Alfa 166 z Radomia

    http://tablica.pl/oferta/sprzedam-lu...5-ID2d4bl.html

    Witam, jak myślicie warto się tym zainteresować? Cena kusząca, opis z dziwnymi skrótami typu rm, cz nic mi to nie mówi
    Dzięki i pozdrawiam

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Peugeot 407SW, EW10A
    Postów
    657

    Domyślnie

    Te skroty nic nie znacza... Ktos pewnie liczy ze trafi na leszcza ktoremu wcisnie kit. Jednym slowem nie warto. Kupic alfe 166 w dobrym stanie jest niesamowicie ciezko, wiem bo mialem... Powiem Ci ze teraz jest fajna na sprzedaz w dziale bazar za naprawde smieszne pieniadze. Wlascicielem jest fanatyk marki wiec jesli szukasz takiego smaochodu to warto bylo by sie zainteresowac ta klubowa. cena lekko wyzsza i trzeba by dolozyc gaz jesli chcesz duzo jezdzic ale samochod zadbany od sprawdzonej osoby i z niesamowitym sercem.
    Link:
    http://www.forum.alfaholicy.org/sprz...166_3_0_a.html

  3. #3
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Sochaczew
    Auto
    Ford Focus 1999
    Postów
    6

    Domyślnie

    A dziękuję za odpowiedź

  4. #4
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar cuma_borek
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    była 145 BX Zender, jest 166 2.4jtd progression, GTV 2.0TS oraz 3.0v6 Cup
    Postów
    492

    Domyślnie

    odpusc sobie, bylem niechcacy to padło ogladac, oprocz dachu nie bylo elementu gdzie nie łamała sie szpachla, miejscami nawet zdarzyla juz odpasc, miernik tylko na blotniku tyl pokazal 750um, na reszcie samochodu nie dalo sie zrobic pomiaru, silnik pracowal dziwnie, jakos tak dudnilo z niego i nie byl to wariator ani panewka, a dzwiek byl jakby mial dziure w bloku choc wiem ze to nie mozliwe, w srodku syf, rozruchane fotele, ogolnie stracilem 10minut zycia, sprzedajacy chcial ja oddac w akcie rozpaczy za 5tys, bo mowi ze zona nie chce jezdzic i ale musi sprzedac a ma ja 3 dni, bo zamienil na cos tam,

  5. #5
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    AR 166 busso / AR 166 jtdm / AR 166 jtd / AR 156 jtdm / AR 156 jtd / AR 147 jtdm
    Postów
    1,823

    Domyślnie

    Abezus dzięki za pochlebne słowa,u mnie faktycznie nigdzie nie pęka szpachla

  6. #6
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Sochaczew
    Auto
    Ford Focus 1999
    Postów
    6

    Domyślnie

    Dzięki, oj to faktycznie no ale z ciekawości zadzwoniłam i już jest sprzedana. Dziękuję

  7. #7
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Peugeot 407SW, EW10A
    Postów
    657

    Domyślnie

    Cytat Napisał jarek1986 Zobacz post
    Abezus dzięki za pochlebne słowa,u mnie faktycznie nigdzie nie pęka szpachla
    Spoko... Wiem ze kazdy tak mowi ale gdybym tylko mial te 7000zl to nawet bym sie nie zastanawial i kupil Twoja alfe jako drugi samochod do zabawy na niedziele... Mialem juz taka i musze powiedziec ze 166 3.0 to jest po prostu magia... Moim zdaniem cena za jaka sprzedajesz jest smieszna a i tak jak widac samochod nie chce znalezc nowego wlasciciela... To tylko uswiadamia nam jakich w polsce mamy kupcow. Kazdy by chcial idealny samochod za DARMO. Ja do dzis zaluje ze sprzedalem swoja... Trzeba bylo wsadzic LPG a nie kombinowac...

    Zastanow sie dobrze czy chcesz sie pozbywac takiego wozu za takie pieniadze zeby pozniej nie bylo placzu jak w moim wypadku... Pozdrawiam.

  8. #8
    myszoskoczek
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał abezus Zobacz post
    To tylko uswiadamia nam jakich w polsce mamy kupcow. Kazdy by chcial idealny samochod za DARMO. J
    Po prostu nikt nie chce sie pakowac w problemy, 15 letnie a6 c5 schodzą po 15k, a tu 166 nie idzie za 7k sprzedaż, tonie wzielo sie z nikąd

    btw: ceny aut są podobne i na zachodzie, więc i zachód się nie zna
    Ostatnio edytowane przez myszoskoczek ; 05-02-2013 o 19:33

  9. #9
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Peugeot 407SW, EW10A
    Postów
    657

    Domyślnie

    Mialem alfe 166 z vka , pozniej audi b5 z vka, teraz jezdze alfa 156 z dieslem. Jak kupisz sztrucla to moze to byc nawet i toyota i bedzie sie psula. Prawda jest taka ze jesli kupisz z glowa to alfa romeo nie bedzie bardziej awaryjnym samochodem niz audi bmw mercedesz czy inny niemiecki wynalazek. Po prostu wiekszosc ludzi w polsce to osoby niesamowicie ograniczone motoryzacyjnie, tyle w temacie.

  10. #10
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    AR 166 busso / AR 166 jtdm / AR 166 jtd / AR 156 jtdm / AR 156 jtd / AR 147 jtdm
    Postów
    1,823

    Domyślnie

    co robi myszoskoczek na forum tyczącym się alfy romeo? gościu ja przejechałem alfami 166 ponad 100 tysięcy km bez awarii ,a audi nie wspominam najlepiej i wcale nie było to audi za 15 tysięcy ,ale szkoda strzepić...klawiatury.
    Abezus gdyby nie sytuacja taka a nie inna ,to nigdy bym nie sprzedawał tego maleństwa bo wydaje mi się że jest nafajniesza ze wszystkich trzech moich 166.No ale być może w sobotę opchnę inne auto to temat sprzedaży alfy będzie nieakutalny.

Podobne wątki

  1. Alfa 147 z Radomia
    Utworzone przez Michaluw w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 11-11-2015, 16:36
  2. GTA z Radomia
    Utworzone przez kamilern w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 28-03-2015, 20:14
  3. Alfa z Radomia - Uwaga
    Utworzone przez gajowy w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 13-08-2009, 15:15
  4. Alfa 164 z Radomia-prośba o opinie
    Utworzone przez Endriu w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 15-04-2009, 10:27

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory