Witam wszystkich,
Od dłuższego czasu przymierzam się do zakupu Brery. Przeszukując forum nie znalazłem niestety odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Dość często napotykałem się na określenie, że Brera to skrócona wersja AR 159, czyli mam rozumieć, że w działach o właśnie tym aucie mogę szukać informacji np o zawieszeniu? Interesuje mnie na co powinienem zwrócić szczególną uwagę przy zakupie? Może ktoś z użytkowników tego auta mógłby mi powiedzieć coś więcej o awaryjności tych modeli? O tyle o ile sprawa spalania nie jest dla mnie problemem, tak odwiedzanie mechanika co 5 tysięcy kilometrów może już być utrapieniem. Gabaryty Brery to też nie problem, jestem 21-letnim kawalerem, wcześniej jeździłem audi a3. Więc interesują mnie raczej mechaniczne wady tego modelu. Mam na oku Alfę z ASO we Wrocławiu konkretnie tą:

http://moto.gratka.pl/tresc/alfa-rom...cdcbaa0691d8,1

Może ktoś coś o niej wie? Z tego co się dowiedziałem auto stoi w salonie od 1,5 roku (!)

Oczywiście auto przed zakupem będzie dokładnie sprawdzone, i tu rodzi się kolejne pytanie. Czy warsztat na ul. Paprotnej we Wrocławiu będzie do tego odpowiednie?

Prosiłbym generalnie o jakieś opinie o trwałości modelu no i pomoc przy zakupie