Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: 156 1.9 jtd

  1. #1
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    04 2015
    Auto
    W planach
    Postów
    5

    Domyślnie 156 1.9 jtd

    Cześć!
    Znalazłem ciekawie wyglądającą alfę w okolicach z których pochodzę, ale zanim podjadę ją zobaczyć, chciałbym prosić was o pomoc...
    Gdyby któryś z kolegów mógł wprawnym okiem rzucić na zdjęcia i napisać co jest nie tak, na co zwrócić szczególną uwagę i ogólnie czy warto podjechać zobaczyć czy sobie darować bo już na zdjęciach padło będę bardzo dźwięczny ;-)

    http://olx.pl/oferta/alfa-romeo-156-...tml#feb4653451

    Pozdrawiam, Marcin

  2. #2
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar SilverV6
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Warszawa-Praga
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.5 V6 jest :-D
    Postów
    284

    Domyślnie

    generalnie jak spodobały ci się zdjęcia to jedź i zobacz sam szukam od miesiąca Alfy i z doświadczenia ci powiem że opis i zdjęcia czasami znacznie odbiegają od rzeczywistości musisz zobaczyć na żywo jak się prezentuję zwróć szczególną uwagę na progi i podłogę jak i ogólnie stan w jakim będzie już nie raz widziałem piękne z zewnątrz i w środku a podłogi i progów nie było jedź zobacz i się przekonasz

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2014
    Postów
    883

    Domyślnie

    Cytat Napisał klakier6733 Zobacz post
    Cześć!
    Znalazłem ciekawie wyglądającą alfę w okolicach z których pochodzę, ale zanim podjadę ją zobaczyć, chciałbym prosić was o pomoc...
    Gdyby któryś z kolegów mógł wprawnym okiem rzucić na zdjęcia i napisać co jest nie tak, na co zwrócić szczególną uwagę i ogólnie czy warto podjechać zobaczyć czy sobie darować bo już na zdjęciach padło będę bardzo dźwięczny ;-)

    http://olx.pl/oferta/alfa-romeo-156-...tml#feb4653451

    Pozdrawiam, Marcin
    że co?
    -8poduszek powietrznych ????

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory