Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Temat: AR 33 P4 na aukcji

  1. #11
    Strzala_1
    Gość

    Domyślnie

    U Roberta tych 33 kiedyś było wiele ale ta z ogloszenia jest max kombinowana to jest polacznie Q4 i P4 i jakoś ta cena dla mnie jest zbyt niska jak na niby dobry stan coś ja bolec musi w Niemczech ludzie o 2 razy gorsze egzemplarze bija się z kasa dużo wyższa
    naped daje na 90% ze jest w bagażniku (wyjęty wał bo ma wibracje )

  2. #12
    Użytkownik Rowerzysta Avatar fafa
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Knurów/Mysłowice
    Auto
    RWD & FWD & Q4
    Postów
    304

    Domyślnie

    Dobrze, że widziałem ją w stanie pierwotnym, tj. przed restauracją, bo i mnie by szybciej serce zabiło. Każdy element był malowany inną techniką Ale przebieg by się zgadzał...
    33 1.7IE 8v Mirto Verde; 75 1.8 ie Rosso Alfa; 159 SW JTDm Q4 Nero Carbonio Met. & Poltrona Frau inside
    Ypsilon 0.9 TA BiColore Platinum
    było: 147 Selespeed, 146 1.6 TS

  3. #13
    regaciarz
    Gość

    Domyślnie

    koledzy, naszła mnie ochota na kupno AR, miała być jakaś 75 do remontu, ale zobaczyłem tą 33 P4. Nawet głównie przez nią wystawiłem mojego Eclipse na allegro. Jest coś warta? Ktoś zna dokładniej to auto? Tylko szczerze
    Wiem, ze temat stary, ale Alfa nadal wisi na allegro

  4. #14
    Miss Alfaholicy 2011 Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar heliksa
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Warsaw, Poland, Poland
    Auto
    Alfa Romeo 33 1,7 IE 1994r
    Postów
    20

    Domyślnie

    A nie prościej zadzwonić i się dowiedzieć u źródeł (czyli właściciela) co w alfie jest ok a co jej dolega? Wątpie, żeby był na tyle bezczelny, żeby wciskać kit, że jest coś czego nie ma. Nie napalaj się, że jest to samochód w idealnym stanie, bądź realistą. Nie oszukujmy się, pewnego nakładu finansowego będzie potrzebować - trzeba się z tym liczyć. Niestety stare alfy mają tą tendencje, że dziś jakaś tam rzecz działa ale jutro już nie, tak po prostu.
    Kolego strzała rozumię, że widziałeś napęd w bagażniku, skoro twierdzisz, że na 90%tam jest... chociaż jak ja coś widze, to wiem, że coś jest wtedy na 100%... no chyba, że jestem nawalona... A kolega z Katowic rozumię, że spędził z alfą cały tydzień, skoro widział, jak każdy element był malowany inną techniką albo dokładany z innej alfy... A może sam malował??? No cóż, znajdźcie mi alfę 33 z oryginalnym, idealnym lakierem... ja takiej nie widziałam. Moja jeździ już po świecie koło 17 lat, a tylko przez ostatnie 3 miesiące była obita przez parkingowych trolli dwa razy i czeka ją malowanie lewego boku. Powiem krótko: ilu "specjalistów" tyle będzie opini o tej (i każdej) alfie. Ja o swojej od jednego usłyszałam, że była bita z przodu i jest krzywa. Drugi powiedział mi, że przód to ona ma idealny, ale z tyłu to była malowana na 100%. Trzeci powiedział, że tył i przód to ona ma w porządku (tu podawał i pokazywał argumenty), ale prawy bok to był robiony... itp... aż dziw mnie bierze, że po tylu biciach ta alfa jeszcze trzyma się kupy... I to całkiem nieźle, bo każdy kto widzi jej blachę od spodu, to mu ślina leci. I to jest najważniejsze, w miarę zdrowa blacha od spodu, i przy wlewie paliwa ( a wiem, że ta alfa P4 taką ma)... a to ile razy walone i malowane drzwi - nie ma żadnego znaczenia, zawsze mozna je wymienić. Umów się, pojedź, zobacz, tylko wtedy będziesz wiedział czy jest warta tych pieniędzy, a nie opieraj się na subiektywnych ocenach zadrosnych trolli. Ja zaufałam temu człowiekowi (śmiał się z ocen tych "specjalistów" co mi doradzali) dzięki niemu mam swoją 33 i powiem szczerze, że co pewien czas zaczepia mnie ktoś, kto chce ją ode mnie odkupić nawet za dwa razy takie pieniądze, jakie za nią dałam. A ja zawsze twardo mówię NIE. To tyle na temat kupowania alfy 33

  5. #15
    Użytkownik Znawca Avatar krawat
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 155v6; AR Stelvio Q
    Postów
    1,003

    Domyślnie

    Cytat Napisał heliksa Zobacz post
    A nie prościej zadzwonić i się dowiedzieć u źródeł (czyli właściciela) co w alfie jest ok a co jej dolega? Wątpie, żeby był na tyle bezczelny, żeby wciskać kit, że jest coś czego nie ma. Nie napalaj się, że jest to samochód w idealnym stanie, bądź realistą. Nie oszukujmy się, pewnego nakładu finansowego będzie potrzebować - trzeba się z tym liczyć. Niestety stare alfy mają tą tendencje, że dziś jakaś tam rzecz działa ale jutro już nie, tak po prostu.
    Kolego strzała rozumię, że widziałeś napęd w bagażniku, skoro twierdzisz, że na 90%tam jest... chociaż jak ja coś widze, to wiem, że coś jest wtedy na 100%... no chyba, że jestem nawalona... A kolega z Katowic rozumię, że spędził z alfą cały tydzień, skoro widział, jak każdy element był malowany inną techniką albo dokładany z innej alfy... A może sam malował??? No cóż, znajdźcie mi alfę 33 z oryginalnym, idealnym lakierem... ja takiej nie widziałam. Moja jeździ już po świecie koło 17 lat, a tylko przez ostatnie 3 miesiące była obita przez parkingowych trolli dwa razy i czeka ją malowanie lewego boku. Powiem krótko: ilu "specjalistów" tyle będzie opini o tej (i każdej) alfie. Ja o swojej od jednego usłyszałam, że była bita z przodu i jest krzywa. Drugi powiedział mi, że przód to ona ma idealny, ale z tyłu to była malowana na 100%. Trzeci powiedział, że tył i przód to ona ma w porządku (tu podawał i pokazywał argumenty), ale prawy bok to był robiony... itp... aż dziw mnie bierze, że po tylu biciach ta alfa jeszcze trzyma się kupy... I to całkiem nieźle, bo każdy kto widzi jej blachę od spodu, to mu ślina leci. I to jest najważniejsze, w miarę zdrowa blacha od spodu, i przy wlewie paliwa ( a wiem, że ta alfa P4 taką ma)... a to ile razy walone i malowane drzwi - nie ma żadnego znaczenia, zawsze mozna je wymienić. Umów się, pojedź, zobacz, tylko wtedy będziesz wiedział czy jest warta tych pieniędzy, a nie opieraj się na subiektywnych ocenach zadrosnych trolli. Ja zaufałam temu człowiekowi (śmiał się z ocen tych "specjalistów" co mi doradzali) dzięki niemu mam swoją 33 i powiem szczerze, że co pewien czas zaczepia mnie ktoś, kto chce ją ode mnie odkupić nawet za dwa razy takie pieniądze, jakie za nią dałam. A ja zawsze twardo mówię NIE. To tyle na temat kupowania alfy 33
    No mi wypada tylko potwierdzić że 33 Heliksy jest w bardzo fajnym stanie!! No i opinia jaką napisała nt tej P4 też dobra..
    Zastanawia mnie tylko wypowiedź strzały bo myślę że to będzie najtrudniejsza rzecz do zrobienia jeśli faktycznie jest coś zmienione...

  6. #16
    regaciarz
    Gość

    Domyślnie

    Strzała wie, że to nie moje pierwsze podejście do kupna 33 Do Warszawy mam 500 km w obie strony co w aktualną pogodę zbyt przyjemne nie jest więc po prostu wolę wiedzieć co mnie czeka( miałem już kilka aut i nigdy nie zaufam temu, co właściciel mówi). Akurat to czy jest bite to mnie mało obchodzi, aby było po ludzku poskładane. Interesują mnie głównie kwestie napędu bo nie ma co ukrywać, części zamiennych nie ma a ewentualna regeneracja wału nie jest tania. Elementy typu nieoryginalna gałka czy brak jakiejś obwódki wokół znaczka mnie nie obchodzą. Akurat jestem realistą, wiem, ze kilka tyś włożę na starcie, lecz widziałem już na oczy takie złomy, że wolę zapytać ludzi, którzy ewentualnie widzieli to auto na oczy niż znowu się rozczarować na miejscu

  7. #17
    regaciarz
    Gość

    Domyślnie

    no i sprzedałem samochód, ale nie mogę znaleźć ogłoszenia tej Alfy Wie ktoś może czy się sprzedała albo ma numer telefonu( prosiłbym o wysłanie go przez PW)?

Podobne wątki

  1. [164] Ciekawostki z aukcji do wzięcia 33/164
    Utworzone przez minusbb w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 323
    Ostatni post / autor: 28-01-2023, 13:30
  2. Alfa 159 - kilka aukcji
    Utworzone przez Amator91 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-08-2013, 23:22
  3. 164 QV na aukcji
    Utworzone przez saroo w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 23-08-2010, 18:35
  4. GTV-kupiłem na aukcji, ale nie odebrałem
    Utworzone przez alfaro w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 08-08-2007, 13:37

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory