Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Temat: [166] ktos ją widzial - Kępno ?

  1. #1
    robaqus
    Gość

    Domyślnie [166] ktos ją widzial - Kępno ?

    chce zmienic moja 166tke na nowsza..
    jest moze ktos z okolic wroclawia kto widzial ta alfe??

    http://moto.allegro.pl/alfa-romeo-16...340667691.html

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar redek83
    Dołączył
    06 2008
    Mieszka w
    Raszyn
    Auto
    Inny
    Postów
    945

    Domyślnie

    Ja nie widziałem ale śliczna jest.
    STOP CIOTOM DROGOWYM
    Było>> 166 2.4 JTD '99 >> GT 1.9 JTD '05 >> Jaguar X-Type 2.5 '03 >> Laguna 2 FL 1.9 DCI '05>>
    Jest>> Passat B6 2.0 TSI 200KM '07 ver. USA

  3. #3
    Użytkownik Znawca Avatar Dawid_Zielu
    Dołączył
    08 2010
    Auto
    Alfa Romeo 166 FL 2,4 JTD 20V Sportronic '03
    Postów
    1,277

    Domyślnie

    a od kiedy w alfach 166 :

    oryginalnie zamontowany sprzęt HI-FI KENWOOD
    fakt faktem ładna
    Ostatnio edytowane przez Dawid_Zielu ; 04-12-2010 o 09:48
    Alfa Romeo - "bez serca bylibyśmy jedynie maszynami"

  4. #4
    robaqus
    Gość

    Domyślnie

    nie wiem od kiedy ale to mnie nie interesuje...

  5. #5
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Łódzkie
    Auto
    Miałem ze 40 różnych alf romeo.
    Postów
    710

    Domyślnie

    Ja nie widziałem ale dużo słyszałem o sprzedających z Kępna i założę się że licznik ma cofany z ponad 300tys.

  6. #6
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar iwok
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    okolice Poznania
    Auto
    już nie alfa :)
    Postów
    499

    Domyślnie

    Na żywca nie widziałem. Ze zdjęć widać jedynie, że ICS ma prawdopodobnie wyłamane zaczepy przedniego panelu, czyli był kiedyś niefachowo demontowany.
    Panel przedni nie powinien wystawać poza deskę rozdzielczą.
    Drobiazg oczywiście, ale zawsze.

  7. #7
    robaqus
    Gość

  8. #8
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    mazowieckie
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD 2001r
    Postów
    22

    Domyślnie

    Ja te alfe ogladalem jakies 1 -2 miechy temu jak sie pojawila na aukcji, wowczas cena byla 33tys o ile pamietam. Poprosil mnie o to jeden klubowicz z trojmiasta. Wiec tak rzucilem na nia okiem, przejechalem sie i wiekszych zastrzezen nie mialem. Specem od mechaniki nie jestem, ale moge powiedziec o moich odczuciach z jazdy a te byly ok. Czyli automat ciagnal rowno i cicho (zadnych niespodzianek i odglosow nie bylo przy przelaczaniu). Lakier ok, przy progach odpryski, symetrycznie chyba pod tylnymi drzwiami, ale to juz widzialem w wielu alfach. Silnik suchutki przy turbo tez. No coz ja polecalem te sztuke do obejrzenia chlopakowi ale kolega sie w koncu rozmyslil ze wzgledu na koszty i pozostal przy wersjach przedliftowych. Oczywiscie najwieksze kontrowersje w takim aucie budzi przebieg. Wlasicicel mowil ze auto bylo jego szefa ( firmowe, smigal blisko do pracy itp itd). Sam nie wiem, bo wnetrze jak na taki przebieg moglo byc bardziej zadbane(tzn spodziewalbym sie idealu , ale jak to jest w firmowymi to kazdy wie. Pamietam ze na pewno panel (ten srebrny) wokol dzwigni zmiany biegow byl porysowany tak jakby kluczami. Niestety troche dziwna sprawa jak na auto firmowe krajowe, z tego co pamietam robiona byla u "swojego" mechanika a nie w serwisie fiata. Nic nie mam do sprawdzonych mechanikow ( bo tacy czesto sa lepsi od serwisu) ale raczej praktyka jest ze auto firmowe to jezdzi do autoryzowanego serwisu. Nie pamietam jak tam wygladala ksiazka serwisowa, czy do jakiegos przebiegu byla prowadzona, no ale o to juz mozesz przez telefon zapytac. Koles sam mowil ze w sumie przez ten przebieg to tylko klopoty beda ale przekrecac w gore nie ma zamiaru . A i co do zawieszenia, tez nie bylo zarzutu. Sztywny nic nie bylo slychac dobrze do 180 ciagnal rowno, prowadzila sie ok. Reasumujac nawet jesli cofany to raczej nie z powyzej 200K a moze oryginal !? Wg mnie dosc ciekawy krajowy egzemplarz (a takich nie ma wiele na rynku) ja nie dopatrzylem sie sladow wiekszego dzwona. Ludzie na handlarzy nie wygladali, sprzedaja bo dostali 2 sluzbowe astry ktore faktycznie widzialem. Mi sie auto naprawde podobalo i sam szukalem w wakacje, w koncu kupilem przedliftowa bo do 30 nic ladnego nie widzialem. Teraz bym sie zastanawial gdyby jeszcze miala czarno szary srodek z mojej
    pozdro
    Ostatnio edytowane przez koniu24 ; 07-12-2010 o 10:44

  9. #9
    Użytkownik Fachowiec Avatar szerszeń
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Astroserati | 407 coupe | Quattroporte
    Postów
    2,613

    Domyślnie

    Niech podeślą Ci foty książki serwisowej. Jak kupiona w PL i wciąż w jednych rękach (a tak rozumiem to ogłoszenie), to nie ma bata - książka musi być. A jak jest, to chyba na początku serwisowali ją w ASO, ze względu na gwarancję. Po datach i przebiegach zorientujesz się wstępnie, czy te sześć dych jest realne.
    Jak tak to poprosisz kogoś z Wawy, żeby podjechał z kompem i miernikiem.
    Jeżeli jest bezwypadkowa i ma deklarowane 60 tys. km, to 3 dyszki jest warta, mimo, że to 2003 rok.
    Ładna - ciemna z jasnym wnętrzem - elegancka i optymistycznie nastrajająca.
    Było: 166 2.4JTD x5, 166 2.0TS x3, 166 3.0 V6 x2, 166 3.0 V6 Sportronic x2, 166 2.5 V6, 156 2.4JTD x3, 156 2.4JTD SW, 156 2.5 V6 x2, 156 1.9JTD, Kappa Coupe 2.0T

  10. #10
    robaqus
    Gość

    Domyślnie

    Chlopaki..... Kupilem ta za 29.900.
    Jako ze jestem teraz w Londynie jeszcze nie wiem co i jak dokladnie bo auto kupowal mi ojciec. Jak tylko mi ja przywiezie to dam znac co i jak.
    Powiem tylko ze moj ojciec alf nie lubi bo to sa dla niego wynalazki i sam jezdzi skoda a idealnym samochodem dla niego jest passat to ta 166tka mu sie zaj.... podoba..

    ---------- Post dodany o godzinie 00:38 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 00:35 ----------

    aha............ Poszla za 28tys wiec 1.9tys na oplaty i jakies ewentualne naprawy

Podobne wątki

  1. Czy ktos widzial 159?
    Utworzone przez haken80 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 12-02-2016, 08:39
  2. [159] Ktos widzial, slyszal o tej Alfie??
    Utworzone przez Faya99 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 17-01-2011, 16:09
  3. czy ktos widzial ogladal ta 166
    Utworzone przez tomcio83 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-03-2009, 17:56
  4. czy ktos widzial ogladal ta 166
    Utworzone przez tomcio83 w dziale 166
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-03-2009, 17:56

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory