Strona 12 z 37 PierwszyPierwszy ... 2345678910111213141516171819202122 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 363

Temat: [UWAGA!] Samochody z ogłoszeń - powypadkowe, po korektach liczników

  1. #111
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    02 2014
    Auto
    Alfa Romeo 156 sw 2004 2,0jts
    Postów
    2

    Domyślnie

    Ta sama alfa (post na stronie 7) w "świeżej" odsłonie
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Bez*tytułu.jpg
Wyświetleń:	1035
Rozmiar:	149.1 KB
ID:	126313  

  2. #112
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar jacaaa8
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Janikowo
    Auto
    AR 166 2.4 JTD BLU ODISSEA
    Postów
    116

    Domyślnie

    http://tablica.pl/oferta/ladna-alfa-...tml#00cf7086bf

    Jakby ktoś chciał jechać to odradzam.

  3. #113
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Szczepan
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Łódź, Polska
    Auto
    była: Alfa Romeo 147 jest: BMW 740i
    Postów
    975

    Domyślnie

    Jakas przyczyna, czy Pan Sprzedający był brzydki?


    Moje maleństwo - kliknij na zdjęcie!

    Pomogłem? - kliknij PODZIĘKUJ ZA POST!

  4. #114
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar jacaaa8
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Janikowo
    Auto
    AR 166 2.4 JTD BLU ODISSEA
    Postów
    116

    Domyślnie

    Przyczyn wiele.
    Miedzy innymi cieknacy silnik przy rozrzadzie i na laczeniu skrzyni z silnikiem.
    Przejechane ponad 300 000 km a nie jak w ogloszeniu 260 000km. Ze stanu wnetrza mysle ze okolo 400 000.
    Zawiecha tylna do remontu / \.
    Centralny i elktryka nie dziala.
    W ogloszeniu jest skorzana kierownica a tak naprawde drewniana.
    Podlokietnik urwany.
    Klima nie dziala.

  5. #115
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    09 2011
    Auto
    AR 33 1.7 8V 92',AR 166 3.2 V6 24v 2003 FL Distnctive
    Postów
    86

    Domyślnie Płock 166 lukascar.pl

    Byłem w Płocku żytnia 26 to adres komisu, szczerze odradzam tą 166 bo to przekręt ostry. Wersja po liftcie srebrna 166 http://allegro.pl/alfa-romeo-166-2-5...117370418.html
    Krótki opis :
    - blachy na przedniej masce i tylnej klapie nie schodzą się ale to pikuś bo to co dalej wyszło to jest dopiero historia
    - auto na liczniku ma 174 tys, a po podłączeniu do ecu widać że ma 392 tys Pan własciciel jak to zobaczył ( zanim zobaczył to zapewniał że przebieg oryginalny ) to się pokrętnie zaczął tłumaczyć że do akcyzy przestawiali itd według mnie to bzdura
    - dodatkowo jest cała litania błędów łącznie z błędem który z opisu sugeruje że tym autem ktoś srogo szalał i skoczył na jakiejś hopce ( ilość przekroczeń max rpm ponad 100, błedy grzałek, itd)
    - sprzęgło nie funkcjonuje prawidłowo najpewniej się już kończy co z uwagi na przebieg ma pełne prawo się dziać
    - podłączyłem się jeszcze do ecu do modułu poduszek i to przesądziło bo były błędy dotyczące poduszek pasażera ( przód ), w mojej opini opcje są dwie albo kiedyś wypaliły ( krzywe blachy ) i ktoś to łatał rezystorami i nie do końca mu się udało, albo robił inne cudo z tym autem które się w głowei nie mieści.

    Robię post na forum bo błędy kasowałem i kolejna nieświadoma ofiara może się nadziać - żeby sprawdzić czy wracają. Dla chętnych mam log z multiecuscana z zapisem usuniętych błędów ale moim zdaniem to auto to padaka ewidentnie sciągane żeby kogoś nabić w butelke ( pan właściciel ma również firmę usuwającą bezlakierowania wgniotki itd ).

    W ogłoszeniu tego komisu jest informacja o zwrocie kosztów podróży co jest też oczywiście bujdą. Szczerze nie polecam i odradzam wizyta w tym komisie potwierdziła jedynie że auta w komisach to szrot.

  6. #116
    Użytkownik Romeo Avatar Greciu
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Jarocin
    Auto
    Maserati Quattroporte
    Postów
    659

    Domyślnie

    Cytat Napisał rivt Zobacz post
    Byłem w Płocku żytnia 26 to adres komisu, szczerze odradzam tą 166 bo to przekręt ostry. Wersja po liftcie srebrna 166 http://allegro.pl/alfa-romeo-166-2-5...117370418.html
    Krótki opis :
    - blachy na przedniej masce i tylnej klapie nie schodzą się ale to pikuś bo to co dalej wyszło to jest dopiero historia
    - auto na liczniku ma 174 tys, a po podłączeniu do ecu widać że ma 392 tys Pan własciciel jak to zobaczył ( zanim zobaczył to zapewniał że przebieg oryginalny ) to się pokrętnie zaczął tłumaczyć że do akcyzy przestawiali itd według mnie to bzdura
    - dodatkowo jest cała litania błędów łącznie z błędem który z opisu sugeruje że tym autem ktoś srogo szalał i skoczył na jakiejś hopce ( ilość przekroczeń max rpm ponad 100, błedy grzałek, itd)
    - sprzęgło nie funkcjonuje prawidłowo najpewniej się już kończy co z uwagi na przebieg ma pełne prawo się dziać
    - podłączyłem się jeszcze do ecu do modułu poduszek i to przesądziło bo były błędy dotyczące poduszek pasażera ( przód ), w mojej opini opcje są dwie albo kiedyś wypaliły ( krzywe blachy ) i ktoś to łatał rezystorami i nie do końca mu się udało, albo robił inne cudo z tym autem które się w głowei nie mieści.

    Robię post na forum bo błędy kasowałem i kolejna nieświadoma ofiara może się nadziać - żeby sprawdzić czy wracają. Dla chętnych mam log z multiecuscana z zapisem usuniętych błędów ale moim zdaniem to auto to padaka ewidentnie sciągane żeby kogoś nabić w butelke ( pan właściciel ma również firmę usuwającą bezlakierowania wgniotki itd ).

    W ogłoszeniu tego komisu jest informacja o zwrocie kosztów podróży co jest też oczywiście bujdą. Szczerze nie polecam i odradzam wizyta w tym komisie potwierdziła jedynie że auta w komisach to szrot.
    Sory, ale czego się spodziewałeś jadąc do tego komisu ?? 166 po lifcie z V6 pod maską za taką cenę i będzie z nią wszystko super No błagam bez przesady.
    Pozdrawiam i życzę owocnych poszukiwań
    Jest:
    Maserati Quattroporte V

    Były:
    AR Spider 916 / Maserati Quattroporte V / Maserati 3200 GTA / AR 159 SW JTDm / AR 156 GTA / AR 159 SW 1,9 JTDm / AR GTV 3,0 V6 24V / AR 147 1,6 TS / AR 166 2,4 JTD / AR 156 SW 1,9 JTD / Lancia Lybra SW 1,9 JTD

  7. #117
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Szczepan
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Łódź, Polska
    Auto
    była: Alfa Romeo 147 jest: BMW 740i
    Postów
    975

    Domyślnie

    Bardzo dobrze, ze są tacy ludzie wspierają gospodarkę, szukając 166 polifta v6 za 15 tys, jeżdżą, tankuja, państwo dostaje z tego swój % ludzie na stacjach maja prace a jak ktoś jest głupi to jego problem oby dalszych i częstszych podróży kolego!


    Moje maleństwo - kliknij na zdjęcie!

    Pomogłem? - kliknij PODZIĘKUJ ZA POST!

  8. #118
    Użytkownik Rowerzysta Avatar witek_n
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    GT 1.9 JTD -> Brera 2.4 JTDm+ -> Giulietta T-Jet+
    Postów
    95

    Domyślnie

    Kolega rivt włożył trochę wysiłku w opisanie tego auta, żeby kolejna osoba nie fatygowała się, albo jechała mając pełną świadomość co to za samochód. Dlatego myślę, że wyśmiewanie go przez "znawców" naprawdę nie jest konieczne, bo zrobił coś pożytecznego, mimo że oczywiście stracił swój czas wybierając się do tego komisu.

  9. #119
    Użytkownik Romeo Avatar Greciu
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Jarocin
    Auto
    Maserati Quattroporte
    Postów
    659

    Domyślnie

    Cytat Napisał witek_n Zobacz post
    Kolega rivt włożył trochę wysiłku w opisanie tego auta, żeby kolejna osoba nie fatygowała się, albo jechała mając pełną świadomość co to za samochód. Dlatego myślę, że wyśmiewanie go przez "znawców" naprawdę nie jest konieczne, bo zrobił coś pożytecznego, mimo że oczywiście stracił swój czas wybierając się do tego komisu.
    Ja w żaden sposób nie chciałem kolegi wyśmiewać tylko zwróciłem uwagę że nie ma nic za darmo.
    Jest:
    Maserati Quattroporte V

    Były:
    AR Spider 916 / Maserati Quattroporte V / Maserati 3200 GTA / AR 159 SW JTDm / AR 156 GTA / AR 159 SW 1,9 JTDm / AR GTV 3,0 V6 24V / AR 147 1,6 TS / AR 166 2,4 JTD / AR 156 SW 1,9 JTD / Lancia Lybra SW 1,9 JTD

  10. #120
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    Tarnów
    Auto
    E90, Dedra, Berlingo
    Postów
    266

    Domyślnie

    Nie jest to Alfa, ale gdyby ktoś z Was szukał taniego kombi w gazie:
    Na olx.pl parę dni temu za 800zł:
    http://olx.pl/oferta/ladncia-dedra-s...tml#87604a0fbc
    Na otomoto po szybkiej naprawie(?) za 2650:
    http://otomoto.pl/lancia-dedra-zadba...C33145659.html
    Była również wystawiona na allegro przez dosłownie kilka godzin za 800zł- http://allegro.pl/ladncia-dedra-sprz...210865900.html
    Przebieg również się zmienił

Podobne wątki

  1. [UWAGA!] Samochody z ogłoszeń - powypadkowe, po korektach liczników
    Utworzone przez mar0s w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 04-01-2013, 13:50
  2. UWAGA UWAGA!!! Mój własny film o mojej 145-ce
    Utworzone przez kiler w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 23-03-2007, 23:18

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory