Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy 1234567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 107

Temat: mechanicy w Łodzi - kogo polecacie , kogo nie ??

  1. #31
    adasco
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcins737
    dobry - serwisujesz Alfy ? uchyl rąbka tajemnicy forumowiczom z Łodzi
    Dobry jest magikiem z Maredi.... nie balbym sie powierzyc mu auta.... Ale Cennik w Maredi troszke mnie przeraza...

  2. #32
    johny
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Garos
    A propo tego co napisał johny o 3B to trudno mi uwierzyć. Pisał to 1 kwietnia więc nie wiem co mam myśleć.
    to ze 1-go kwietnia to przypadek.Wszystko było pradą.Za naprawe zaplaciłem 500zł-tzn za nie wiem co dokładnie bo nie zmieniło to niczego tylko głośno sie zrobiło w aucie i wydałem przez to 200zł na zrobienie wydechy...ale spoko...

  3. #33
    adasco
    Gość

    Domyślnie

    i cholera zaczynam sie bac. No nic, pojade, nawyzej bedzie to pierwszy i ostatni raz.
    Zostawie u nich z 2 kafelki, wiec licze na jakies sensowne podejscie.....

  4. #34
    johny
    Gość

    Domyślnie

    Wiesz nie nalezy traktować tego tak ze wszystko tak robią.Moze akurat nie wiedzieli co jest u mnie i dlatego tyle to trwało.Jesli chodzi o konkretne naprawy,wymiany itd.To polecam ich całkowicie bo nigdy sie nie zawiodłem

  5. #35
    Szary
    Gość

    Domyślnie

    johny, skoro usunęli ci dobre elementy, których sam nie chciałes usuwać, więc dlaczego ty masz płacić za ich ponowne wstawienie ?
    Nie rozumiem.
    Moim zdaniem oczywiste jest to że 3b musi zrobić to za free.

    Dobry serwis jest na przedzalnianej (chyba 3) Latuszek. Od wielu lat sie zajmują mechaniką i nie cwaniakują.

    Jest też serwis na wróblewskiego, ale tam kolo wygląda tez na lepszego cwaniaka i strasznie kasuje.

  6. #36
    Użytkownik Ogier Avatar dobry
    Dołączył
    04 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 147 1,6TS(EL147ME), Chrysler 300c 5,7HEMI
    Postów
    196

    Domyślnie

    oj już zaczynam nie lubić tego formatu forum bo już się raz napisałem i coś nie doszło normalnie jaksieś to dziwne , mam nadzieję że się przyzwyczaje, tak więc jeszcze raz.
    Adaś jakbyś nie wiedział że praca w Maredi to jedno a pomoc kolegom to drugie i to nie koniecznie w Maredi. Jak byś chciał to awsze się możemy jakoś dogadać wszystko kwestia chęci.
    WWW.TMIN.PL - ELEKTROMECHANIKA, KLIMATYZACJA, WULKANIZACJA(WYM.OPON), ALARMY , AKCESORIA ORAZ CZEŚCI TEL. 501-545-779
    AUTA: jest 147 1,6TS, CHRYSLER 300C
    była 145 1,4TS, 156 2,4jtd, 159 SW Ti 2,4 jtdm Q4, 156 2,5 V6

  7. #37
    adasco
    Gość

    Domyślnie

    no to sie niebawem zdzwonimy chyba, nie?

  8. #38
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    04 2006
    Mieszka w
    ES
    Auto
    33 SW
    Postów
    1,390

    Domyślnie

    W sprawach mechanicznych polecam pewnego goscia z Lodzi, ktory jest milosnikiem marki i ma doswiadczenia z AR od Giulii po najnowsze modele. Opiekowal sie moja 75, jak i tez dwoma innymi, o ktorych mi wiadomo, poza tym widzialem u niego rozne inne auta, starsze i nowsze, itp. M. in. udalo mu sie wyeliminowac wibracje walu napedowego, z ktorymi walczylem dosc dlugo i bezskutecznie - wymagalo to po prostu znajomosci tematu oraz starannosci (de)montazu.
    Wada jest niestety czasochlonnosc napraw w trudnych przypadkach - ow mechanik pracuje w warsztacie po godzinach pracy - tak bywa w przypadku pasjonatow, gdy ktos naprawia auta dla przyjemnosci(a wiec nie na odwal sie, byleby wypchnac sprzeta i wziac nastepnego), a nie zarobkowo. Z drugiej strony, poniewaz nie prowadzi oficjalnie dzialalnosci, a jednoczesnie ma inne zrodlo utrzymania to mysle, ze nie powinien wystraszyc "cennikiem uslug" :wink: . Nie bede podawal ile wzial ode mnie za demontaz i montaz walu napedowego + wydechu, ale w zasadzie byly to groszowe sprawy.

    W kazdym razie jakby ktos byl zainteresowany to pisac na PW, albo lepiej na gg, bo nie zawsze zwracam uwage na powiadomienia. Poniewaz nigdy nie pytalem, czy chcialby oficjalnie sie oglaszac to nie podaje publicznie zadnych namiarow.

  9. #39
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar aqaz
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Konstantynów Łódzki
    Postów
    305

    Domyślnie

    JA polecam mechanika w Konstantynowie. Koleś zna się na rzeczy. Moje auto po przywiezieniu z Niemiec wziął w swoje zgrabne ręce i po 1,5 dnia wszystko powymieniał łącznie z rozrządem. Moja 146 to jego 4 pacjentka z Rodziny Alfa Romeo w Konstantynowie więc powoli zaczyna mieć do nich fach. Jedyne co trzeba mu dać to auto i części do wymiany. Ale należy się umówić bo ciągle ma klientów. Pan Woźniak. Oto jego numer: 504022804. Polecam wszystkim serdecznie bo jest sumienny i mało bierze za swój profesjonalizm. U mnie za wymianę rozrządu, pasków klinowych, termostatu, oleju, filtrów oleju i powietrza, świec, wahaczy z przodu, tarcz z przodu oraz klocków przód i tył wziął tylko 300 zł.

  10. #40
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    09 2006
    Mieszka w
    Łódź
    Postów
    575

    Domyślnie

    A można wiedzieć w którym miejscu w kanzasie?? bo mieszkam niedaleko
    Życie z pasją!
    145 1.9 TD
    147 1.9 JTD 16V
    Lancia Delta III 1.6 JTDM

Podobne wątki

  1. Mechanik w Białymstoku - kogo polecacie?
    Utworzone przez kapselek w dziale Podlaskie
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 15-07-2020, 09:49
  2. Lubin - kogo polecacie, jaki warsztat
    Utworzone przez alfaholic145JTD w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 22-04-2016, 10:12
  3. Kogo polecacie w Oleśnicy, Wrocław i okolice?
    Utworzone przez SlaSH7 w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 29-10-2014, 23:24
  4. Łódź - gazownik - alfa 166 3.0 V6 - kogo polecacie
    Utworzone przez sliw_ka w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 05-10-2013, 21:41
  5. lakiernik wroclaw - kogo polecacie
    Utworzone przez sebastian-wro w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-06-2012, 19:29

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory