Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 107

Temat: mechanicy w Łodzi - kogo polecacie , kogo nie ??

  1. #11
    Szary
    Gość

    Domyślnie

    Jak to jest z tą Torfową ?
    Wjechałem tam i sie dowiedziałem że panewek to ja tam nie zrobie :|

    Potrzebuje jakiś warsztat gdzie mi za rozsądną kasę wymienią panewki, bez mądrzenia się.
    Wiem że silnik z tym przebiegiem kwalifikuje sie do kapitlaki, ale na Boga !! ja chce żeby mi ktos tylko panewki wymienił.

    Pomożecie ? Gdzie jest 3b ?

  2. #12
    mattman
    Gość

    Domyślnie

    3B Serwis Samochodowy
    Puszkina 78
    042 649 33 10

  3. #13
    moninika
    Gość

    Domyślnie

    spotkaliście się ze sprawdzeniem rozrządu, po kilku tysiącach
    mechanik który mi robił powiedział, żeby przyjechać i on sprawdzi czy wszystko się dobrze ułożyło.
    Pewnie nie byłoby sprawy ale kazał zostawić samochód na pół dnia i jeszcze na stówkę chce nas skasować.
    Czy to jest praktykowane?

    Następnym razem pojadę do 3B a nie do tych naciągaczy :mrgreen:

    gwoli informacji to było w serwisie Saaba na Olechowskiej.

  4. #14
    Szary
    Gość

    Domyślnie

    hehe kolega Szary nie korzysta z opcji szukaj
    Wpisałem "3b" i nic nie znalazło

    Jutro postaram się podjechać w sumie nie jest to tak daleko, mam nadzieje że nie zrujnuje mi to silnika.

    Dzięki za odp.

  5. #15
    adasco
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Szary
    hehe kolega Szary nie korzysta z opcji szukaj
    Wpisałem "3b" i nic nie znalazło

    Jutro postaram się podjechać w sumie nie jest to tak daleko, mam nadzieje że nie zrujnuje mi to silnika.

    Dzięki za odp.
    Szary, jak poczekasz do jakiejs 17:30, to moge cie podciagnac...
    Linke tylko jakas koluj...
    daj mi znac, to sie teges.

  6. #16
    Szary
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki, ale raczej tą sprawę musze od rana załatwić. Właśnie się zbieram. Myślę ze nic się nie stanie jak nie będę przekraczał 2tys obr.

  7. #17
    adasco
    Gość

    Domyślnie

    dobra, to jakbys zmienil zdanie to lap mnie na GG albo kom. W razie co, Moch ma moje namiary.

  8. #18
    Szary
    Gość

    Domyślnie

    Rano zaciągnąłem auto do 3B...
    500zł za samą wymianę korbowodowych... tzn tylko robocizna, gdzie jeden zakład chciał za to 150 w innych wołali mi 800-1000 za robotę wszystkich panewek ze szlifami... I za przeproszeniem Panu mechanikowi dupy sie ruszyć nie chciało żeby silnika posłuchać...
    Nie podważam waszej wiedzy mechanicznej, ale podejście do sprawy chyba średnio profesjonalne. Wszędzie gdzie byłem Alfą z tą sprawą każdy posłuchał silnika, jak byłem innym autem mówili że szkoda że nie przyjechałem bo tak cięzko bedzie coś zdiagnozować...

    Pozdrawiam...

  9. #19
    emeren
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Szary
    Rano zaciągnąłem auto do 3B...
    500zł za samą wymianę korbowodowych... tzn tylko robocizna, gdzie jeden zakład chciał za to 150 w innych wołali mi 800-1000 za robotę wszystkich panewek ze szlifami... I za przeproszeniem Panu mechanikowi dupy sie ruszyć nie chciało żeby silnika posłuchać...
    Nie podważam waszej wiedzy mechanicznej, ale podejście do sprawy chyba średnio profesjonalne. Wszędzie gdzie byłem Alfą z tą sprawą każdy posłuchał silnika, jak byłem innym autem mówili że szkoda że nie przyjechałem bo tak cięzko bedzie coś zdiagnozować...

    Pozdrawiam...
    Witam w mojej Belli 145 2.0 TS wlasnie padl motor a wlasciwie panewki ... w 3B zostawilem ostatnio auto i przeszlo 2 tys pln ... pytalem tez u nich ile kosztowalby remont mojego silniczka to powiedzieli ze w granicach 3500-4000 :cry: :roll: i tutaj moje pytanie do Ciebie ... znasz moze jakis inny dobry ale w miare tanszy warsztat w Lodzi ktory moglby sie takiego remontu podjac ? z gory dzieki i pozdrawiam

  10. #20
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    09 2006
    Mieszka w
    Łódź
    Postów
    575

    Domyślnie

    Sorry, ale czym się kierowałeś kupując ten samochód :?: Bo jak widze takie posty że ktoś kupił sobie auto i musi w niego jeszcze 4 tys włożyć, a już włożył 2tys to nie wiem po co kupiłeś ten samochód żeby go naprawiać czy nim jeździć :?:
    Podjedż sobie na ul hipoteczną tam są warsztaty technikum samochodowego, mają wszystkie maszyny na miejscu i zapewne tam taniej zrobisz remont.
    Życie z pasją!
    145 1.9 TD
    147 1.9 JTD 16V
    Lancia Delta III 1.6 JTDM

Podobne wątki

  1. Mechanik w Białymstoku - kogo polecacie?
    Utworzone przez kapselek w dziale Podlaskie
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 15-07-2020, 09:49
  2. Lubin - kogo polecacie, jaki warsztat
    Utworzone przez alfaholic145JTD w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 22-04-2016, 10:12
  3. Kogo polecacie w Oleśnicy, Wrocław i okolice?
    Utworzone przez SlaSH7 w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 29-10-2014, 23:24
  4. Łódź - gazownik - alfa 166 3.0 V6 - kogo polecacie
    Utworzone przez sliw_ka w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 05-10-2013, 21:41
  5. lakiernik wroclaw - kogo polecacie
    Utworzone przez sebastian-wro w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-06-2012, 19:29

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory