Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy 1234567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 107

Temat: mechanicy w Łodzi - kogo polecacie , kogo nie ??

  1. #81
    mattman
    Gość

    Domyślnie

    jedna ostatnia wypowiedz w tym temacie...

    przestawienie rozrządu o dwa zęby może, ale nie musi powodować kolizji, stąd spinamy rozrząd i auto wyjeżdza...

    Nie wraca= udało się po cienkich kosztach
    Wraca= problem z głowicą

    Miłego dnia życzę.

  2. #82
    johny
    Gość

    Domyślnie

    Ja mialem przestawiony rozrzad o 2 ząbki i ustawili mi go w 3B i auto zaczelo jezdzic i nadal jest dobrze.Wiec tak jak Mateusz pisze nie zawsze jest to kolizyjne.pozdro

  3. #83
    Użytkownik Romeo Avatar Siekier
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 156 1,8TS
    Postów
    522

    Domyślnie

    Jezeli ktos z was szuka dobrych specow od klimy to polecam serwis "AK SERVICE" - rog Maratonskiej i Popiełuszki.
    Bylem tam ostatnio bo mi przewod skorodowal w strasznie kiepawym do dostepu miescu. Panowie z gory wiedzieli gdzie szukac i o co kaman a to juz raczej oznacza ze po prostu sie na tym znaja. Tak wiec jak by cos to polecam 8)

  4. #84
    boxter
    Gość

    Domyślnie

    a wiecie cos o zalozeniu klimy do 156 jtd??gdzie to robia w lodzi jakie koszty itd??

  5. #85
    alfa-lover
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał adasco Zobacz post
    Dobry jest magikiem z Maredi.... nie balbym sie powierzyc mu auta.... Ale Cennik w Maredi troszke mnie przeraza...
    Odradzam MAREDI na całej linii. Tylko patrzą jak tu oszwabić Klienta. Niestety, mnie też to spotkało, bo jak głupi liczyłem, że jak dobrze zapłacę, to będzie dobrze zrobione. Okazało się zupełnie inaczej. Kombinują w tym maredi jak popadnie.

  6. #86
    Thaned
    Gość

    Domyślnie

    jako , że temat wiekowy, wpisy z 2007 roku może łodzienie ruszą swoje klawiatury i zaktaulizują dane--ja polecam 2 serwisy : ALFATEAM (+LANCIA) na Wileńskiej -Damiana Szymańskiego, byłem tam i tyle włoszczyzny nie widziałem nawet na rynku--serwis w pełni profesjonalny z zapleczem odpowiednich czesci i dobrą lokalizacją (pozdrawiam innych absolwentów sąsiedniego XXVI LO otwarci od 8 .

    Alfabetycznie następna pozycja to TMiN na Bruzdowej-- mniejszy warsztat z tak samo dużą wiedzą o AR -ruch jak w ulu--pełno aut i marudzących klientów(marudzących o pomoc qmaci wiedzą o co chodzi) --gorszy dojazd ale chłopaki bardziej serdeczni i atmosfera niemalże rodzinna (dużo "starych alfistów") .

    Ponadto polecany elektryk: na Struga 14 --w podwórku--wyjazd masakryczny ale znają sie na rzeczy i są tani,

    polecany zakład blacharski-Marek Troszyński, Rojna 73 , wjazd od Szczecińskiej--klasa naprawy sama w sobie--auto jest zawsze umyte i wypolerowane--co prawda 159 tam jeszcze nie robiłem--ale 3 poprzednie auta tak i polecam

    jeśli macie swoje sprawdzone przez Was namiary--dawajcie--to pomaga

  7. #87
    epion
    Gość

    Domyślnie

    thaned lakiernika moge potwierdzic, bardzo dobry serwis polecany przez wiele osoob. Daja nawet samochod zastepczy

  8. #88
    Użytkownik Ogier Avatar lukasz169
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Wieluń
    Auto
    156 2.5 V6
    Postów
    151

    Domyślnie

    Haha jak zadzwoniłem do serwisu lanciateam to Pan który odebrał nawet nie wiedział, że jest taki model Alfy jak 33, był wielce zdziwiony cóż to za twór... dla mnie to był szybki koniec wspólpracy z tym serwisem

  9. #89
    Thaned
    Gość

    Domyślnie

    hahaha nie dziwię się-- to może chłopaki swoją wiedzę rozpoczynają od modeli 145/146 czyli od modeli fiatowskich-mających odbcie w lanciach--sprecyzuje zatem--stało tam pełno włoszczyzny wyprodukowanej w ostatnich 15 latach

  10. #90
    Użytkownik Świeżak Avatar Wucio
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo GTV6 2,5 - 158KM, 1983r
    Postów
    118

    Domyślnie

    To dziwne - w sumie nigdy u nich nie byłem ale słyszałem że robili renowacje Integrale a w zeszłym roku nabyli Ghibli więc raczej autka powyżej 15 roku życia. Może akurat mieli serwisatna do telefonów i to on odebrał ?

    Ja z dużymi sprawami ( zaplanowanymi ) jeżdżę do TMINów a na małe sprawy lub sytuacje awaryjne do 3B

Podobne wątki

  1. Mechanik w Białymstoku - kogo polecacie?
    Utworzone przez kapselek w dziale Podlaskie
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 15-07-2020, 09:49
  2. Lubin - kogo polecacie, jaki warsztat
    Utworzone przez alfaholic145JTD w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 22-04-2016, 10:12
  3. Kogo polecacie w Oleśnicy, Wrocław i okolice?
    Utworzone przez SlaSH7 w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 29-10-2014, 23:24
  4. Łódź - gazownik - alfa 166 3.0 V6 - kogo polecacie
    Utworzone przez sliw_ka w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 05-10-2013, 21:41
  5. lakiernik wroclaw - kogo polecacie
    Utworzone przez sebastian-wro w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-06-2012, 19:29

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory