Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: alfa 156 jtd Lódż

  1. #1
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar jengo
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    wałbrzych
    Auto
    alfa romeo 156 SW 1.9 jtd 16v m-jet 2004
    Postów
    53

    Domyślnie alfa 156 jtd Lódż

    witam.chcę kupić http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9055602. o pomoc proszę kogoś z Łodzi czy mógłby zerknąć na tą alfę. ja jestem z dolnego śląska i niewiem czy podróż nie bedzie daremna.jeśli mógłby ktoś z was być tak uprzejmy to będe niezmiernie wdzięczny.pozdrawiam

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar Garos
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Opel Astra III 1.7CDTI Caravan
    Postów
    858

    Domyślnie

    Ja jestem z Łodzi i mógłbym luknąć ale niestety Alfa stoi w Pabianicach.Musisz poprosić kogoś z tego właśnie miasta.Napisz prośbę na naszym regionalnym forum www.alfahooligans.pl

    P.S.Bella na fotkach wygląda zajeb....


    ... a to moja historia AR : 155 2.0 TS, 164 3.0 V6, 166 2.4 JTD

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar jengo
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    wałbrzych
    Auto
    alfa romeo 156 SW 1.9 jtd 16v m-jet 2004
    Postów
    53

    Thumbs up

    dzięki wielkie!!! pozdrawiam

  4. #4
    ViP Romeo
    Dołączył
    06 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 75 2.0 TS 148KM, 1988r, Talbot Matra Rancho, 125p '71, 126p '85 Łada 2103
    Postów
    2,996

    Domyślnie

    hmmm moze postaram sie podjechac w niedziele i obcenic choc srednio sie znam na klekotach mam zato pro czujnik lakieru moge ja pomierzyc

  5. #5
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar jengo
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    wałbrzych
    Auto
    alfa romeo 156 SW 1.9 jtd 16v m-jet 2004
    Postów
    53

    Domyślnie

    było by suuuper!!!! silnik można sprawdzic w pewien prosty sposób (o ile to prawda bo sam o tym słyszałem: gdy silnik jest zimny to odpalic go trzeba i przygazować.jeśli z wydechu nie pojawi się czarny dym to podobno silnik może być ok? jeśli to prawda!!!!.jeśli mógłbys to sprawdzić to już coś!? będe naprawdę wdzięczny i czekam w takim razie na newsy.jeSli wszystko będzie twoim zdaniem ok to jestem w stanie w poniedziałek lub wtorek podjechać,sprawdzić i ewentualnie kupić.i wtedy może się spotkamy i będe mógł Tobie osobiście podziękować za poświęcenie bezinteresownie Twojego cennego czasu.pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory