Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Temat: sklep z częściami Łódź ul. Rzgowska P O L E C A M

  1. #11
    Użytkownik Znawca Avatar michal_lc4
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    159 PussyWagon Ti 2.4JTDm/200 KM '09
    Postów
    1,023

    Domyślnie

    A ja NIE polecam sklepu na Rzgowskiej tego właśnie naprzeciwko Bednarskiej,znawcy z nich jak z koziej d... Naciąłem sie trzy razy,za pierwszym razem byłem o 17:30 (sklep do 18-ej) pan stwierdził ze:
    -O tej godzinie to juz mu sie nie chce szukać po katalogach...
    Wizyta nr dwa,po dwóch miesiącach,pytam:
    -ma pan w sprzedaży same gumy z tulejkami do wahacza górnego do 156-ej
    "Znawca" odpowiada:
    -nie ma,bo zamienniki tych gum nie pasuja do oryginalnych wahaczy,tylko do zamienników (średnica) a zreszta takich rzeczy nikt nie robi tylko zmienia cały wahacz...
    No tak tylko skoro ja mam ciasny sworzeń a poleciała mi jedna guma to po kiego wafla mam zmieniac cały wahacz,a gdyby sie czegos takiego nie robiło to po co produkują to jako czesc zamienna.Kupiłem zamiennik tej tulejki w innym sklepie,pasowały i to do oryginalnych wahaczy. "Znawca" sie wykazał...
    I ostatnia moja wczorajsza wizyta mnie rozbawiła,"znawca" a raczej tym razem obydwoje próbowali mi sprzedac PLASTIKOWĄ osłone na przegób zewnetrzny,twierdząc że to oryginał,zakładany do Alf na "pierwszy montaż"
    Podziekowałem i wyszedłem,nigdy tam nie zajże już,nawet przez przypadek i gdyby mi dali 99% rabatu

  2. #12
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Postów
    43

    Domyślnie

    z tymi plastikowymi oslonami to bym sie nie zgodził do końca bo fiat stosował takie też :-)
    WWW.TMIN.PL - WARSZTAT ELEKTROMECHANICZNY i DIAGNOSTYKA KOMPUTEROWA *** CB-RADIO , ALARMY , AKCESORIA ORAZ CZĘŚCI ZAMIENNE ***

  3. #13
    adasco
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał michal_lc4 Zobacz post
    takich rzeczy nikt nie robi tylko zmienia cały wahacz...
    No to dziwne.... widac ja jestem glupi i rozrzutny, a do tego mechanik robi mnie w wala.... Bo jestem przekonany, ze zawsze wymienia sie caly element, a wszystko inne to rzezba w gownie.

  4. #14
    Użytkownik Znawca Avatar michal_lc4
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    159 PussyWagon Ti 2.4JTDm/200 KM '09
    Postów
    1,023

    Domyślnie

    Cytat Napisał adasco Zobacz post
    Bo jestem przekonany, ze zawsze wymienia sie caly element, a wszystko inne to rzezba w gownie.
    Jezeli gałka jest w ewidentnie dobrym stanie to po co wymieniac całość,tuleje gumowe o wiele szybciej sie zużywają,dlatego są zestawy naprawcze w postaci tych tulei. Mechanik w każdym warsztacie woli wymienic całość,szybciej jest to zrobić niż wyprasowywac i wstawiac same gumy,a wiadomo czas to pieniądz zwłaszcza w warsztatach...

    TMiN,możliwe że tak,tyle ze w mojej Alfie sa oryginały gumowe,w Alfie mojego znajomego są gumowe i w pracy dwa nowe Fiaty tez maja ewidentnie z miekkiej gumy te osłony... to ja już nie wiem... teraz dostałem nówki oryginały i też sa z miekkiej gumy. Tamte plastikowe ze Rzgowskiej wyglądały jak od Chińskiego skuterka,wątpie żebyś takie z całą odpowiedzialnością założył jakiemuś klientowi ;-)
    Ostatnio edytowane przez michal_lc4 ; 26-09-2009 o 14:14

  5. #15
    pirat156
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał TMiN Zobacz post
    z tymi plastikowymi oslonami to bym sie nie zgodził do końca bo fiat stosował takie też :-)
    masz racje takie osłony są nie tylko w samochodach FIAT równie w innych markach i wytrzymują dłużej niż gumowe to są osłony termoplastyczne
    pozdrawiam

Podobne wątki

  1. Sklep z częściami do ALFY
    Utworzone przez MaciejArmy w dziale Kujawsko-pomorskie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 08-02-2015, 21:30
  2. Sklep z częściami Jan-Res - opinie
    Utworzone przez pieczarolis w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 11-04-2014, 21:25
  3. UWAGA sklep autona - narzedziowy.sklep.pl - następni "uczciwi"
    Utworzone przez pampik w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 30-01-2012, 15:32
  4. [159] sklep z częściami do 159?????????
    Utworzone przez Revol84 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 19-05-2011, 21:51

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory