Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Regeneracja Turbo Łódź/Łódzkie

  1. #1
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Kacu6na9
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Chechło Pierwsze, Łódź
    Auto
    Było : AR 156SW, Saab 9-3 Będzie coś włoskiego
    Postów
    324

    Domyślnie Regeneracja Turbo Łódź/Łódzkie

    Czy ma ktoś kogoś godnego polecenia co zajmuje się diagnostyką turbiny i osprzętu oraz regeneracją turbin ?

  2. #2
    Użytkownik Rowerzysta Avatar zeb
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 156 SW 1.9JTDm 170PS by CinSoft, Black AR 147 GTA
    Postów
    453

    Domyślnie

    Czy godnego to ciężko stwierdzić, ale moja była robiona w 2011 i śmiga do tej pory. Robiłem w AutoBanIt przy Pabianickiej.

  3. #3
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    10 2013
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9jtd
    Postów
    24

    Domyślnie

    Firmę autobanit ze stylowej odradzam. Czemu? Rok temu miałem problem ze spalaniem stukowym, auto ciężko odpalało(1.9jtd 8v). Diagnoza wtryskiwacze, także wszystkie zostały wymontowane i oddane właśnie tam na stół do sprawdzania wtryskiwaczy. Wtryskiwacze do mnie wróciły razem z wydrukiem o ich poprawnym działaniu oraz zapewnieniu ze jeden został rozłożony i wyczyszczony koszt (4x80zł+200 czyszczenie). Problem oczywiście został. Zjeździłem każdy serwis w Łodzi i po wykluczeniu wtryskiwaczy zaczęła się batalia od ustawienia rozrządu, wyregulowaniu luzów zaworowych, wymiana pompy CR czy nawet sprawdzenie kompresji która wyszła wysoka. Az w końcu pojechałem do Konstantynowa do Karola, mechanik który sam jeździ Alfami (adres podawał kiedyś Bajon na forum, Srebrzyńska ileś tam w Konstantynowie Łódzkim). Diagnoza zajęła mu tyle co odpięcie po kolei wtyczek od wtryskiwaczy. Okazało się ze jeden jest zupełnie zacięty i nie podawał paliwa do cylindra, wymieniłem na używkę za 100zł problem znikł... Tak więc wydruki i zapewnia panów ze stylowej są nic nie warte co więcej trochę popytałem i poczytałem o nich, regenerowanie u nich wtryskiwaczy konczy się zawsze pogorszeniem sprawy więc pewnie z turbinami jest podobnie kupę kasy wydałem przez nich nie potrzebnie.

    Bardzo dobry zakład jeśli chodzi o regeneracje i sprawdzenie wtryskiwaczy oraz pomp znajduje się w Pabianicach na Sw Jana(ulica odchodzi od partyzanckiej). Stary dobry pompiarz razem z synem prowadzą zakład
    A jeśli chodzi o turbinę to polecam w Zgierzu Konstantynowska 22. Wyczyścili mi zmienna geometrie oraz uszczelnili smarowanie turbiny za 150zł razem z wyjęciem i uszczelkami.

    Tak więc radzę omijać AutoBanit

Podobne wątki

  1. Regeneracja wtryskiwaczy Łódź
    Utworzone przez largo w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 05-05-2015, 23:42
  2. Regeneracja turbo
    Utworzone przez Steo w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 20-09-2014, 20:55
  3. Regeneracja Wariotora Łódź
    Utworzone przez medzik30 w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-07-2014, 19:48
  4. Regeneracja turbo 1.9 jtd 16v m-jet.
    Utworzone przez kusior007 w dziale 156
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 01-02-2013, 16:55
  5. Regeneracja maglownicy AR166 - Łódź/Zgierz
    Utworzone przez Mandziel w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 27-03-2012, 13:14

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory