Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Korki w Łodzi

  1. #1
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar kasztelan
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    stolicy
    Auto
    logiczne że alfa
    Postów
    5,319

    Domyślnie Korki w Łodzi

    Wybieram się jutro do Łodzi a słyszałem że to miasto lubi tak samo jak Warszawa stanąć w korkach, prawda to?? Muszę o 19.30 być na Piłsudskiego, z poprawką na natężenie ruchu przyjąłęm 2h czyli wyjazd z Wawy o 17.30, starczy mi tyle??

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar Goora
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 159 SW 1.9 JTDM 150KM '06
    Postów
    579

    Domyślnie

    A gdzie na Piłsudskiego musisz się dostać?
    Weź pod uwagę, że Piłsudskiego od Śmigłego-Rydza/Kopcińskiego do Włókniarzy to praktycznie jeden, wielki plac budowy.

    Jeżeli potrzebujesz zaparkować to ewentualnie w Galerii Łódzkiej (aktualnie do 3h za darmo, potem chyba po 5 PLN jeśli dobrze pamiętam). Chyba, że ktoś coś innego podpowie.

    Co do korków to w godzinach szczytu stoi aktualnie tak samo jak Warszawa.

  3. #3
    Użytkownik Ogier Avatar dobry
    Dołączył
    04 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 147 1,6TS(EL147ME), Chrysler 300c 5,7HEMI
    Postów
    196

    Domyślnie

    no bez przesady chyba kolego w w-wie nie byłeś bo nawet w godz szczytu nie pokonuje sie jednej przecznicy w 30 min a tak przynajmniej kiedyś mnie w stolicy to spotkało a po 19-tej to już nie ma tragedii wiec jeśli nie wpakujesz sie w zamknięte odcinki które są obecnie remontowane to nie będzie tak źle
    WWW.TMIN.PL - ELEKTROMECHANIKA, KLIMATYZACJA, WULKANIZACJA(WYM.OPON), ALARMY , AKCESORIA ORAZ CZEŚCI TEL. 501-545-779
    AUTA: jest 147 1,6TS, CHRYSLER 300C
    była 145 1,4TS, 156 2,4jtd, 159 SW Ti 2,4 jtdm Q4, 156 2,5 V6

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Bajon
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Łódź - Teofilów
    Auto
    Alfa Romeo Brera 2,4 JTDm Sky View, wcześniej Alfa Romeo 156 SW 1,9 JTD M-jet
    Postów
    594

    Domyślnie

    Cytat Napisał dobry Zobacz post
    no bez przesady chyba kolego w w-wie nie byłeś bo nawet w godz szczytu nie pokonuje sie jednej przecznicy w 30 min a tak przynajmniej kiedyś mnie w stolicy to spotkało a po 19-tej to już nie ma tragedii wiec jeśli nie wpakujesz sie w zamknięte odcinki które są obecnie remontowane to nie będzie tak źle
    Zgadzam się w 100%. Do Warszawy nam daleko. Sam pokonuje całe miasto dzień w dzień, a i w Warszawie w godzinach szczytu niedawno byłem więc mam porównanie. Ale jesli wbijesz sie w zakmnięte odcinki to możesz dłuuuugo postac. Jest kilka ulic, które stoją cały czas podczas szczytu. Ale reszta w miare przejezdna. A o 19:30 to juz loozik na maxa jest.

  5. #5
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar largo
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa 147 1,9 jTD 2004r 154 KM (fabr 115KM)
    Postów
    491

    Domyślnie

    No ja jeździłem trochę służbowo po Wawie i człowiek zazwyczaj łapał się na 3-4 światła, więc bez tragedii. W Łodzi nieraz jest tak, że zielone się świeci a i tak wszyscy stoją, bo nie przejedziesz przez skrzyżowanie. Albo wbijają się na krzywy ryj z pasa do lewo/prawoskrętu i ludzie, którzy czekają na dobrym pasie to stoją.
    Co do czasu 2h z Wawki do Łodzi to nie liczyłbym na to, chyba, że mocno na autostradzie pogonisz. Zjazd z A2 w Strykowie lubi się przykorkować.
    Zależy, na który kawałek Piłsudskiego chcesz dojechać, bo to jedna z najdłuższych ulic w Łodzi. Od Kilińskiego w stronę Widzewa idzie na bieżąco. W stronę Retkinii jeździsz "objazdami" i tutaj czas bardzo się wydłuża.

  6. #6
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar kasztelan
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    stolicy
    Auto
    logiczne że alfa
    Postów
    5,319

    Domyślnie

    Muszę być na Piłsudskiego 3 czyli chyba samo centrum, nie znam Łodzi więc będę jechał na navi.
    Zdarzało się już wyrabiać dziwne czasy przejazdu więc myślę że dam radę w 2h.

  7. #7
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar largo
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa 147 1,9 jTD 2004r 154 KM (fabr 115KM)
    Postów
    491

    Domyślnie

    Z A2 po zjeździe w Stykowie cały czas Stykowską, później w prawo Piłsudskiego Wydaje mi się, że możesz jechać nawet Piłsudskiego do celu, bo tam zakaz "nie dotyczy osób dojeżdżających do Piłsudskiego 16" - do potwierdzenia przez innych łodziaków. Pozostaje życzyć, żeby po 19 było luźno.

  8. #8
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar kasztelan
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    stolicy
    Auto
    logiczne że alfa
    Postów
    5,319

    Domyślnie

    Było spoko, zajechałem pod samą 3'kę od Piotrkowskiej, z Wawy z jednym postojem na stacji i 5 minutowym błądzeniem zajęło mi to 1.45h. Swoją drogą nieźle Wam rozpieprzyli to centrum, wygląda jakby metro budowali.

  9. #9
    Użytkownik Romeo Avatar Goora
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 159 SW 1.9 JTDM 150KM '06
    Postów
    579

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasztelan Zobacz post
    wygląda jakby metro budowali
    Fajnie by było

  10. #10
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Bajon
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Łódź - Teofilów
    Auto
    Alfa Romeo Brera 2,4 JTDm Sky View, wcześniej Alfa Romeo 156 SW 1,9 JTD M-jet
    Postów
    594

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasztelan Zobacz post
    Było spoko, zajechałem pod samą 3'kę od Piotrkowskiej, z Wawy z jednym postojem na stacji i 5 minutowym błądzeniem zajęło mi to 1.45h. Swoją drogą nieźle Wam rozpieprzyli to centrum, wygląda jakby metro budowali.

    Jak dla mnie to wygląda jak krajobraz po bombardowaniu

    P.S. Niezły czas Kolego

Podobne wątki

  1. [159] Korki i klapka tylnego progu -pasa SW
    Utworzone przez Pawelek_S w dziale Kupię części
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-01-2015, 15:47
  2. [159] Dwa korki + klapka w tylnym pasie SW nr ePER
    Utworzone przez Pawelek_S w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-12-2014, 11:41
  3. Korki i nie tylko.
    Utworzone przez ViruS w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 03-06-2008, 00:10

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory