Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Alfa 33 1.5

  1. #1
    djdark
    Gość

    Domyślnie Alfa 33 1.5

    Witam, co możecie mi powiedzieć o założeniu lpg do mojej alfy( boxer 1490 poj. , dwugaźnikowy) czy są na allegro takie używane instalacje, w jakim warsztacie założyć taką używaną instalacje, następnie co z homologacją na tą instalację, Za wszystkie odpowiedzi z góry dzięki :!:

  2. #2
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,465

    Domyślnie

    udaj sie do pozadnego warsztatu tam powinni ci cos sensownego doradzic,instalacja prosta 1 generacji to i koszt powinien byc maly

  3. #3
    Użytkownik Romeo Avatar phantom71
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    AR 156 1.8TS 16V 10.1998
    Postów
    656

    Domyślnie

    a mam nawet nakładki na gaźniki , miksery LPG ??? (nie wiem jak się to nazywa ops: ) z mojej wcześniejszej 1.5 TI, za symboliczną cenę odstapię.

  4. #4
    david
    Gość

    Domyślnie

    Ja mam kompletną(no może nie do końca-butlę sprzedałem) instalkę LOVATO do 2 gażnikowca(wprawdzie z 1.3,ale powinno pasować),miksery,parowniczek,centralka i przewody.Instalacja ma przebieg jakieś 8000km,tylko samochód troszki stał więc nie wiem czy to działa.Za 150 z gwarancją zwrotu mogę oddać.

  5. #5
    djdark
    Gość

    Domyślnie

    Butlę mam więc nie było by z tym problemu tylko nie wiem czy z 1.3 będzie pasować do 1.5, nie znam się zabardzo na instalacjach lpg.

  6. #6
    david
    Gość

    Domyślnie

    1.3 i 1.5 są chyba na tych samych gażnikach(chyba że się mylę :| )o a coś takiego jak ''wydajność reduktora'' w przypadku różnic między 1.3 i 1.5 chyba nie ma większego znaczenia.Tak mi się wydaje że tu się nie ma co różnić.

  7. #7
    djdark
    Gość

    Domyślnie

    David a możesz mi dać na siebie jakieś namiary nr gg lub tel

  8. #8
    david
    Gość

    Domyślnie

    Nie ma problemu: gg9973085(jest w profilu) ,a tel.608503423.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory