Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Temat: Wybuchy gazu

  1. #11
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2006
    Mieszka w
    Stalowa Wola
    Auto
    Giulia MY22 Estrema było 156 2x147 166Busso 159...
    Postów
    772

    Domyślnie

    z tego co slyszalem moze tez byc zas uboga mieszanka gazu czyli za malo dostaje moj instruktor od prawka mial lpg i tez mu tak prało jak sie go spytalem dlaczego to powiedzial ze za uboga mieszanke dostaje aby byl ekonomiczniejszy
    alfa romeo jest 159 & 147 była 166 3.0.v6 super!!156jtdx2 147jtd8v

  2. #12
    Moderator Fachowiec Avatar Lukasz A.
    Dołączył
    03 2007
    Mieszka w
    Koszalin/Szczecin
    Auto
    155 2.5 V6
    Postów
    2,690

    Domyślnie

    Cytat Napisał PawełQV
    Możesz jeszcze spróbować przekręcić lekko (0.5 obr) śrubą regulacyjną na reduktorze w lewo (uboższa mieszanka al'a "sport" filtr i wyczuć czy się coś zmieniło.
    Cytat Napisał CIAMILL156
    z tego co slyszalem moze tez byc zas uboga mieszanka gazu czyli za malo dostaje moj instruktor od prawka mial lpg i tez mu tak prało jak sie go spytalem dlaczego to powiedzial ze za uboga mieszanke dostaje aby byl ekonomiczniejszy
    No to teraz to juz zglupialem :shock:
    Ufty moj koles kiedys tez chcial kupic obudowe filtra to mial z tym maly problem,bo u nas nie ma szrotow z Alfa a w serwisie niemieli.Ba powiedzieli mu ze w magazynach w Bielsku nawet niema..Niewiem jak u Ciebie ze szrotami.Ja bym Ci proponowal dac ta obudowe do goscia ktory spawa plastiki.To mi sie wydaje bedzie najlepsze rozwiazanie.Sam tak zrobilem i nie narzekam.A z klejami to bywa roznie.

  3. #13
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar PawełQV
    Dołączył
    04 2007
    Mieszka w
    Łódź-San Francisco
    Auto
    Alfa Romeo 164 QV '91
    Postów
    205

    Domyślnie

    [quote="Lukasz A."]
    Cytat Napisał PawełQV
    Możesz jeszcze spróbować przekręcić lekko (0.5 obr) śrubą regulacyjną na reduktorze w lewo (uboższa mieszanka al'a "sport" filtr i wyczuć czy się coś zmieniło.
    Cytat Napisał CIAMILL156
    z tego co slyszalem moze tez byc zas uboga mieszanka gazu czyli za malo dostaje moj instruktor od prawka mial lpg i tez mu tak prało jak sie go spytalem dlaczego to powiedzial ze za uboga mieszanke dostaje aby byl ekonomiczniejszy
    No to teraz to juz zglupialem :shock:


    hehe - tak wygląda to z pozoru sprzecznie ale uboższa mieszanka (te pół obrotu czy technika instruktora) czy nieszczelności to tylko symulacja założenia stożka czy innego "lepszego" filtra powietrza . A nawiasem to każdy silnik inaczej reaguje na patenty i zapewne pan instruktor takowy patent miał zacnie dopracowany

  4. #14
    adams
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał fiergloo
    Dużo też zależy od jakości gazu. Mi na Orlenowskim kichał- a jak nabiłem na Statoilu to po rozgrzaniu silnika nic się nie dzieje(na zimnym nie włączam gazu). Mam przy tym gazowe świece Briska(nie pamiętam jaki typ) i standardowy filtr powietrza- nic się nie dzieje.
    Właśnie się zastanawiam nad tymi świecami briska do LPG, przeczytałem o nich co nie co ale jak to wygląda w praktyce, sprawdzają się dobrze? czujesz jakieś zmiany?

Podobne wątki

  1. [GTV] potencjometr gazu
    Utworzone przez romeo69 w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 06-07-2014, 17:19
  2. Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 15-12-2013, 14:58
  3. [145] Wybuchy w tłumiku
    Utworzone przez sulluk w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-01-2011, 09:43
  4. Gdzie macie zamontowane przyciski od gazu? korek od gazu ?
    Utworzone przez 12345Arturro w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 29-11-2009, 22:44
  5. Wybuch gazu
    Utworzone przez Lukasz A. w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-08-2008, 19:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory