Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: MiTo na gaz LPG - kompendium

  1. #1
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar LukasJ
    Dołączył
    02 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Alfa Romeo Mito 1.4 16v
    Postów
    34

    Domyślnie MiTo na gaz LPG - kompendium

    Witam wszystkich , mam zamiar zalozyc instalacje lpg do Miciaka 1.4 16v 2010r, silnik z rodziny fire to powinien dobrze przyjmowac lpg poki co 78KM ale bedzie odblokowany na 95KM przebieg mam 92000km autentyczny. Pytalem sie kilku gazownikow to doradzaja sterowniki z wyzszej półki np stag4 QNEXT plus z instalacja z obd , nie pisze o reszcie podzespolow bo dobra polka .Mnie interesesuje czy faktycznie warto dokladac te okolo 300zl tylko po to zeby instalacja byla z obd?Np wszystkie podzespoly takie same tylko sterownik stag4 Qbox od 2200 do 2400zl w zaleznosci od zakladu, a instalacja z stag4 Qnext plus od 2600 do 2800zl Czy to faktycznie jest tego warte ? Mialem w domu juz kilka samochodow z lpg bez obd i dobrze sie sprawowaly wiec warto jak sadzicie
    ?? Jestem z okolic Czestochowy u nas instalacje zaczynaja sie od 2000zl w wzwyż a u Was np na Slasku jak ceny sie kształtują??
    Ostatnio edytowane przez LukasJ ; 12-03-2018 o 17:32

  2. #2
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar swollov
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    NOS
    Auto
    mito 1.4 ........... mercedes w169 a200
    Postów
    12

    Domyślnie

    No ja mam takiego miciaka i mam instalacje lovato smart i złego słowa o niej nie powiem. W punto II sporting też taką miałem i nalatałem 130tyś bez problemów. W MiTo już mam przejechane ponad 20tyś i jest ok. Stosuję zasadę wymiany oleju, świec, filtrów gazu max co 12tyś km.

Podobne wątki

  1. MiTo na gaz LPG - kompendium
    Utworzone przez Comte w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 81
    Ostatni post / autor: 21-08-2022, 18:31
  2. [MiTo] Światła mijania LED kompendium
    Utworzone przez paweltbu w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 28-02-2018, 06:28

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory