Strona 2 z 48 PierwszyPierwszy 123456789101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 471

Temat: LPG do Alfy Romeo Giulietta

  1. #11
    Użytkownik Znawca Avatar lechtak
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Mito TCT 135 KM / Giulia Veloce Pakiet Q
    Postów
    1,143

    Domyślnie

    Prześle na priv orientacyjny koszt Elpigaz ExclusivLine

  2. #12
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    TG
    Auto
    Mito QV
    Postów
    97

    Domyślnie

    2700 - 3200

  3. #13
    czarnydiabel
    Gość

    Domyślnie

    Witam,czy moge zamontowac gaz do mito 105km?

  4. #14
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Wieruszów
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0 JTS LPG 2002r po LF
    Postów
    1,982

    Domyślnie

    Tak. Możesz.
    Moja Bella

  5. #15
    Użytkownik Rowerzysta Avatar mandecki
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    Giulietta Benzina 1.4MA 170KM
    Postów
    67

    Domyślnie Giulietta na gaz LPG

    chce sie podzielic doswiadczeniem jesli ktos mysli o przerobce Julki MultiAir na hybryde

    jako ze przeprowadzilem sie do domku poza miasto, a codziennie robie co najmniej 50km nie wliczajac zadnych dluzszych tras, zdecydowalem sie na tartarini do silnika MA 170KM. na razie mam przejechane 5k km na gazie, wczesniej zrobilem 18k na benzynie. instalacja ma roczna gwarancje. jak na razie zadnych problemow technicznych.

    co do osiagow: zaraz po instalacji przy wiekszych obrotach (pow. 4k) silnik bardzo sie dlawil, natomiast po obowiazkowej pierwszej regulacji po 1,5k km wszystko zupelnie minelo. osiagi praktycznie takie same jak na benzynie, chociaz nie zyluje za bardzo bo nie ma okazji w warunkach zimowych na testy z sekundnikiem.

    wlew zostal zainstalowany na tylnym zderzaku, byla tez opcja wewnatrz wlewu paliwa, natomiast wiazalo sie to z paroma problemami w pozniejszym uzytkowaniu. zreszta czarny korek zlewa sie z czarnym dolnym zderzakiem, wiec estetycznie nie ma roznicy.

    osobiscie wole jak nikt nie grzebie przy niczym w aucie i wszystko instalowane jest fabrycznie, natomiast przy zakupie w 2011 nie mialem takich planow. teraz jest wersja fabryczna 120KM LPG z instalacja podobno ta sama, czyli tartarini. tak wiec gdybym kupowal pozniej i mial wybor pewnie wolalbym ja, chociaz nie mam porownania jak sprawuje sie taka liczba koni w Julce.

    spalanie: zaraz po instalacji zbiornik 34L wystarczal na 380km czyli 9L/100. po pierwszej regulacji 34L starczy na 430km tj 7,9L/100. gaz tylko z shell lub orlenu. przejezdzam prewencyjnie pelny bak shell v-power 95 co 4-te tankowanie gazu, chociaz slyszalem ze wystarczy tylko 100km na benzynie dla utrzymania pelnej sprawnosci silnika.

  6. #16
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    01-486 Warsaw PL / 95014 Cupertino CA
    Auto
    Dające Radość z Jazdy
    Postów
    628

    Domyślnie

    Bardzo ładny wynik .... jak jeszcze napiszesz ile kosztuje taka dedykowana instalacja i okaże się ze jest 2/3 tańsza od dopłaty do DIESLA to ja już w ogóle nie kumam po co kupować Deisla. No chyba że ktoś bardzo lubi
    motor sports can be expressed in one single letter ///M

  7. #17
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    156 2.5 V6 SW jakiś SP, 02r. / 147 1.9 jtd 8v 115km. 3d czerwona :)
    Postów
    2,768

    Domyślnie

    Ja tam jeszcze nie jechałem dieselem którego bym chciał mieć. A i w końcu sie zdecydowałem na lpg w mojej 2.5.
    Idą wakacje będzie sie wiecej jeździć to sie szybciej zwróci.
    Lpg daje radę!!!

  8. #18
    Użytkownik Znawca Avatar SCHNNAZZI
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Biłgoraj
    Auto
    Fiat Tipo 2020 bianca
    Postów
    1,720

    Domyślnie

    Lubię To
    Fiat Tipo 2020 - Alfa Romeo 916 Spider 1996 - Ducati Multistrada 1100 2007
    Mam chorobę zwaną ITALIA

  9. #19
    Użytkownik Rowerzysta Avatar mandecki
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    Giulietta Benzina 1.4MA 170KM
    Postów
    67

    Domyślnie

    Cytat Napisał tygrysio Zobacz post
    Bardzo ładny wynik .... jak jeszcze napiszesz ile kosztuje taka dedykowana instalacja i okaże się ze jest 2/3 tańsza od dopłaty do DIESLA to ja już w ogóle nie kumam po co kupować Deisla. No chyba że ktoś bardzo lubi
    nie ma sprawy. calkowity koszt instalacji 4,5k zl wraz z wymiana oleju (wartosc ok. 200zl) i tankowaniem gazu do pelna (100zl). zostawilem auto na 2 dni roboty w ASO, instalowali we wspolpracy z AutoGaz Slask. rocznie robie 30-40k km, takze raczej sie oplaca, mam tylko nadzieje ze silnik nie rozleci sie szybciej niz reszta wozu

  10. #20
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,790

    Domyślnie lpg

    Cytat Napisał mandecki Zobacz post
    nie ma sprawy. calkowity koszt instalacji 4,5k zl wraz z wymiana oleju (wartosc ok. 200zl) i tankowaniem gazu do pelna (100zl). zostawilem auto na 2 dni roboty w ASO, instalowali we wspolpracy z AutoGaz Slask. rocznie robie 30-40k km, takze raczej sie oplaca, mam tylko nadzieje ze silnik nie rozleci sie szybciej niz reszta wozu
    Trzeba przyznać że poszedłeś na całość W TB 120 KM zakładał bym instalacje bez wahania ale w MA się nie odważę. Jeśli już założyłeś instalację a wiadomo, że nie zrobiłeś tego żeby sobie dociążyć bagażnik, to nie ma co się wygłupiać z wypalaniem całego baku paliwa i robieniem w ten sposób 1/3 przebiegu na benzynie. Jak Multiair jest wrażliwy na gaz to i taki patent nie pomoże a jak nie jest, to po co robić sobie dodatkowe koszty
    Ostatnio edytowane przez Żuczek ; 06-01-2013 o 23:31

Podobne wątki

  1. Romeo Giulietta QV
    Utworzone przez Luc w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 15-07-2017, 00:06
  2. [Temat organizacyjny] Viva Giulietta - Ogolno Polski zlot Alfa Romeo Giulietta
    Utworzone przez Jabolek w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 29-03-2016, 12:32
  3. Alfa Romeo Giulietta TCR
    Utworzone przez cousteau79 w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 18-11-2015, 11:35

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory