Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Temat: problem z gazem.

  1. #11
    dennon28
    Gość

    Domyślnie

    WITAM MAM PROBLEM Z GAZEM,PRZY REDUKCJI BIEGóW CZY WRZUCANIU NA BIEG JALOWY NIE TRZYMA OBROTOW,I POTRAFI GASNAC,SPRAWA DOTYCZY AR 145 1,6 BOXER,PROSZE O POMOC.POZDRAWIAM :?

  2. #12
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,465

    Domyślnie

    postaraj sie podac cos wiecej niz tylko silnik.typ instalacji jaki na nie przebieg jej nazwe itp

  3. #13
    Korczu
    Gość

    Domyślnie

    z tego co sie orientuje to przy takiej instalacji powinny byc dwa silniczki krokowe i dwie sondy lambda! sprawdz czy ten ktory montowal instalacje przypilnowal tego.bo wlasnie jak czegos brakuje to sa takie objawy znajomy wlasnie tak mial!!

  4. #14
    dennon28
    Gość

    Domyślnie

    jutro sie odezwe w sprawie mojego problemu z lpg.dziekuje za zainteresowanie(narazie smigam do pracy)pozdro dla wszystkich alfistów

  5. #15
    ViP Maniak resoraków Avatar Rufik
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Auto
    wigry 3/AR166 1,4 tdi
    Postów
    822

    Domyślnie

    witam
    kolego dennon- ja tak mialem ze na wolnych obrotach tzn na biegu jałowym np na skrzyzowano=iu samochod gasł na poczatku myslałem ze wina gazu ale okazało sie ze tłumik!!!jest w stanie niezadowalajacy czyli korozjha go zjadała wiec wymieniłem i jest jak nalezy a wyszło to na przegladzie technicznym gosciu powiedział mi ze na analizie soalin jest doze przekroczenie i prawdopodobnie silniczek krokowy wiec pojechałem do mechanika ktory stwierdził iz silniczek jest ok ale rurka do wymiany wymieniłem i problem z głowy
    pozdrawiam rafał
    [IMG][/IMG]Lubia chlyb ze tustym

  6. #16
    dennon28
    Gość

    Domyślnie

    Witam.rozmawiajac wczesniej na forum o moim problemie lpg(mialem dostarczyc info o instalacji gazowej.A wiec instalacja jest firmy 'TARTARINI' zalozona byla w 2000 roku ile bylo na niej przejechane to niewiem teraz mam przejechane 260 tys,to musle ze 100 tys zostalo na niej przejechane...a cytujac kolege RUFIKI TO MOZE I MA RACJE PROSZE O WYPOWIEDZENIE SIE INNYCH UZYTKOWNIKOW,SZCZERZE MóWIAC TO BOJE SIE GDZIE KOLWIEK JECHAC Z TA USTERKA,BO HYBA KAZDY ZNAS OGLADAL PROBLEM USTERKA I DOBRZE ZDAJEMY SOBIE ZTEGO SPRAWE JAK POTRAFIA LUDZI NACIAGAC W WARSZTATACH,PROSZE OJAKIES NAMIARY NA DOBREGO GAZOWNIKA W SZCZECINIE.POZDRAWIAM I DZIEKUJE ZA ZAINTERESOWANIE SIE ,MOIM PROBLEMEM...

Podobne wątki

  1. Problem z gazem Vialle
    Utworzone przez Romeo_Alfa w dziale 156
    Odpowiedzi: 55
    Ostatni post / autor: 28-07-2014, 16:35
  2. Problem z gazem
    Utworzone przez Paulos76 w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 04-06-2012, 21:30
  3. [156 2.4 JTD] Problem z gazem
    Utworzone przez buqa w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-05-2012, 16:20
  4. Mały problem z gazem w 2.5 V6 12V :(
    Utworzone przez Piotrek3006 w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-11-2009, 23:19
  5. [155] Problem z gazem
    Utworzone przez FlaY w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 30-04-2008, 20:55

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory