Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Montaż instalacji lpg, jak o jest ?V6

  1. #1
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    159 3.2 Q4, MiTo 1.4 TB MA 135KM + TCT
    Postów
    183

    Domyślnie Montaż instalacji lpg, jak o jest ?V6

    Witam, po przeglądnięciu forum i po przeczytaniu takich tematów jak choćby ,,coś o gazowaniu V6'' zdecydowałem się na zamontowanie gazu, no i udałem się do gazowników z nazwami części by usłyszeć ,,cenę'' i tu zostałem zaskoczony ponieważ żaden z nich nie chciał ze mną rozmawiać o częściach jakie zamontuje i mówili ,,że oni wiedzą najlepiej''i nawet nie powiedzieli co chcieli by zamontować. No to zapytałem się ile by kosztował montaż gdybym im sam przyniósł części to odpowiedział mi że 700 zł no to myśle sobie ok ale on na to że nie będę mógł zarejestrować tego a więc po co to robić? Nie wiem koledzy doradźcie co robić albo jak zagrać żeby na to poszli.Byłem u 5 a do 4 jeszcze dodatkowo dzwoniłem. Mieszkam w okolicy Malborka więc takie miasta jak elbląg i tczew także mi pasują. A jeszcze chciałem zamontować tak, stag 300 , reduktor scorpion gt ,wtryski magicjety no ewentualnie te hama i wielozawór tomasetto super na 8 mm plus oczywiście filtry i ta cała reszta. Poradźcie.

  2. #2
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    04 2007
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 164 Super 3,0 V6 24v
    Postów
    416

    Domyślnie

    Zarejestruj się na http://lpg-forum.pl/index.php na tym forum dowiesz się dużo o gazie oraz znajdziesz namiary na porządne zakłady a także te niepolecane.Poszukaj porządnej firmy ponieważ dobre założenie instalacji gazowej(podzespoły i regulacja) to w przyszłości oznacza bezproblemową eksploatację.

  3. #3
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    BMW E61 545i żony, E61 530xD do orania pola :)
    Postów
    3,191

    Domyślnie

    Odezwij się do mnie na PRIV.
    10.2008-16.11.2012r. 156 3,0 V6 24V Q2 278KM@312Nm - pozostały piękne wspomnienia

    Porting głowic, budowa silników do motorsportu, budowa układów wydechowych, kolektorów ssących ITB, indywidualnych części do motorsportu

    Zapraszam => https://www.facebook.com/Ku%C5%9Bmie...37265/?fref=ts

  4. #4
    Koral
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał NOE Zobacz post
    Zarejestruj się na http://lpg-forum.pl/index.php na tym forum dowiesz się dużo o gazie
    Ja bym raczej nie polecał bo to forum jest bardzo stronnicze a opinie o podzespołach zmieniają się jak chorągiewka na wietrze, dzisiaj jest dobre to a za dwa dni jak już ludzie kupią to jest do wymiany bo coś tam.
    Co tydzień inne opinie na ten sam temat i naganianie klientów, ja tak kupiłem graty do LPG czytając tamto forum a teraz mam większość do wymiany.

    Radze poczytać gdzie indziej np. u producenta Staga na stronach AC.

Podobne wątki

  1. Montaż halogenów przednich -brak instalacji :(
    Utworzone przez tomekd w dziale 156
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 04-03-2017, 07:23
  2. Halogeny a montaż bez instalacji :(
    Utworzone przez Romeo_h2so4 w dziale 156
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 10-04-2013, 13:50
  3. [155] do czego jest ta kostka w instalacji tylnych szyb ?
    Utworzone przez Dziaru w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 04-12-2010, 13:25
  4. [156]Samodzielny montaż instalacji LPG
    Utworzone przez Fistasz w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 27-11-2010, 23:15

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory